Dla mnie nie będze świąt

Witam wszystkich, sytuacja ogólnie wygląda tak, że dla mnie nie będzie świąt ponieważ… sesja zimowa będzie tak zajebiście trudna, że chuj. Jak tylko wrócę z sylwestra na stancje to nosa nie wysadzę poza książki do tego nie wiem czy mnie nie wywalą na zbity ryj. Tak się tym przejmuje, że jak teraz jest tych parę tygodni luzu to nie mogę się cieszyć i korzystać tak jak robią to moi koledzy i koleżanki, a najgorsze jest to, że będę cholernie żałował, że teraz się nie bawiłem jak już się sesja zacznie. Po prostu chujnia i tyle.

36
61

Komentarze do "Dla mnie nie będze świąt"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak tornister za ciężki,to łopata i do roboty ,tam nie bedzie wogóle luzu tylko „jazda, jazda ,jazda”nie będziesz miał sił się nawet najebać bo po piwie padniesz ze zmęczenia,ucz się póki możesz,JESZCZE NIEMA JAK TO SZKOŁA:p

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jakbym czytała o sobie… Ech, nie ma łatwo, jak to się niektórym wydaje… Łączę się w cierpieniu i pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Chujnia jest, ale bardziej z tym, iż nie rozumiesz tego, że owszem możesz się cieszyć i nie przejmować. Ale wiadomo, po co, skoro można się użalać i zamartwiać.. I nie myśl, że jesteś jakimś jedynym pokrzywdzonym. Ja w wigilię muszę przyjść do pracy na ponad 20 godzin i chuj! Cieszę się, że przynajmniej mam wolnego sylwestra i nowy rok, a kasa zarobiona przez święta pomoże pokryć szkody; ] Więcej optymizmu ludzie. To, że jest ciężko nie oznacza że jest chujowo tylko normalnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Po sylwestrze? No to masz nieźle. Też chciałbym mieć tyle wolnego w robocie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Matko Boska, czym tu się przejmować, nie wiem czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak stres, przez to że się stresujesz zapominasz rzeczy o których wiesz, ja jak poszedłem na studia to trochę się przed pierwszą sesją denerwowałem, ale potem wystarczy być pewnym swojej wiedzy i sesja to tylko odpoczynek od tych wszystkich zajęć, pracowni, wyjazdów sprawozdań i itp.

  0

  0
  Odpowiedz