Dlaczego współcześnie młode kobiety są tak nudne i płytkie?

Współcześnie młode kobiety motywowane są do bardzo, bardzo płytkiego życia – co druga chce być modna, tj. narcystyczna, alternatywna, edgy i nie taka jak wszystkie, robiąc dokładnie to samo, co pozostałe, czyli zdjęcia kanapek, swojego złudnego i fałszywego szczęścia, 100 selfie lub roznegliżowanych zdjęć dziennie – lans, lans, lans, seks, próżność, pseudofilozoficzne cytaty, imprezowy styl życia, zero własnych przemyśleń i pustka w głowie. To jest promowane. Młode kobiety z reguły nie mają nawet swoich poglądów, lecz podążają za grupą. Sztuką jest spotkać nietolerancyjną kobietę. Im mało co przeszkadza, a to świadczy o płytkości ich procesu myślowego. Nie potrafią zająć się niczym z własnej inicjatywy i zorganizować sobie kreatywnie czasu (nie licząc pracy i edukacji) , są potwornie bierne i nudne – duża część z nich wręcz musi mieć w życiu pod górkę, bo inaczej się zanudzi. W Polsce dziewczyna ładniejsza niż średnia krajowa czuje się jak miss świata. Zadziera do góry nos i w sumie nic ponad to nie musi robić. Nie musi być inteligentna, bo i tak znajdzie faceta, który ją przeleci. Nie musi mieć pasji i zainteresowań, bo nikt nie wymaga od niej, by była ciekawa. Ona ma się tylko ładnie uśmiechać i tym uśmiechem gasi wszystkie konkurentki. Opakowana w celofan, zimna suka. Pisząc z nimi, w zasadzie ciągle ma się wrażenie, jakby pisało się z jedną i tą samą osobą – w kółko te same teksty, te same intrygi, te same zainteresowania, a właściwie ich brak, te same miałkie przemyślenia. Wielu młodym kobietom wydaje się, że są wyjątkowe, niezależne i zbuntowane. W rzeczywistości są jednak tylko produktem. Takim, których setki zjeżdżają teraz z taśmy w fabryce nowoczesnego podejścia do życia.

123
9

Komentarze do "Dlaczego współcześnie młode kobiety są tak nudne i płytkie?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Netflix, shopping i spanie?

  21

  2
  Odpowiedz
  1. plus ruchanie przez jakiegoś Lewusa z siłowni;D

   30

   2
   Odpowiedz
  2. Zapomniałeś napisać jeszcze o Billie Eilish.

   9

   1
   Odpowiedz
 3. Zupełnie jak na kanale szarpanki z życiem 🙂

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Ruchaj mnie kurwo

  0

  4
  Odpowiedz
 5. A dlaczego młodym mężczyznom wydaje się, że są najmądrzejsi, nie mają nic sobie do zarzucenia bo tylko tamci i siamci są źli i głupi?

  7

  8
  Odpowiedz
 6. Dobrze że młodzi mężczyźni mają super zainteresowania i wcale nie myślą tylko o jebaniu i o tym jak wykorzystać BABE do własnych celów, a potem dziwota że nie chce mi się z wami gadać, hatfu banda zjebòw

  13

  11
  Odpowiedz
 7. Młode kobiety są złe? A młodzi mężczyźni to niby tacy zajebiści? Jeszcze gorsi od kobiet. Szukają tylko zabawy i łatwego seksu. Pociągają ich takie puste laski z hybrydami i sztucznymi rzęsami. Sami jesteście odpowiedzialni za to co stało się z młodymi kobietami. Gdybyście unikali takich kobiet i dawali do zrozumienia, że wolicie naturalne, skromne dziewczyny, to nie byłoby wysypu takich pustaków. Ale wam w to graj…

  16

  5
  Odpowiedz
 8. Fajnie byłoby, zeby mozna było szanować facetów. Ale ze względu na fakt, ze prawie kazdy jest po prostu ruchaczem, szacunek do nich nie jest mozliwy do zrealizowania.
  Cięzko być kobietą.

  6

  5
  Odpowiedz
  1. Cięzko być ruchaczem…nie tylko kobietą.

   2

   2
   Odpowiedz
 9. Męskie feministki mają smutne życie 🙁
  BABY SOM GUPIE REEEEEEEEEEEE

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Wpis autora ciekawy , jednak nie tylko kobiety są winne obecnej sytuacji

  0

  0
  Odpowiedz