Działa mi to na nerwy

Wkurwiają mnie ludzie, którzy nie rozumieją, że ktoś się może o nich martwić. Ot tak po prostu przestaje się człowiek odzywać(przedtem wszystko jest ok)i ma w dupie tych, którzy się zastanawiają o co chodzi i czy przypadkiem nic się złego nie stało. Kiedy próbuję się skontaktować to jestem ignorowana bo nawet na głupiego smsa odpisać jest chyba ciężko. Widocznie trudno jest znależć odpowiedź na pytanie: „czy wszystko w porządku? Martwię się”. Za to na wiadomości z obcych numerów jest w stanie odpisać. A ty, debilna kobieto, siedź, analizuj i zastanawiaj się o co chodzi. Wkurwia mnie takie zachowanie bo jeśli nie chcesz utrzymywać z człowiekiem żadnego kontaktu to mu o tym powiedz i chuj! Pozdrawiam

28
48

Komentarze do "Działa mi to na nerwy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wyluzuj, olej kolesia. Nas jak i was na świecie jest w brud i naprawdę jest w czym wybierać.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zlewaj go przez dwa tygodnie i patrz co się dzieje 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. dokładnie. ludzie to pieprzone chuje i ignoranci. też mnie takt traktują, to wcale nie jest miłe. właha, niech powiedzą o co chodzi, a nie się domyślać.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tok myślenia mojej koleżanki, która ma do mnie free sms-y… I jak tu kurwa człowieku odpowiedzieć, jak Ci laska pisze 100smsów dziennie??? Noż do kurwy nędzy już mnie chuj strzela!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Lepiej zadzwoń a nie pisz smsów, skoro nie odpisywał wczoraj to dzisiaj też nie odpisze. Pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz