Dobre sklepy

Byłem na zakupach na weekend. Można by pisać długo.
Każdy się wpierdala po wszystko, nawet koło chuja, koło zadu, koło twarzy/głowy łapami nieumytymi z gówna.
Stanę sobie przy ladzie, jestem pierwszy, i koło mnie kurwa 10 metrów wolne na lewo i prawo, ale kurwa akurat komuś też się zachciało pierożków więc się wpierdala, zamiast kurwa pójść na minutę dalej i potem po to wrócić (ja tak zawsze robię, bo jestem kulturalny, a nie wpycham się jak jebane polskie bydło).
Do kasy, kurwa raczyłem stać wcześniej w kolejce, to już też jebana nienawiść na gębach wypisana i czuć te wszystkich zawistne spojrzenia, że raczę sobie kasować wcześniej produkty niż oni (bo byłem wcześniej a też swoje odstałem przecież kurwa mać!) i że o jak kurwa to długo trwa, bo dopiero zacząłem wypakowywać produkty.
Każdy grzebie sobie w dupie, w chujach, w uszach, w nosach, w gębach jak ja kurwa idę alejkami sklepowymi albo wychodzę ze sklepu.
Do tego jeszcze menele/staruchy co sobie kurwa staną na środku i stoją tak 5 minut, bo kurwa zapomnieli (albo nawet nie pomyśleli) po co przyszli.
Jebani pracownicy sklepu, szczególnie te grube tłuste karyny/grażyny najpierw szaleją po sklepie, by klient raczył szybciej kurwa iść, a jak już podchodzą pod swoje kartony do rozpakowania to kurwa stoją i nie wiedzą co miały zrobić – a tak sie im kurwa spieszyło!

P. S.
Moja prośba, jeśli ktoś z was ma dobre doświadczenia ze sklepów to proszę o napisanie marek owych sklepów.
Ale żeby to kurwa nie był najdroższy sklep w PLN, ok?

Na forum znalazłem wpis o ALDI sprzed kilku lat, ale to chyba drogi sklep jak cholera?!

4
4

Komentarze do "Dobre sklepy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Albo nawet zaczekają minutę, ale wtedy „przy okazji” wszystko kurwa ode mnie odgapiają!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. „marek owych”??? co ty pierdolisz? ALDI to najtańszy w Europie, Dlaczego w PLN? kurwa? Te” najtańsze”, to kurwa: ACTION-holenderski, kupa klientów od poniedziałku do soboty, GIFI: tak samo, LECLERC-francuski, Biedronka- portugalski, ale to „Biedroń” Joaquimo szef, tylko że w Portugalii to „Pingo Douce”: W samo Południe, we Francji „Pil Midi”. W Lizbonie ten sklep proponuje boczek ze Ślaska! Wracając do Aldi: otwarty też w Niedziele rano. Tak samo jak inne: Monoprix+pompa benzynowa, Carrefour City: wszystko co w Carrefour Market, ale otwarty non stop. Netto skład „na palecie” chyba najtańszy, na strefie Przemysłowej, plus popma benzynowa. Sa jeszcze 2 sklepy z darmowym jedzeniem: jak „Rot hammer” i „Secour Populaire”.Śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 4. W Lizbonie, Portugalia, kraj mniejszy 4 razy od naszego. Przy stacji metra Les Defensores de Chiavas: jest hipermarche „El Pingo Doce” (Biedronka). Ale obok: Piwiarnia!!! nie do wyobrażena: 2 Pompy Piwa….oblodzone do 1 metra! no to 2 kufle Piwa: za 5€, bo drugi …..gracias, no…słuchajcie: nie ma takiego u nas. Obrigado

  0

  0
  Odpowiedz