dopadła mnie przechujnia

Zaczną standardowo: kurwa!!! właśnie zostałem wyjebany z roboty, co samo w sobie nie jest tak złe, gdyż robota była lekko chujowa. najgorsze jest to, że zostały mi dwa miesiące wakacji podczas których wolałbym pracować niż się opierdalać, a nikt nie zatrudni mnie na dwa miechy. chujnia chujnie chujem pogania:/ wzywam zatem o ratunek śruta przechuja, który jednym skinieniem swej antychujowości może mnie odratować. kurwa. w sumie to nie jestem załamany stratą pracy lecz perspektywą szukania nowej, akurat kasy bardzo nie potrzebuje ale wolałbym jeszcze coś porobić przez wakacje niż siedzieć na chacie. pozdrawiam śruta przechuja oraz wszystkie inne chujowe stworzenia. dodam tylko jeszcze, że w obecnej sytuacji na rynku pracy stoi przede mną perspektywa wielkiej, wszechogarniającej chujni. śrut.

29
42

Komentarze do "dopadła mnie przechujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. lekceważyłeś śruta przechuja to cię ukarał chujnią 7 poziomu na 11, a ty piszesz o przechujni… Jak trwoga to do śruta przechuja. śrut!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak ja Cię doskonale rozumiem. Jestem w bardzo podobnej sytuacji – szukam pracy tylko po to by robić coś w wakacje, a pieniądze to fajny dodatek. Jedna różnica – mnie nie było skąd wyjebać :/ I tak siedzę już ten miesiąc i chuj mnie strzela najjaśniejszy. Śrut!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. mnie tak chuj strzelał z powodu braku roboty do drugiej połowy lipca. Na szczęście chujnia nie trwa wiecznie i dobrzy ludzie zlitowali się, dając mi robotę : )

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chujnia wielka! śrut przechuj swoją przechujowością na pewno sprawi, że znajdziesz robotę i chujnia stanie się bardziej znośna:) śrut!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mnie też wyjebali z pracy i co? wykorzystali, biuro im stworzyłam przez 10 mcy i powiedzieli do widzenia, na moje miejsce przyszła Ciocia Krystyna, szwagierka szefa po gastronomii z edukacji. Bardzo fajnie, na pewno sobie poradzi w roli Asystentki Prawnej… tak tak zajebisty li to kraj, gdzie traktuja Cię jak szmatę. Teraz szukam pracy i jestem załamana, nic nie ma, wyjebali mnie jak psa… nie mam juz sił na chujnie…

  0

  0
  Odpowiedz