Dość

Mam wszystkiego dość. Urodziłem się jakieś 30lat za późno, na dodatek na zadupiu gdzie nie mam nikogo kto podzielałby moje pasje (muzyka). Rodzice zrzędzą, szkoła zawodzi (co mnie podkusiło iść do liceum profilowanego? 3lata nic nie robienia, a chciałbym jednak coś w życiu osiągnąć z tym, że teraz to ja nawet swojej matury za rok nie widzę). Ludzie z roku na rok z coraz bardziej wypaczonymi mózgami od telewizyjnej papki i tych wszystkich gównianych portali społecznościowych. Na dodatek mam wrażenie, że przebywając z nimi sam się taki powoli staje czego nie chcę. Ogólnie chujnia i śrut dość mam takiego chujowego monotonnego i bezsensownego życia.

19
42

Komentarze do "Dość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. no bo wasze pokolenie jest totalnie zjebane internetem, tv, komorkami i fejsbukami…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mam prawie taką samą sytuację, tylko mi to nie przeszkadza, bo z natury wolę być sam. Już się przyzwyczaiłem do olewania całego otoczenia. Przynajmniej mam 2 przyjaciół, szkoda tylko że jedna jest 150 km, a drugi 300 km stąd…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. dobrze cię rozumiem mam podobną sytuacje

  0

  0
  Odpowiedz
 5. żyć nie umierać

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Oj tam, pierdolisz. Popatrz z pozytywnej strony. Fakt – 30 lat temu była dobra muzyka – marketing nie był rozwinięty tak dobrze jak dziś i była szansa, żeby wypromować się oryginalnością i talentem. Ale dziś też możesz posłuchać tej muzyki – i to łatwo, i za darmo – dzięki internetowi. Fakt, że dziś produkuje się gówno, i że ludzie słuchają gówna niczego nie zmienia. Ludzie 30 lat temu byli tacy sami jak dziś, byli tacy sami, jak zawsze. Ogół masy ludzkiej zawsze był śmierdzącą masą gówna, pozbawioną etyki, gustu, rozumu i samodzielności. 2000 lat temu ta masa gówna brutalnie zamordowała na krzyżu kolesia tylko dla tego, że wymyślił sobie, że jest wysłannikiem pozaziemskiej, boskiej siły. 50 lat temu taka sama masa gówna przerabiała ludzi na mydło. I mogę się założyć, że jeśli trafi się mocny autorytet, który obwieści, że fajnie jest wykopywać trupy na cmentarzu, a następnie je posuwać, to całe rodziny z dziećmi będą w weekendy radośnie zabierać saperki i rozkopywać groby. 30 lat temu ogół masy ludzkiej oczywiście był taki sam jak zawsze, a przypadek akurat sprawił, że na topie była dobra muzyka. Dziś, w związku z tym, że na topie jest gówno, łatwiej odnaleźć i wygrzebać prawdziwych ludzi z tej masy gówna.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bij niemca po kasku…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. e tam, pierdolisz gówniarzu

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Myślę, że zamiast użalać się nad sobą, powinieneś wziąć się do roboty, bo rozmyślając o swojej złej sytuacji i tak niczego nie zmienisz. Ucz się sam, ostro pracuj, zrób konkretny plan na przyszłość i dąż do wyznaczonych celów. Ja też mieszkałam na zadupiu, o którym nikt nie słyszał, chodziłam do pobliskiego miasteczka do liceum (szczerze mówiąc gównianego), ale zaparłam się i teraz można powiedzieć, że wyruszyłam w końcu w „szeroki świat”, studiuję, pracuję i mam dalsze plany na przyszłość. Także głowa do góry i pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie! Powodzenia:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. skreślasz innych bo lubią inną muzykę? chcesz coś osiągnąć to się ucz

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Autor wyjął mi to wszystko z ust. Szczególnie podoba mi się zdanie o telewizji. Polskie media i kinetografia = ściema i kukurydziane dialogi.

  0

  0
  Odpowiedz