Dwulicowość

Dla porządku uprzedzę, że jestem gimbusem z III klasy, może zaoszczędzę trochę spamu w komentarzach, bo znając życie gdy ktoś wspomina o szkole, to od razu znajduje się inteligent X, który próbuje się dowartościowywać pisząc coś w stylu „gimbus bla bla itd.” No, teraz mogę zaczynać. Pod koniec tamtego roku szkolnego bardzo zawiodłem się na pewnej dziewczynie, która wydawała mi się być trochę odrzucona, choć niegłupia, a wręcz przeciwnie – przewyższała intelektem inne dziewczyny z klasy. Postanowiłem więc nawiązać z nią jakiś kontakt, po pewnym czasie nawet zaczęła mi się zwierzać itp. Zdarzył się jednak moment, gdy to ja potrzebowałem jej pomocy (do tej pory było odwrotnie) i gdy ją o to poprosiłem, odpowiedziała tylko „Pff” robiąc to tak, by jej „koleżanki” to widziały. Co mogłem w tej sytuacji zrobić? Zerwałem z nią wszelkie kontakty, przecież nie pierdolnę jej z byka… Pewną dziewczynę bardzo ta sytuacja zainteresowała – wypytała mnie o całą sytuację, a jako, że miałem z nią koleżeńskie stosunki, to powiedziałem jej prawdę, tak jak Wam, na co ona przyznała mi rację i zaczęła nawijać, jaka tamta jest popieprzona, nawet wdała się w nieprzyjemne ploty… I co ja widzę w nowym roku szkolnym – obydwie się traktują jako wielkie przyjaciółki!!! Jak można być tak do szpiku kości dwulicowym? Moje sympatie i antypatie każdy zna. Każdy. Nawet ludzie, którzy raz w życiu powiedzieli mi „cześć” wiedzą, kogo lubię a kogo nie. Każdy wie, jakie zdanie mam na jego temat. Być może dlatego nie rozumiem kobiet (ktoś mnie pewnie zaraz poprawi, że dziewczyn – niech będzie. Nie rozumiem dziewczyn), a przynajmniej tych niektórych.

39
62

Komentarze do "Dwulicowość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak ma wiele kobiet, i radzę się z tym pogodzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ziemia nie kręci się w okół Ciebie, a po Twojej wypowiedzi wydaje mi się, że tak to odbierasz. Takie problemy mijają z wiekiem, głowa do góry i nie przejmuj się takimi rzeczami.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rada jest jedna – pierdolnij z byka obydwu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Powiem ci tak, kobiety są z natury hipokrytkami. Jeśli jakaś kobieta ci powie, że nie jest obłudna, dwulicowa i nie jest hipokrytką to znaczy, że kłamię. Skąd to wiem? Sama jestem kobietą i do tej pory w swoim życiu nie spotkałam dziewczyny, która nie byłaby obłudna. Dziś nie mam przyjaciółek, zerwałam wszelkie kontakty, bo już miałam dość słuchania koleżanki A która napierdala na koleżanki C i D, a przy okazji i na mnie kiedy jest z koleżankami C i D. No i tak kółko się kręci, czyli jedna na drugą nalatuję. Samej tez zdarzało mi się być obłudną dopóki nie zwrócił mi uwagi na to pewien znajomy. Dziś staram się omijać hipokrytów z daleka, ty też to zrób, a jak będziesz miał kiedyś dziewczynę to oducz ją hipokryzji.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gimbus to nie wiek, tylko stan umysłu

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pokłóciła się z Tobą i zaprzyjaźniła z tamtą. Powszechna chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. nie no ostro , dziewczyny takie są ; D

  0

  0
  Odpowiedz
 9. widac kolega musi sie jeszcze o kobietach sporo nauczyć

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chujowiczu-Gimbusie. Nieprzyjemna, ale prawda jest taka, że zarówno Ty jak i Twoje otoczenie musi dorosnąć. Olej tę sprawę i zajmij się czymś lepszym. Pozdrawiam.

  @4 – lol, śmieszna jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @3 – podejrzewasz że te dwie, to hermafrodyty?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. no tak to jest, najlepiej zerżnij obie

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @4 mam to samo, odcięcie się od takich ludzi to najlepsze rozwiązanie

  0

  0
  Odpowiedz
 14. zasada jest taka… szczerość tylko z kimś kogo znasz jest twoim wieloletnim przyjacielem etc. do innych ludzi trzeba mówić co chcą usłyszeć, a myśleć swoje.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @9 ty też jesteś śmieszna nie dostrzegając tego problemu

  0

  0
  Odpowiedz