Dysk mi się spierdolił w laptopie

Chujnia z grzybnią – dysk mi się spierdolił w laptopie. Parę dni temu spadł mi ten laptop tak gdzieś z wysokości pół metra, a przedwczoraj podczas pracy się zwiesił i już nie wstał. Odpaliłem system z płyty i okazało się, że są bad sectory na dysku. Dane udało się zgrać, ale uświadomiłem sobie, że ten dysk zaczynał się pierdolić już wcześniej – pewnie ten upadek go dokończył. Lap ma 3 lata i jest po gwarancji. Chujstwo jak nic – chyba laptopy powinny być przygotowane na ewentualność upadku – takie sytuacje muszą się czasem zdarzyć.

19
53

Komentarze do "Dysk mi się spierdolił w laptopie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Są specjalne laptopy np. Panasonic z serii CF. Wpisz na. na allegro „pancerny panasonic”. Dyski twarde w większości są mechaniczne i w związku z tym baaaardzo narażone na awarie po upadkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. I są…
  Masz ochotę nimi rzucać ? To kilkanaście tysięcy w kieszeń i biegnij do sklepu po Panasonic Toughbook’a.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Laptopy ogólnie są chujowe.Trzepie się to masowo,robi byle jak,a marki różnią się tylko ceną i znaczkami.Wolę stacjonarne-też robią masówki ale jednak takie kompy są wytrzymalsze.I fakt,lapki powinny być pierdolnięcioodporne ale niestety jak jest każdy wie.Pozostaje Ci tylko kupić nowy dysk,ale przedtem oglądnij tego lapka dokładnie,może jebło coś jeszcze.A poza tym skoro sprzęt ma już 3 lata może warto rozejrzeć się za czymś nowym?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. na mojego 3 letniego asusa koleś najechał samochodem (przypadkiem, był w torbie na lapa) i tylko matryca poszła, reszta działa już rok prawie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. no chujostwo jak nic. Jak się kompem rzuca to się nie dziw. kup sobie nowy to nie majątek dwie stowy, albo jeśli lubisz tak rzucać kompem to zainwestuj w ssd

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Laptop ma działać do końca gwarancji. Potem i tak bezpieczniej jest wymienić. Nie mów że płącisz i wymagasz, bo jak Cię nie stać na laptopa to kup sobie stacjonarkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mi spadł – na szczęście się tylko matryca rozjebała. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bad sektory to masz w mózgu

  0

  0
  Odpowiedz