Durni właściciele psów

Spokojnie, on nie gryzie. Ja pierdolę, jak słyszę te słowa od właścicieli, którzy puszczają psy luzem, to mam ochotę im odcisnąć podeszwę buta na mordzie. Skąd tłuku niedoruchany wiesz, że twojemu psu nie odpierdoli i nagle nie capnie kogoś za nogę albo nie zagryzie jakiegoś innego psa ? Wyszczekał ci to ?. W większości przypadków u mnie w mieście widuję bez kagańca pitbulle, amstaffy tudzież dogi argentyńskie – czyli rasy psów znane z nieprzewidywalności i mające skłonność do agresji. Niestety, większość właścicieli psów wymienionych ras, to pierdolona patologia próbująca się dowartościować i pokazać, że jest się groźnym. Widziałem na własne oczy, jak kiedyś jakiś sebix w ramach żartów szczuł bezdomnego amstaffem 40 kg samych mięśni. Z tego, co się orientuję, to amerykańskie pitbullteriery są w niektórych krajach Stanów zakazane, co powinno dać do myślenia, co da rasa ma we łbie i do czego była stworzona.

10
1

Komentarze do "Durni właściciele psów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pszed znakiem zapytajnika nie dajemy spacji a ten znak to on nie potszebuje kropki po nim – więc jej tesz nie dajemy.
  Mógłbyś pisać „tudziesz” zamiast „tudzież” – będzie w chuj pasowało do chujni.
  Nieuki pierdolone, nauczcie się pisać, drodzy forumowicze.
  Grammarnazi

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Patrz na durne psy z okna chlejąc whisky i waląc konia. Ja tak robię , i stać mnie na wszystko. Jak się zmęczysz waleniem to kradnij krokodyle.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Wszystko jednocześnie czy miarkować sobie tj. whisky, potem koń, whisky, potem koń?

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Pan twój Mesio pokazał kiedyś takim sebiksowatym patałachom, kto rządzi i jest prawdziwym patałachem. Przyjechałem pod ławeczkę w parku Starem 244 i z wywrotki wypuściłem dwa krokodyle różańcowe. Jedno ich warknięcie ( takie grrrr) wystarczyło, by patałachy z ich psami srały pod siebie rzadkim gównem. Uwierz zaprawdę, był ubaw po pachy.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. A ty nosisz kaganiec? Skąd możemy wiedzieć, czy ci nie odpierdoli i kogoś nie pogryziesz? Wyszczekałeś to?

  3

  0
  Odpowiedz
 6. a do czego była stworzona?
  i przez kogo?

  O KURWA CZEKAM NA ODPOWIEDZI XD

  0

  1
  Odpowiedz
  1. O KURWA GÓWNO NAS TO OBCHODZI, CZEKAJ NA SWOJĄ STARĄ

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Rasa amerykański pitbull terrier została stworzona stricte do walk psów dawniej popularnych na świecie. Mimo niedużych rozmiarów, jest w stanie walczyć z innymi, nawet 2 razy większymi psami do 3 godzin bez przerwy. Cechuje go tzw. gameness, czyli w przypadku walki nie ustąpi – albo jego śmierć albo rywala.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. nie proś bezmózgich zjebów (ogólnie społeczeństwo) by włączyli myślenie

  0

  1
  Odpowiedz
  1. … jest dobre na wszystko, gówno na drogę za śliską, gówno na stopę za niską, one podniesie ci ją…

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Nie wytrzymam i dodam ten komentarz: Rozwoże paczki gieelesem. Dzwonie dzwonkiem lub domofonem: jak słyszę szczekanie, to juz wiem: ustawić się i zasłonić paczką. Wychodzi jakiś kutas albo babsztyl: oczywiscie najpierw ze śmieciami, a potem spuszcza psa! „dostawa” krzyczę; podchodzi dziad do furtki a za nim pies. No wiecie, tyle już lat woże paczki, to wiem z której nogi kopąc psa;śrut

  0

  0
  Odpowiedz