Dobry zwyczaj nie pożyczaj

Witam wszystkich. Swoją chujnie zacznę od typowego dla Polaka hasła nosz kurwa! Dziś po raz drugi w życiu poznałem cenę dobrej znajomości, mówiąc o cenie mam dokładnie to na myśli. Pewien czas temu pożyczyłem pewną sumę swojemu dobremu znajomemu/ kumplowi. Od dość dawna znam gościa więc długo nie trzeba było mnie prosić poza tym jak to mówią „jestem ufny”. Przeliczyłem się kurwa ponieważ po pewnym czasie chciałem odzyskać pieniądze (w końcu ciężko zarobione). Kontakt się urwał z jego strony czyli nie odbiera telefonów, nie odpisuje, nie można zastać go w domu.Śmiało mogę napisać, że jest jebanym złodziejem. Pozdrawiam go serdecznie środkowym palcem. Kolejna sytuacja bardzo podobna gość zaufany nie raz piło się piwko, gadało. Pożyczyłem, zero kurwa odzewu, jechać osobiście mi się jeszcze nie chciało ale napewno to zrobie. Ja pierdole powiedzcie mi o co chodzi ? Co się dzieje z tymi ludźmi, czy już nie można nikomu ufać czy tylko ja mam takie zajebiste szczęście do ludzi. Nie jestem materialistą niech w dupe sobie wsadzą tą kase, przynajmniej wiem już ile jest warta kilkuletnia znajomość, to doświadczenie jest chyba najważniejsze.

91
67

Komentarze do "Dobry zwyczaj nie pożyczaj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja też pożyczyłem kasę dobremu „kumplowi” 150 zeta, który z resztą wcześniej mi oddawał zawsze pożyczone pieniądze. W firmie zawisła groza utraty pracy a on znowu chce ode mnie pożyczyć forsę. Mówię mu a jak cię zwolnią to co wtedy a on przecież mnie znasz zawsze ci oddawałem to i teraz oddam. No i stracił pracę a kasa poszła się jebać. Znalazł sobie inne zajęcie dobrze płatne, ale do oddania pożyczki się już nie poczuwa. Co tam stary kolega teraz ma nowych, których też może robić w konia a ja zobaczę moje pieniądze jak świnia niebo. Tak to jest jeśli się nie wyciąga wniosków ze znanych powiedzonek „chcesz stracić przyjaciela to pożycz mu pieniądze” . Od tego czasu jak ktoś chce abym jemu pożyczył pieniądze odpowiadam mam, ale już nie pożyczam. Sam też od nikogo nie lubię pożyczać . Zdarzyło mi się kilka razy że nie wziąłem portfela i w pracy musiałem głodować , ale od nikogo nie pożyczałem pieniędzy wolałem nie jeść niż kogoś prosić. NIE POŻYCZAJ PIENIĘDZY NIKOMU A W PRACY W SZCZEGÓLNOŚCI.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Gdzie wchodzą pieniądze, kończą się przyjaźnie i znajomości, a zaczynają interesy. Nie pożyczaj takich sum, których zwrot jest wątpliwy, a strata dla ciebie odczuwalna.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To powiedz nam teraz kolego na ile kaski zostałeś wydymany przez swoich kumpli?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zobaczyłeś w końcu kto nie jest twoim przyjacielem. Kiedyś miałam masę znajomych i przyjaciół, też byłam zbyt ufna, wszyscy wykorzystali moją dobroć i przestali się w pewnym momencie odzywać, no bo nie mieli jak oddać kasy czy innych pożyczonych rzeczy. Postanowiłam ich popierdolić, co mi wyszło na dobre. Niektórzy sobie o mnie przypomnieli niedawno, kiedy tez trzeba było kasę pożyczyć, ale jakie było ich zdziwienie kiedy pokazałam środkowy palec

  1

  0
  Odpowiedz
 6. „Weź sobie ten hajs, wsadz go sobie w dupe, skreslam Cie z listy, juz nie jesteś moim kumplem” polecam piosenke

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gdybyś zarabiał, tak jak ja, to byś nie musiał pożyczać. A tak to chuj i frajernia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Chujnia i śrut, ale nie wszyscy tacy są. Często się zadłużam u bardziej kasiastego kumpla na spore sumki, ale zawsze oddaje pieniądze choćby nie wiem co. Czułbym się jak ostatni śmieć na miejscu tego typa. Oddaj pieniądze świnio i prostaku.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Chujowo, ja zaporzyczyłem zasadę od mojego byłego szefa i kasy nie pozyczam, jak coś trzeba pomóc, porzyczyć narzędzia czy nawet brykę, raczej bez problemu porzyczam kumplom, ale kasy nie. Jak narazie dobrze na tym wychodzę bo kasa mi nie przepadła i żadna znajomość nie ucierpiała.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chcesz stracić kolegę, pozycz mu kasę:) Jebane złodzieje, mam takich kilku na swojej czarnej liście!!! Człowiek się lituje, a później wychodzi na frajera.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Można głupoty robić ale kasy się nie pożycza

  0

  0
  Odpowiedz