Dlaczego 1997 rok był taki brutalny ?

W tamtym roku zamordowano maturzyste w parku mlocinskim w Wawie, studenta w Krakowie, zabojstwo w górach stołowych studentów, zastrzelenie studenta pw w środku Wawy(chociaż to było w 1996 jak wypchnięcie studenta z pociągu w Gdańsku przez holote). Wtedy strach było być studentem czy uczniem szkoly średniej. Czy Ci bandyci chcieli zaimponować gangom które wtedy się panoszyły po ulicach. ?

4
4

Komentarze do "Dlaczego 1997 rok był taki brutalny ?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A dla mnie to był najlepszy rok w moim bezprzykładnie schrzanionym żywocie. Dostałem się wtedy na studia z wynikiem lepszym od dwóch i pół tysiąca kandydatów. Wyprzedzić w rankingu przyszłych sędziów, prokuratorów, byłego szefa wielkiej opozycyjnej partii politycznej- to jedyne, co mi się w życiu udało. Z tą myślą udam się dziś na spoczynek. Jutro znowu 10 godzin na budowie jako pomocnik murarza. Niestety, dla mnie, nerwica nie pozwala mi na bardziej ambitne zajęcie.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Pozostało Ci wspominanie tego co było kiedyś.
   Nieudaczniku.
   Jebany.

   1

   1
   Odpowiedz
 3. Fajnie ze ktos tez ma zajawke na to! polecam na yt odcinki magazynu kryminalnego 997 z fajbusem. Fajnie się cofnąć do tamtych lat i tamtych spraw…

  2

  0
  Odpowiedz