Degeneracja.

Słyszę w telewizji,że ktoś przyniósł do weterynarza psa z wydłubanym okiem i przetrąconym grzbietem.Okazuje się,że sprawcą czynu jest jakiś patologiczny partner jakiegoś pewnie zezowatego paszczura.Zauważyliście z pewnością ile ostatnio mówi się o ciężko pobitych,lub zgwałconych niemowlętach.Przeważnie sprawcami są partnerzy jakichś dupodajek.Ten akurat nie miał dziecka pod ręką,więc wyżył się na piesku.Jak długo nasze społeczeństwo będzie uginać się pod kryminalno-sadystycznymi gnojami?Ludzie A.Hitlera robili na takich jednostkach eksperymenty medyczne z pożytkiem dla ludzkości.Ludzie J.Stalina wykorzystywali takie mendy do badań podczas wybuchów nuklearnych.Proponuję pójść w tym kierunku.O resocjalizacji nie ma mowy.Wyrwać chwasta i zgładzić.Dziękuję.

96
51

Komentarze do "Degeneracja."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgoda ! Precz z patologia i wyrachowana msciwoscia !Tych skurwysynow nieudanych stracac ze skaly jak w Sparcie bo na takich nie ma nadziei .Zgadzam sie z autorem co do metod .

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Właśnie, najbardziej wkurwia mnie jeszcze to że rok temu smażyli zwierzęta w autach bo były zamknięte w słońcu i twierdzili że „kurcze blaszka zapomniałem” w tym roku to kurwa małe dzieci a szczególnie dziewczynki są zaparzone i umierające w autach i ta sama śpiewka o zapominaniu, takich ludzi to kara śmierci i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „Ludzie A.Hitlera robili na takich jednostkach eksperymenty medyczne z pożytkiem dla ludzkości.Ludzie J.Stalina wykorzystywali takie mendy do badań podczas wybuchów nuklearnych.”
  A to jest bardzo ciekawe, bo mnie w szkole uczono, że w niemieckich obozach zagłady to właśnie najgorsza kryminalna swołocz miała się najlepiej, dostawała najlepsze ubrania i porcje oraz była wykorzystywana do pomocy przy pilnowaniu reszty więźniów. Nazwa „kapo” mówi coś autorowi? A może SS-Sturmbrigade „Dirlewanger”? W stalinowskich łagrach pospolici kryminaliści odsiadywali zwykle najkrótsze wyroki, a po odsiadce angażowano ich jako strażników.
  W tych systemach danie komuś po mordzie, zgwałcenie czy obdarcie ze skóry kociątka było mniejszym występkiem niż opowiedzenie czerstwego dowcipu o rządzącej partii.
  Swołocz zawsze ma największe pole do popisu w państwach totalitarnych, wtedy często dostaje mundur i broń. Kiedy brakuje Stalina albo Hitlera może się co najwyżej powyżywać na psach albo kotach. Zanim proponujesz iść w kierunku wytyczonym przez tych dwóch wąsaczy poczytaj trochę, drogi oburzony kolego.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Popieram autora tej chujni w 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Do 3@ Zjebana ta strona

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do czego to doszło, że za wzór sobie ludzie biorą Hitlera oraz Stalina… owszem, takich degeneratów należy chłostać, ale kurwa bez przesady.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A co powiesz o tej parce ,która ma 7 dzieci i nie mają gdzie mieszkać ? Seks uprawiać to potrafią ale kupić prezerwatywy to już nie -.-” NIE MASZ KASY TO NIE ZACHODŹ W CIĄŻE !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nienawidzę takich osób ale sam jesteś pojebany skoro chcesz przywrócić metody dwóch największych zbrodniarzy! Lecz się!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zwracam uwagę na to że za znęcanie się nad psem, za zabicie psa kary praktycznie nie ma natomiast znęcanie się nad człowiekiem i zabicie człowieka jest traktowane surowo. Sytuacja jest taka, że ów człowiek to właściciel psa, odpowiedzialny za niego. Tymczasem owa odpowiedzialność ogranicza się do „posiadania” zwierzęcia. Karmienie nieregularne, woda w misce jak się właścicielowi przypomni, całe życie w kojcu dwa na dwa metry i na łańcuchu, zero absolutne zero wyjść z kojca, czasem tonie w swoich gównach. Pies jest niewychowany i jego zachowanie zakłóca spokój. Nie, żeby to był incydent raz na ruski rok, pies robi raban od kilku lat a właściciel udaje durnia. Półtorej godziny ujadania o drugiej w nocy to conocny standard. Komu miałbym przetrącić grzbiet? Psu czy właścicielowi? Rzecz się dzieje na wsi. Na polskiej wsi. (Gimbaza i bajkopisarze możecie nie odpowiadać, tj. proszę spierdalać. Nikogo nie obrażałem i wymagam tego samego, nie zaniżajcie poziomu).

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ciebie pojebalo z tym patrztu? Za chuj właśnie nie popatrze tam i zamknij sie juz

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pierdolisz Pan. Ludzie Hitlera i Stalina to byli właśnie tacy ludzie, o których piszesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dobra chujnia.Każdy palant znęcający się nad zwierzakami powinien być powieszony za jaja,a sępy powinne stopniowo objadać się jego mięchem aż do szkieletu.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jeśli imponuje ci hitler i tym podobni zbrodniarze to ciebie też powinni zagazować

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Jesteś nędznym patałachem, który nie ma własnego życia i musi zajmować się cudzym.

  0

  0
  Odpowiedz