Do stulejarzy i loszek

Przeczytałem trochę wpisów na chujni. Chciałbym napisać tutaj moje spostrzeżenie. Duża część wpisów na chujni jest nawet zróżnicowana np: pies sąsiada sra mi na wycieraczkę, ludzie gapiący się ciągle w telefony, praca itd.
Są jednak tematy znacznie częściej poruszane. Mianowicie stulejarze oraz loszki (?) narzekający na brak zainteresowania płcią przeciwna.
Nie możecie obwiniać nikogo, że nie chce z wami być, spędzać czasu itd. Są powody dla których nie jesteście atrakcyjni. Może chodzić o wygląd. Nie ma co ukrywać ale to wygląd wabi do nas płeć przeciwną. Jeśli jesteś zaniedbany zadbaj o siebie. To sprawi, że zaczniesz wabić i zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś.
Loszki mogą mieć problem z samooceną i wyborem odpowiedniego faceta u którego mają szansę. Zdarza się, że loszka 5/10 ma zawyżona samoocenę i szuka kogoś 7/10 albo wyżej. Tak się nie da. Żaden facet 8/10 nie zainteresuje się 5/10 bo bez problemu może mieć 8/10. Ludzie mający wybór zawsze wybierają coś lepszego niż gorszego. Kolejna sprawa to reprezentowanie jakiegoś poziomu. Jeśli jesteś tępy i niezaradny, nie masz żadnych umiejętności to nie licz, że kobieta będzie się tobą interesować. To samo tyczy pań, czyli jeśli jesteś pusta, gadasz tylko o paznokciach , pracy i plotkujesz ciągle to również przekreśla dłuższe znajomości. Jeśli facet będzie chciał tylko seksu to zniesie twoje gadanie przez jakiś czas. Później zrobisz się nudna i zostaniesz zmieniona na ciekawszą od ciebie koleżankę. Uroda to jeszcze nie wszysko, to tylko początek. Nałogi również zaniżają szanse na związek, świadczą o słabości .

Trzeba się zastanowić czy sami chcielibyście wiązać się z kimś takim jak wy sami. Trudne ale warte rozważenia. Po przemyśleniu szczerym, pewnie większość z was nie zniosła by swego towarzystwa.
Spójrzcie realnie na was samych, oceńcie się w miarę obiektywnie.
Loszko, jeśli pod grubą tapetą skrywasz twarz 5/10, jeśli jesteś pusta i niczym wartościowym się nie interesujesz nie licz na cud. Szukaj stulejarza. Możesz także popracować nad sobą i wyrwać coś lepszego.
Stulejarzu jeśli jesteś mało pociągający, mało bystry szukaj loszki. 8/10 da ci kosza i będziesz nienawidził wszystkich kobiet i obrażał je na chujni. Będziesz pisał, że maja wymagania z kosmosu i nie wiadomo za co się uważają. Możesz także popracować nad sobą i wyrwać coś lepszego.

Jeśli jesteście 5/10 to dlaczego uważacie , że 8/10 może być zainteresowana wami? Cuda się zdarzają ale tylko w filmach.

Zostaje ciężka praca nad wyglądem, charakterem (niezwykle ważne) oraz statusem albo obniżyć wymagania.

W każdym innym przypadku wylądujecie na chujnia.pl 🙂

42
18

Komentarze do "Do stulejarzy i loszek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Równie dobrze można to pierdolić, mieć wyjebane na związek i ciągłe dostosowywanie się do oczekiwań kogoś. Bez kuli u nogi też da się żyć.

  14

  1
  Odpowiedz
  1. Dokładnie, kurwa. 8/10? A może jej się kurwa wydaje… albo szuka frajera co będzie ją sponsorował, zapierdalał a ona łaskawie popuści mu szpary raz na miesiąc. A może to gówno i okaże się że to nawet nie 1/10 bo charakter kurwy? Bądźcie sobą, ludzie kochani co się z wami dzieje? Ktoś już tu wspominał nie raz, polskie rycerzyki liżą im dupy a panienki puszczą się z byle niedomytym Angolem czy Włochem bo sypnie euro i przewiezie ją furą…A jak już się wykurwią na wszystkie strony to szukają, kurwa, stabilizacji…

   4

   0
   Odpowiedz
 3. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  3
  Odpowiedz
 4. A słyszałeś o czymś takim jak hipergamia kobiet? Kobieta będzie dawać nielimitowany seks (nie płatny w nowych ciuchach, wyjściach do restauracji itp.) tylko mężczyźnie +3 od niej. Jesli loszka studiuje europeistykę, to stulejarz z jej kierunku nie ma u niej większych szans. A 70% studentów w polszy to aktualnie kobiety. Tylko raz kobiety w dziejach świata obniżyły swoje wymagania, było to we Francji po I WS. Zastanów się czemu, intelektualisto. Teraz zweryfikuj swoje tezy i zobacz, co ci wyszło z rachunku. Mi wyszła katastrofa demograficzna całego kontynentu. Tak się kończy podnoszenie statusu kobiet w społeczeństwie, przez równouprawnienie i inne feministyczne dyrdymały.

  12

  8
  Odpowiedz
 5. Ty pewnie jesteś 11/10. Pozdro. Loszka ?/10.

  5

  3
  Odpowiedz
  1. Haha, co nie? Koleś pierdoli o jakiś ileś na ileś. Co to jest?! Jakaś oficjalna kategoryzacja, z papierami i kartoteką? Kurwa… Dobrze że ja takiego systemu oceniania nie wyznaję.

   6

   2
   Odpowiedz
 6. A te 19/75*15% pasują do 45/(16*89)log3?

  Poznałem kiedyś świetną brunetkę 3!(0+g*12)/45 *10%. Laska była szurnięta jak z Łomianek do szesnastej dziury po kumysie na mongolskim stepie, a jej uśmiech o temperaturze pulsaru typu D roztapiał żeberka od kaloryfera.
  Koniec końców z niedopasowania charakterów „chodzenie” skończyło się po roku, no może po 363 dniach 2 godzinach i 15 minutach. Nie pamiętam dokładnie.

  Z kolei inna 3(17!+31-2’2)/3,14 była mną zainteresowana, a jakże, ale kurzyła dwie paczki dziennie i nie opuszczała ani jednej imprezy… Teraz jest z jakimś 2*22%(67*5)/30*12g – a wszyscy myśleli że facet jest innej orientacji…

  8

  3
  Odpowiedz
  1. Chylę czoła przed panem profesorem 😀

   5

   0
   Odpowiedz
 7. Dobrze pierdolisz, stawiam ci piwo 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Wysłać #grammarnaziego do izraelskich obozów koncentracyjnych, w których to żydzi mordują nazistów.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A jak ktoś jest 9/10 i lubi brudne ,śmierdzące lochy i na odwrót.Takie widoki tez się zdarzają.

  2

  1
  Odpowiedz
 10. chuj Ci w deco moreno frajerze konsolko :))) Chcialem pozdrowić Radom

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja lubię smiedzące lochy. Ponadto jakby było tak jak pisał ktoś powyżej, że każdy szuka tylko modelki z wyglądu albo modela to wszystkie pasztety byłyby wolne, a wcale nie są!

  2

  0
  Odpowiedz