Do „1,5 roku jak rew w piach”

Przeczytałem tę chujnię, ale w sumie nie do końca łapię o co się w niej rozchodzi. Że facet nie adoruje i nie nadskakuje na każdym kroku, nie komplementuje bez przerwy i nie zabiera do kina? Zresztą mniejsza, mam to w dupie. Chciałem tylko zauważyć, że kobiety wiecznie pierdolą o tych związkach. No bez jaj, całe ich życie się kręci wokół tego, żeby dać się przebolcować, albo rozmawiać o tym który facet przystojniejszy. Ewentualnie o swoich obsranych dzieciach, jeśli je mają. Ja jebię, jakby nie było ciekawszych i ważniejszych tematów do dyskusji. Nie dziwie się, że przez lata nie pozwalano kobietom zajmować się poważnymi sprawami i nie brano ich zdania w ogóle pod uwagę.

70
15

Komentarze do "Do „1,5 roku jak rew w piach”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  4
  Odpowiedz
 3. Za to teraz mają aż za dużo do powiedzenia dlatego mamy taki bałagan. Każda uważa się za mądrzejszą ale jak przycbodzi co do czego to „pomóż bo jesteś facetem”. Jebane obłudnice i hipokrytki

  4

  1
  Odpowiedz
 4. Gadają tak dlatego ze nie dawano im rownych szans

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Mądry samiec alfa (taki jak ja) słucha swojej kobiety. Różnica polega na tym że alfa (taki jak ja) nie dostosowuje się do woli kobiety. Kobieca perspektywa jest bardzo przydatna. Z kolei kobieca emocjonalność jest nieprzydatna. Prawdziwy samiec alfa (ja) umiejętnie dysponuje zasobem zwanym kobietą.

  4

  2
  Odpowiedz
 6. Miłość faceta to cały świat a cały świat kobiety to miłość.

  1

  0
  Odpowiedz