Degrengolada

Byłem sobie wczorajszej nocy w kilku klubach na krakowskim rynku. I co tam zobaczyłem? W każdym z nich co najmniej kilka par namiętnie obściskujących się pośród tłumu ludzi. W przypadku kilku z nich miałem wrażenie, że nie zważając na otoczenie i okoliczności, dojdzie do stosunku. Czy współczesna młodzież i rzekomo dorośli już ludzie tak bardzo chcą się upodobnić do zwierząt?

PS. Nie, nie zazdroszczę i seksu mi nie brakuje.

90
59

Komentarze do "Degrengolada"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie cierpię okazywania sobie uczuć w miejscach publicznych, ale spierdalaj z taką chujnią. Jedna gwiazdka. Nie dawidowa, BO TO NIE SĄ KURWA DAWIDOWE GWIAZDKI JEŁOPIE.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też tak to postrzegam, nie jestem za jakimś strasznym umoralnianiem, ale to trochę obleśne to wygląda jak zaczynają takie akcje .

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Pięć pentagramów dla ciebie! Najlepiej to jakby ściągnęli spodnie i srali na środku rynku. Pokolenie gimbusów.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Dlatego alkohol powinien być nielegalny.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nagradzam tą chujnię jednym pentagramem masońskim.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. spojrzales na nich, o to im chodzilo

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jedna gwiazdka dawida bo pewnie ruchasz raz na rok albo w wypadku dnia kosmonauty.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Jeżeli przeraża cię taki widok, to najlepiej omijaj takie przybytki szerokim łukiem, całe szczęście że jeszcze koniobijcy tam nie wysiadują.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. To było dwa lata temu, byliśmy z dziewczyną na koncercie zespołu którego słucha. Niedaleko stała para, ona 13-14, on 17-18 lat, za to lizali i obściskiwali się tak, że aż trzaskało. Pierwsze miłości nie są mądre, sam to przyznaję ale ludzie, można na uboczu bez skrępowania i świadków a nie przy tłumie jak zwierzęta w rui!

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Co za kurwa marmolada?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. to wyjedź w cholerę do arabusów. tam za to grozi publiczna chłosta!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Judeochrześcijańska zaraza zakorzeniła się w kulturze i jak rak toczy mentalność polskiego społeczeństwa. Seks jest zupełnie naturalnym zjawiskiem a widok nagiego ludzkiego ciała najbardziej naturalnym z widoków. Nie ma żadnego obiektywnego powodu, dla którego wyżej wspomniana parka nie mogłaby się bzykać w miejscu publicznym, a Ty, drogi autorze, nie mógłbyś walić konia podniecony tym widokiem. Jest to wyłącznie uwarunkowanie kulturowe. Ruchające pieski na trawniku ci nie przeszkadzają, więc dlaczego ludzie tak?

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @12 A chuja prawda! To że sam jesteś ekshibicjonistą, nie nobilituje ciebie w żaden sposób do kwestionowania kultury, dorabiając do tego swoją zboczoną ideologię. Wstyd jest naturalnym odruchem u człowieka, a nie normą kulturową, nie spotkałem się do tej pory z żadnym opisem antropologicznym, który robiłby z seksu widowisko i każdy pierdoliłby się z każdym na oczach wszystkich, jak szympansy Bonobo. U nawet najbardziej prymitywnych plemion, jest wręcz odwrotnie, niemal w każdej kulturze jest to temat tabu i akty namiętności należą do sfery intymnej, podobnie jak okrywanie intymnych części ciała, już nawet kilkuletnie dziecko, nie znające uwarunkowań kulturowych odczuwa zawstydzenie w momencie gdy odkryje swoją tożsamość płciową. Nie ma to żadnego związku z religią, a już tym bardziej Judeo-chrześcijańską (o ile taka w ogóle istnieje) ludzie wykazywali powściągliwość w tej dziedzinie już znacznie wcześniej. Może jeszcze powiesz że gwałt też jest normalnym zjawiskiem? No bo przecież normalnym zjawiskiem jest że do silniejszego wszystko należy, co nie?

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Nagradzam tę opowieść 5 różowymi jednorożcami. Klemens

  0

  0
  Odpowiedz
 16. brakuje ci seksu

  0

  1
  Odpowiedz