Drętwiejące jaja

Moja chujnia pewnie niektórych rozbawi, a niektórych zażenuje. Mianowicie, bez zbędnego pierdolenia. Jeżdżę na rowerku stacjonarnym, żeby schudnąć. Tak, jestem grubasem, możecie się po wyżywać na mnie i leczyć kompleksy, ale i tak mam to w dupie. Po 20 minutach jazdy nie czuję jaj! Tak mi wszystko drętwieje od siodełka, że nie da się jeździć dłużej, mimo tego, że kondycyjnie mógłbym dalej napierdalać. Chujnia i śrut – jak ktoś ma jakiś pomysł co zrobić, żeby to nie przeszkadzało w jeździe to niech napisze. Hejterzy też mogą pisać, możecie mnie nawet wyzywać – przyzwyczajony jestem.

47
57

Komentarze do "Drętwiejące jaja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wymień siodełko na takie z rozcięciem / dziurą. Wygląda śmiesznie, ale naprawdę działa. San Marco takie np. robi. Do tego rowerowe gatki z pampersem i zajedziesz do Lizbony.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. zdejmij siodełko i siadaj na rurkę 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 4. kup sobie wygodne siodło – takie jak w rowerach holenderskich albo dymaj pod górę na stojaka… szybciej schudniesz… pozdrawiam, pedałuj dalej…

  0

  1
  Odpowiedz
 5. zmien siadelko

  0

  0
  Odpowiedz
 6. odkręć siodełko, na stojąco pedałuj. raz że lepsze efekty a i szybciej. tzw kolejny level wrzuc hehe.. a i jajka bedą sie chuśtać, smagane wiatrem 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. no kurwa, jeździj na stojąco.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. siodełko w rowerze stacjonarnym to jest parodia, to jest kanapa, a nie siodełko rowerowe. Mnie by chuj strzelił, jakbym takie miał w rowerze. Kolarze nie trenują na rowerkach stacjonarnych, tylko na trenażerach – taki stojak do tylnego koła normalnego roweru z układem oporowym. Polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Możesz pochylić to siodełko do przodu. Powinna być regulacja. Na początku będziesz miał wrażenie że zjeżdżasz ale przyzwyczaisz się. Przypatrz się jak ustawione są siodełka maniaków rowerowych, wszystkie są pochylone do przodu. Jaja cenna rzecz.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @4 ahahahaha „siadelko”!
  @autor pokombinuj z ustawieniem siodełka, ewentualnie próbuj przenieść ciężar bardziej na dupę.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kurwa jak czytam komentarze, że pod górkę na stojaka to mnie krew zalewa. Kurwa człowieku ogarniasz co to jest rower stacjonarny? Tym się nie jeździ pod górkę ani z górki itp. Rozumiesz? A ty habasie bierz się do roboty i pedałuj dalej. Możesz bez siodełka.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A poza tym ze się zgadzam żebyś zmienił siodełko to wiedz ze też tak mam:) Trenuje na trenarzerze na siłowni po 40 minut tam nie ma siodełka ale gdy gram w far cry 3 to po czasie dretwieje mui pała i jaja i nawet pół dupy:)

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jezdzij bez siodelka XD

  0

  0
  Odpowiedz
 14. a ja proponuję przerobić na rower do leżenia. Skoro takie jeżdżące po ulicy czasem się widzi to czemu by nie stacjonarny. wtedy dupa odpocznie i hemoroidów się nie nabawisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Pobiegaj, szybciej schudniesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. wymień siodło i załóż kolarskie getry.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Odetnij jaja. Po co grubasowi jaja? Będziesz się mniej męczył na rowerku i nie będzie cię męczył bezużyteczny popęd.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. opuść siodełko w dół tak, aby jaja prawie zwisały i tylko delikatnie opierały się o siodło. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Nie dość, że grubas to jeszcze zamulony, napisz do komisji europejskiej, być może jakieś tamtejsze światłe umysły coś ci podpowiedzą :-/

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Wywal siodło zafunduj duże gumowe dildo” wilk syty i owca cała”

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Zwiększ masę!

  0

  0
  Odpowiedz