DNO

Ja już kurwa nie mogę. W pracy podręcznikowy mobbing, facet o którym myślę non stop zaręczył się… i to bynajmniej nie ze mną. Jest mi zimno a lodówka pusta… tylko się pochlastać, i za co? Za cooooo???

44
52

Komentarze do "DNO"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przynajmniej schudniesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. mylisz pojęcia, przeczytaj co to jest mobbing 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. rusz dupę, nie narzekaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dziwnie piszesz jak na kobietę zupełnie jakbyś była facetem w iście chujowym stylu chociaż może być też tak, że jesteś gejzerem. Zrób coś z sobą ten pochlast nie był by takim złym rozwiązaniem

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kup mąke, jajko, masło, mięso wołowe mielone, bazylię, bulion, śmietanę i coś jeszcze i zrób kułduny litewskie. Pamiętaj – bierz całe do buzi, żeby rosołek nie wycieknął.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. za światło… .

  0

  0
  Odpowiedz
 8. wiem co to jest mobbing – nie rozwijałam tego wątku 🙂 tam jest przecinek, i inny temat… a za chuda to i tak jestem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kocham cię !! Bo Cię nie znam, ale to mi nie przeszkadza Cię kochać. Może nawet lepiej. szkoda tylko, że do cycka nie mogę się przytulić ale sobie wyobrażam przynajmniej…ja to mam chujnie…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Za Polskę! Za Tuska!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. To się chlastaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No, to zostaniesz singielką czyli patrz kilka postów wyżej.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A ten zaręczony, to wie, że ty go, ten teges, no … kochasz? Czy łkasz po nocach do jego zdjęcia w komórce zrobionego ukradkiem, z za węgła, a on nawet nie wie, że ty istniejesz? A może on się z nią zaręczył „bo tak wypadało” albo „bo tak chcieli rodzice” a myśli tylko o tobie i wali sobie gruchę w kiblu rozbierając Cię w swoich myślach? Zrób test. Rozstrzel przed nim bezpardonowo nogi w procę. Jeżeli na widok czerwonych stringów spod kłusej spódniczki zaślini się a chuj mu stanie, to jest twój. Jeżeli schowa się ze wstydu po sweterek swojej nowej narzeczonej, to niewiele straciłaś. I tak zostanie jednym z niewielu księży-prawiczków.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A czy ty, no nie jesteś ta sama od tego posta, w którym opisałaś nieodwzajemnione uczucie do kolesia z pracy ….. a ktoś poradził ci wulgarną rozbierankę na biurku połączoną z niszczeniem sprzętu komputerowego ?

  0

  0
  Odpowiedz