Dedykowane tablice rejestracyjne

Mnie wkurwiają dedykowane tablice rejestracyjne należące do zjebów. Tablica dedykowana wygląda fajnie jak ktoś napisze na przykład NO LIMIT albo NO NAME (Olsztyn) albo BO TAK (Białystok) albo GO THINK (gdańsk). Ale problem polega na tym, ze takie tablice w większości robią debile myślący, ze mają poczucie humoru – np. DO BUZI (Wrocław) albo WO LOMIN (Warszawa) albo PO SSIJ (Poznań). Przecież to kurwa nie jest ani śmieszne ani ciekawe. Jedziesz samochodem i myślisz co to kurwa za burak swoim prymitywnym poczuciem humoru próbuje mnie rozśmieszyć. Przecież to jak rozmowa z ograniczonym pojebem, który próbuje być mądrzejszy od ciebie. Kurwa zastanawiam się co kieruje takimi pojebami, że publicznie degradują swój intelekt w oczach społeczeństwa?

55
23

Komentarze do "Dedykowane tablice rejestracyjne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Kurwa zastanawiam się co kieruje takimi pojebami, że publicznie degradują swój intelekt w oczach społeczeństwa?” Naprawdę nie masz się nad czym istotniejszym zastanawiać? Geniuszem intelektu o ty też nie jesteś… Przecież to proste, jak konstrukcja cepa… Oni nie maja intelektu, nie maja więc czego degradować. I takie tablice są przydatne. Po pierwsze, od razu wiadomo, z kim się nie zadawać. Po drugie, jest z kogo łacha drzeć. PS. Niech zgadnę… Chujnia piętro niżej też twoja. Naprawdę, koleś, musisz być nieźle walnięty w dekiel ze to cię wkurwia. Normalni ludzie mają to w dupie.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. To są wybryki ludzi, którzy nie mają mózgu. Ale mają $$$.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Daje się gojom bakcyla który gojów zaraża i nie pozwala im z niego wyjść przez jakiś czas,a jak już z niego wyjdą daje się im nowy,jeszcze bardziej szkodliwy i tak przez całe ich życie aż w końcu zdychają po 5 miesięcznym „boju” z chemioterapią.oni muszą mieć jakieś zajęcie które ich wciągnie,i najlepiej aby było jak najgłupsze i absurdalne,wtedy zmiany w mózgu będą trwalsze i bardziej go będą pustoszyć,no i oczywiście nie będą myśleć o rzeczach ważniejszych

  1

  0
  Odpowiedz
 5. „BO TAK (Białystok)” to nie Białystok tylko jakaś baba.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jakbys zarabial 17 tysi netto i jezdzil mesiem tak, jak ja, to wiedzialbys, ze dedykowane tablice to oznaka prestizu i bogactwa. Gdy taki nedzny patalach jak ty jebie w pocie czola na tasmie pol roku, zeby uskladac tysiaka na 20-to letniego matiza w gazie, to Prezes moze sobie pozwolic na kaprys i wysranie tego tysiaka na cos tak zbednego, jak tablice. Moje tablice to ‚Prezes Mercedes’, patalachu.

  3

  1
  Odpowiedz
 7. jebać żydowskie kurwy i te ich NWO i new age

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Nigdy tego nie widziałam, ale jeśli coś takiego jest to faktycznie nie jest to normalne. Bardzo mi się podoba jak to opisałeś, szczególnie to ostatnie zdanie, fajna chujnia 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie podoba Ci sie to nie czytaj.Ból dupy polaczka.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Masz rację ale nie rozumiem, dlaczego GO NAME jest lepsze od WO LOMIN. Przecież WO LOMIN to jest nazwa miasta, gdzie najpewniej mieszka właściciel rejestracji, więc dlaczego jest to w tej drugiej grupie, niby prymitywnej? I dlaczego by miało świadczyć o tym, że właściciel jest ograniczonym pojebem, a jak ma NO LIMIT to niby pojebem nie jest. Nie widzę różnicy, a nawet fajnie całe swoje miasto dać na tablicę.

  3

  0
  Odpowiedz
 11. WO to Ostrołęka 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Namysłów pachnie różami

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Nie BO czy GO tylko B0 i G0 (zero) debile jedne…

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Do #15 Ty jesteś kurwa pojebany, mów za siebie. Ja nie miałbym żadnego problemu z tym że spowodowalem śmierć jakiegoś zjebanego bachora.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. KURWA to było do gościa z chujni poniżej, mam nadzieję że przeczyta…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @8 za takie „polaczkach” to ryj rozkurwić ci pejsato kurwo. Wy kurwy nic nie produkujecie a kradniecie jebana lichwo.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Niedawno było do kupienia JP HWDP w Anglii, szkoda że nie kupiłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Chuj cię obchodzi. Żyj i daj żyć innym.

  0

  0
  Odpowiedz