Dlaczego młodzi nie chodzą do kościoła ?

Dzisiaj jest niedziela wielkanocna i jeszcze w 2019 roku bylo sporo mlodych dziewczyn czy chlopakow takich kolo 20 lat na mszy wielkanocnej a teraz w 2023 sami starzy a to duze miasto ?
Czy ma na to wplyw rewolucja czerwonego pioruna 2020 ? Cos musialo sie zmienic miedzy 2019 a 2023

9
6

Komentarze do "Dlaczego młodzi nie chodzą do kościoła ?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A co cię to kurwa obchodzi jebany zboczeńcu !!!

  3

  3
  Odpowiedz
 3. Mlodym internet odciąć i po sprawie i telefony zabrać im

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Ty jesteś chory psychicznie Ciebie trzeba wyleczyć!

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Też mnie to ciekawi. I to tak ciekawi bez uprzedzeń, jadu i napierdalania po pedofilach w sutannach czy JP2. Moja hipoteza jest taka, że elity próbują wykonać ten wielki reset Klausa Schwaba. Pali im się pod dupami, bo upada system petrodolara i zaostrza się konflikt USA – Chiny. Religią nowego społeczeństwa ma być pseudoekologia. Chodzi o to, żeby można było przepychać dowolne zamordystyczne ograniczenia i kontrolę pod pretekstem ocieplenia klimatu, itp. Trwa obecnie wzmożona nagonka na kościół i samo chrześcijaństwo, która szczególnie się nasiliła od startu lockdownów. Elity muszą zniszczyć konkurencyjne religie, konkurencyjne ośrodki władzy i wspólnoty ludzkie, rodzinne, alternatywne ideologie i systemy wartości. Stąd w necie to całe pierdolenie, naśmiewanie się z wierzących i jazda po kościele (inna sprawa, że nie pozbawiona podstaw faktycznych, ale nie o to chodzi).

  8

  1
  Odpowiedz
 5. Covid kurwa i parcie kleru na szczepienia, nawet przez papieża bo jest to obowiązkiem każdego katolika.
  Pierdolenie jebanych, odlecianych katabasów.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Może po prostu nie chodzą do kościoła, bo wystarczy się zastanowić trochę nad tym lub poczytać samej Biblii, by stwierdzić, że to bzdury?

  3

  2
  Odpowiedz
 7. Ponieważ wiara nie ma dla nich wartości a ich rodzice nie dali przykładu życia wiarą tylko wiarę poprzedników zredukowaną do tradycji i obrzędów przypominających gusła.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bo się nie chce nikomu, bo i tak to nic nie pomaga?!
  Piszę to kurwa jako były katolik.

  0

  0
  Odpowiedz