Durni internauci bajkopisarze

Wkurwia mnie podejście internautów do pewnego portalu, gdzie można pisać anonimowo prawdziwe historie z życia. Tylko jedna na pięć historii jest autentyczna, a reszta to jakieś bujdy na resorach. Po co piszecie takie wyssane z palca historyjki? Jak chcecie konfabulować, to piszcie sobie na serwisach literackich, a nie wśród anonimowych wyznań, gdzie od czasu do czasu ktoś naprawdę próbuje wyżalić się z jakąś traumą, ale w sąsiedztwie kłamstw takie wyznanie się całkowicie dewaluuje. Jeśli chodzi o szczerość, to chyba już tylko na chujnię można liczyć w tym durnym zakłamanym internecie. Chujnia i śrut.

57
2

Komentarze do "Durni internauci bajkopisarze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Domyślam się, że Yafud.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Chujnia to jedyny wolny portal z dobrymi ludzmi i trolami. Oby tak zostało.

  4

  2
  Odpowiedz
 4. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Wymyślamy bujdy na resorach dla jaj. Połowa chujni to taka bujda. I większość moich złośliwych komentarzy.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Jest nas więcej 😀

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Wiesz. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Wyszogród – miejscowość w zachodniej części Mazowsza, bardzo blisko niego płynie rzeka Wisła. Z Warszawy trzeba jechać na zachód by dojechać do Wyszogrodu, to jest prawda, a nie bujdy na resorach.
  Więc zamieszkaj w Wyszogrodzie i regularnie rób zakupy w tamtejszej Biedronce przy ul. Mickiewicza 16.

  2

  2
  Odpowiedz
 8. Tachaj słonego

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz