Donosiciele

Wkurwiają mnie konfidenci i donosiciele. Oczywiście nie mówię tu o przypadkach, gdy dzieje się coś złego (przykładowo ktoś coś kradnie i wzywana jest policja) wtedy rozumiem – godne zachowanie obywatela. Ale przykładowo w tym roku latem miałem pełno wczasowiczów.Było to równoznaczne z tym, że śmietniki miałem zajebane w mgnieniu oka. Wziąłem wtedy kilka worków i zaniosłem do kubłów po drugiej stronie ulicy. Nie minęła godzina i pod moim domem policja. Sąsiadka stara panna podpierdoliła mnie, że zaśmiecam śmietnik, który jest latem dostępny dla wczasowiczów a nie dla stałych mieszkańców. No kurwa mać, a co miałem z tym zrobić ? W dupę se wsadzić ?. Inny przykład – gdy chodziłem jeszcze do technikum to miałem w klasie też jebaną kurwę – konfidenta, spróbował człowiek ściągnąć na sprawdzianie albo komuś podpowiedzieć to jebany pupilek nauczycieli już powiedział, co się dzieje. A żeby ci jęzor upierdolili, szujo przez murzynów w dupę i ryj ruchana !.

8
6

Komentarze do "Donosiciele"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Klasa się uczyła po nocach i zaliczała na tróje a ty mając wyjebane i ściągając miałeś piątki. I to jest, debilu twoim zdaniem sprawiedliwe ?!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tu Jakub, służący Arktosa. Arktos za donosicielstwo na niego i na mnie zamraża podmuchem, nie cierpimy konfidentów. Jebać Tabalugę i Hamsina.

  Chwała Lodolandii 😀

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Uprzejmie donoszę, że w Łódzkim Wydziale Fabrycznym po okazaniu CV i wpłacie 5 stówek wpisowego przyjmują każdego. /Życzliwy PS. Zdzisiek Kabel z drugiej zmiany kapuje do Byczywąsa.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Niektóre kurwy a nierzadko i chuje donoszą nie bezinteresownie bo biorą za to kasę. Brzydzę się nimi bo trzeba być ostatnią kurwą i pierwszym, największym chujem aby donosić za kasę.I chuj im w dupę.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Ja mam odwrotnie. Najbardziej wkurwia mnie wykrzywiona i źle pojęta lojalnośc prawilność i inne eufemizmy patusów. Ktoś ci wybija okna, kradnie laptopa ze stołu a na koniec okazuje sie że to syn sasiadów który po zajsciu uciekł z domu i za hajs z lobardu robi sobie gigant. Zgłaszasz sprawę na policję. Wiesz który lombard, masz namierzanie lapka przez google itd. Policja po 2 tyg umarza sprawę bo nie umiała sie przejść pod jeden adres czy wysrać jednego pisma do gugela. Gówniarz chodzi z uśmiechem jak ktos co sie nażarł śmietany a na ulicy jesteś konfiturą sześciedziesioną i każdy pluje ci na wycieraczke bo jesteś podpierdalacz.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Sąsiadka miała rację.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A czyj to byl kubel??? No wlasnie! Margines spoleczny.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. I bardzo dobrze. W nowoczesnym i demokratycznym społeczeństwie w pełni ufamy władzom. Wszelkie wątpliwości i podejrzenia powinny być zgłaszane do służb. Nawet alerty RCB o tym informują.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Donosiciele to kurwy a nierzadko i chuje bo mają kurewski, mściwy charakter i chujowe podejście do tematu. Jebać donosicieli i życzę im żeby ktoś ich podpierdolił aby zaznali tej „przyjemności”.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. moja antymatka jest taka sama kurwa!
  nie minie 15 minut – a wszystkim wszystko wypapluje, co człowiek przed chwilą powiedział kurwa!
  i to zarówno bzdury jak i również wielkie tajemnice!
  ||| a potem ma takie jebane wymówki, gdy się okazuje, że miałem rację, by nikomu nie paplała – a tu nagle przypał !
  /// wszystko się domyśliłem i ostrzegałem, ale nie kurwa i tak pierdoli ciągle ozorem!

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Pierodolony bachorze, od zawsze byłeś zakała rodziny. Już jak Cię rodziłam padł pomysł żeby Cię wyjebać z okna bo źle skurwysynie z oczu Ci patrzyło! Jakże ja nienawidzę każdej sekundy jak stapasz po Ziemii. Ty zgniły pierdolony kawałku gówna.

   1

   0
   Odpowiedz
 12. no somsiady to najlepsze kurwa kamery osiedlowe

  2

  0
  Odpowiedz
 13. ewidentnie stare babsko nie miało co robić kurwa

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Sąsiadka stara panna nigdy nie była bolcowana, nigdy nie zaznała chuja a wiadomo, że bez bolca pierdoli się jej we łbie. Trzeba było ją przebolcować ze 2 razy a może i 3 i wtedy wyrzucić śmiecie a po tej akcji jeszcze raz przelecieć ją na deser. Miałbyś wtedy spokój ze śmieciami tylko od czasu do czasu zasadziłbyś jej bolca po same jaja. To niska cena za święty spokój nawet biorąc pod uwagę wiek panny, jej wygląd i chęć do częstego bolcowania, jako że po pierwszym razie z pewnością polubiłaby ten „sport”. Nieprawdaż?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. W ciężkich warunkach trzeba zaufać władzy, jaka by nie była. Covid, Putin, a wcześniej Tusk doprowadzili nasz kraj na skraj przepaści. Teraz mamy do wyboru, albo poddać się chaosowi, albo zaufać silnej ręce, która przeprowadzi nas przez tę ciemną dolinę ku światłu. Ja ze swej strony zgłaszam władzom wszelkie podejrzenia złamania prawa bądź telewizyjnych zaleceń rządzących.

  2

  0
  Odpowiedz