Drodzy fejsbusiowicze

Ostatnio zauważyłem, że przyszła moda na prześciganie się w komentarzach do zdjęć czy w statusach na tablice, kto da bardziej spontaniczny, błyskotliwy, lakoniczny, bezsensowny i arogancki wpis. Teksty typu „aha” „huj.” „fauwn4va894” pod fociami stały się bardzo cool i na topie. Ja nie rozumiem tych ludzi… Czy oni tak bardzo boją się własnego, prawdziwego zdania, używając właśnie takich pseudo-śmiesznych „półpierdnięć” w obawie przed ewentualnym wyśmianiem czy nie akceptacją w tym śmiesznym półświatku? Czy są tak tępi, że na nic innego ich po prostu nie stać? Ja to pierdolę, ludzie przestali chcieć być inni, oryginalni, a zbyt często podążają z tłumem jak stado baranów, a przecież właśnie droga pod prąd czyni człowieka niezależnym i co więcej wyjątkowym! Nie mówię tu oczywiście, żeby być w pizdę alternatywnym i krzyczeć „PIERDOLIĆ MAINSTREEM!”, bo wszystko wymaga zdrowego rozsądku. Sądzę, że portal taki jak fejsbuk nie jest złem, a raczej pokazuje prawdę o niektórych ludziach, o ich zadufaniu, zakłamaniu i narcyzmie. Przecież czytając „Informacje” niektórych moich „znajomych” można się posrać ze śmiechu z głupot, które tam wypisują… Ilość ich zainteresowań, przeczytanych książek, ilość ludzi, którymi się inspirują – to po prostu ma się jak CHUJ do rzeczywistości! Wszystkich tych księciuniów i księżniczki najchętniej bym wypierdolił w kosmos, żeby się tam na jakiejś jednej planecie osiedli i lizali sobie dupy odnajdując w tym jedyny sens życia. Z poważaniem, zdegustowany, zażenowany i nieco wkurwiony użytkownik facebook’a. ŚRUT.

17
67

Komentarze do "Drodzy fejsbusiowicze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Szczerze mówiąć to zamiast tych wszystkich „super focia ^^” itp., można równie dobrze napisać „chuj” lub „gdssadydfsa”. Nie widzę różnicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. a moi znajomi tak nie stękają, choć mam ponad 200 ;P fejsbuk jest fajny! nie wiem skąd dowiedziałabym się o różnych festiwalach, koncertach i akcjach społecznych. Weźcie ludzie wykorzystujcie fejsa nie tylko do stękania i słodkich foci a będzie ok! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dla przypomnienia: te wpisy, robienie z siebie kretynów i mainstreem oraz wszechobecna głupota widoczna jest na Twojej tablicy i w Twoich wiadomościach i wydarzeniach, TWOICH ZNAJOMYCH, więc radzę się zastanowić nad swoim życiem i tym kogo masz wokół siebie, bo ja na przykład pierwsze słyszę o takiej modzie na facebooku.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. powiem ci tak – to po chuj masz konto na fb? ja kiedyś powiedziałem, że nie będę lansował się przez neta, bo to jest dla leszczy, którzy boją się wyjść z domu albo inaczej niż poprzez klawiaturę nie umieją zrozumieć rzeczywistości – tak do dziś mimo wielu namowom nie mam konta na tym komercyjnym shicie opanowanym już i tak przez zidiociałe blachary i wyżej wspomnianych frajerów.

  moja rada, usuń tam konto i poczujesz się wolnym od tej wszechogarniającej FB głupoty. pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 6. mam takie samo wrażenie jak autor tej notki. wchodząc na fb nasuwa mi się jedna myśl: ‚ja pierdole, z kim ja się zadaję?’ żenada…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Autor: i znowu zaczyna się szufladkowanie. KURWA! Panie @3… na facebook’u masz wgląd również w komentarze znajomych swoich znajomych, na których nie masz wpływu a mimo to zderzasz się z takimi idiotami… Mój post nie jest stękaniem, bo lubię ten portal, tylko raczej apelem żeby w końcu ludzi zaczęli być szczerymi nie oglądając się na innych. Panie @4 nigdy nie próbowałem i nie będę próbować lansować się w taki sposób ani w ogóle próbować sztucznie zaimponować innym, bo uważam to za śmieszne. Panie @1 jeżeli ma się zamiar pisać „super focia ^^” lepiej nic nie pisać, bo to jest dla pokemonów. Nawet mój wpis nie tego dotyczył, a raczej tyczy się udawanie na siłę ludzi spokonaluzieekstragitzabawnych. Pozdrawiam, zażenowany i niezrozumiany AUTOR.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Za dużo agresji. Zluzuj i nie rób toksyny w postaci nienawiści do innych. Piszesz o np. oryginalności a ona się przejawia poniekąd także w czynieniu nie nienawiści, której pełno na tym świecie.

  „Ja to pierdolę, ludzie przestali chcieć być inni, oryginalni(…)co więcej wyjątkowym!”

  A kiedyś byli? Swoją drogą chyba przesadzasz trochę. Tam można znaleźć konkretne osoby a Ty chyba piszesz o dzieciarni lub „niedojrzale dojrzałych” 🙂 Jednak tak zawsze było, że było duże zwarte stado a pośród niego „perełki” zwykle poukrywane jednak nie ma co tez przesadzać z wyjątkowością niektórych osób bo to nie zawsze jest lepsze o czym mniej więcej sam napisałeś.

  Następna sprawa. Czemu piszesz o raczej apelu ( 6 komentarz ) i w tytule zamieszczasz „Drodzy fejsbusiowicze” mimo, że tutaj jest chujnia a nie FB? Czy nie uważasz, że tutaj nie wiele zwojujesz? Uderz w samo serce problemu jak chcesz coś zmienić, ale nie oczekuj, że nagle wszyscy pójdą za Tobą. Większość i tak będzie dalej taka sama lub dokona małych zmian bo oto tacy są ludzie.

  Swoją drogą czy tam nie ma czasem opcji w stylu : nie pokazuj wpisów/akcji znajomych twoich znajomych?

  A tak to radzę Ci posłuchać się lepiej komentarza numer cztery i usunąć to badziewie, przereklamowane i podejrzane raz na zawsze. Ja tak kiedyś również zrobiłem.

  Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Autor dalej stęka…
  W pełni popieram odp. 7.
  Nie podoba się – to nie używaj… A jeśli masz marudzić, to tam, a nie tutaj…
  Podejrzewam, że autor nie ma ani krzty odwagi, by komuś coś złego powiedzieć, więc tutaj anonimowo wylewa swe żale. Czemu nie napiszesz tego wszystkiego gdzieś na tym portalu???
  Ja nigdy tam nie miałem konta i jakoś żyję. A że spotykasz debili i łgarzy? Przecież to normalne, na ulicy też ich pełno…

  0

  0
  Odpowiedz