Dziecko i państwo

Urodziła mi się córka i niemal od samego jej wyjścia na świat, państwo podejmuje za nią decyzje. Chujnią jest właśnie nasze państwo. Kazali zaszczepić (to już kurwa nie mieści się w głowie że mogą zmuszać do zastrzyków jakichś substancji), potem nadali moje córce numer identyfikacyjny (pesel), który jest jej potrzebny jak zeszłoroczny śnieg, a im jest potrzebny do opodatkowania jej i kontroli. Od samego urodzenia państwo zdecydowało o jej zdrowiu a następnie wypaliło jej numer na całe życie, by nigdy nie zniknęła im z kartotek skarbówki, ani innych instytucji „roszczenia publicznego”. To chujnia ponad wszystkie chujnie. Państwo uderza w elementarny aspekt życia – w wolność. Mogą zrobić co im się podoba, bo jesteś numerem i się nie wywiniesz. To jest mega chujnia współczesnego świata, w którym coraz większą władzę obejmują korporacje i banki.

100
103

Komentarze do "Dziecko i państwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie pierdol. Nie jest źle. Ja np. przy rejestracji córki dostałem kubek z warszawską syrenką i koszulkę dla dziecka z Szopenem. Taki barterek z miastem Warszawa 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. haha jaja niezłe to są jak dostajesz akt urodzenia, na nim wielkimi drukowanymi literami jest imie i nazwisko, wiesz dlaczego ? po to żeby traktować człowieka jako korporacja, wtedy można wobec niego traktować prawo morskie. poczytaj bo ciekawy temat.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Głupota nie zna granic, Twoja głupota. Po co szczepić dziecko? Żeby było odporne i byle wirus go nie zabił? W USA było małżeństwo co nie zabierało dzieci do lekarza, wierzyli że modlitwa je uleczy. Zmarło dwoje, a tych skurwieli zamknęli. A co do numeru to zauważ, że wbrew temu co mówią politycy ludzi stale przybywa, to nie średniowiecze że jeden chłop na wsi był kowalem, drugi cieślą itd. Numer musi być, żeby można było określić dokładnie osobę. Gdyby tego nie było, komornik mógłby zabrać pieniądze najbliższemu Janowi Kowalskiemu, mimo że dłużnikiem był inny człowiek. Za kilka lat zacznie się szkoła, przymusowa. I skoro wszystko jest narzucone to nie bierz malucha do lekarza, nie posyłaj do szkoły i patrz dumnie co z niego wzrośnie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Dokładnie! Mówisz jak jest;) sama z tego powodu zastanawiam się czasem czy dobrze bym zrobiła sprowadzając w pełni świadomie jakieś biedne dziecko na ten chory świat, w którym żyjemy jak niewolnicy, bydło z identyfikatorem…oczywiście wiadomo, nie wolno przesadzać bo dziecko chcę mieć ale jak ochronić je przed tymi wszystkimi absurdami??? Obawiam się, że może być ciężko.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Czyżby początki schizofrenii?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. @3
  Ty, pewny siebie osobniku, uważaj żebyś przez swoje politycznie poprawne myślenie kiedyś sam siebie nie nazwał idiotą, kiedy już obudzisz się z łapą w nocniku.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Zindoktrynowane umysły polaczków nie zrozumieją o czym piszesz, ja to rozumiem. I bynajmniej nie mam 15-20 lat. 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Chuj z tą chujnią… Gratuluję córeczki!!!

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Wielki, kurwa, anarchol. Zamiast narzekać, weź się do roboty, żeby zapewnić jej dobry start. I żebyś nie wpajał jej tych swoich zjebanych ideałów bo wyrośnie na bezrobotnego lewaka.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Nie brakuje kogoś w domu?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. prawda jest taka: kiedyś państwo służyło obywatelowi, teraz obywatel jest niezbędny, by aparat państwa mógł istnieć!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @9 co ty pierdolisz idioto, skoro PAŃSTWO a w szczególności opiekuńcze to czysty, LEWACKI pomysł. Wiec skoro to popierasz to sam jesteś lewakiem. Anarchizm to z kolei to samo, tylko od drugiej strony, bo rządzą tobą inni. Jedyną odpowiedzią jest LIBERTARIANIZM – ideologia która mówi że NIKT NIE JEST TWOIM WŁAŚCICIELEM i sam rządzisz sobą.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. A co byś chciał, brać socjal i chuj zobowiązania wobec państwa? I naprawdę Ci się wydaje, że człowiekowi należy się coś takiego jak wolność?

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Przy takiej liczbie ludności jaką mamy na Ziemi imię i nazwisko to za mało żeby zidentyfikować człowieka. Natomiast co do niewolnictwa to prawda, ale z tym akurat pesel niewiele ma wspólnego a raczej NIP, kiedyś podatek wynosił 10% tak zwana dziesięcina, obecnie wynosi z 50% jak nie więcej jak sobie dodać te wszystkie vaty sraty i inne gówna. W obecnym systemie ekonomicznym człowiek nigdy nie będzie wolny niezależnie czy z numerem pesel czy bez niego bo do płacenia podatku vat podczas kupowania czegoś ten nr nie jest ci potrzebny. Ale na całe szczęście ten system ekonomiczny długo nie potrwa bo nie możliwe będzie używanie obecnych definicji pojęć własność i zarabiania w czasie kiedy większość pracy fizycznej (a później 100%) będą wykonywały maszyny. Tak więc coś w stylu projektu Venus zostanie wprowadzone w sposób nieunikniony bo jest to kolejny etap ewolucyjny obecnej cywilizacji, (o ile zdążymy z tym etapem przed jej końcem (czyli przebiegunowaniem Ziemi), bo to że już niejedna cywilizacja istniała na ziemi jest oczywiste. Naiwnym było by wierzyć że nasza cywilizacja miała możliwości zbudowania np piramid. Znaczyło by to że cofneliśmy się (jako cywilizacja) w możliwościach organizacyjnych a być może i technologicznych co jest raczej mało prawdopodobne. Taka wiedza potrzebna do np zbudowania piramid pochodziła z poprzedniej cywilizacji która po takim przebiegunowaniu czy innej katastrofie powoli zanikała gdyż nie przetrwały nośniki ją (wiedzę) zawierające a po śmierci ludzi mającej ją we łbach zanikła całkowicie lub została włożona w tej części która przetrwała do legend. Zresztą co tu gadać, kto ma wiedzieć ten wie;]

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Ja pierdzielę ty to masz problemy. Ciesz się, że dzieciak zdrowy jest a ni rozkminiasz takie pierdy. Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @3 – z tymi szczepieniami to masz rację, ale jeżeli chodzi o te numery, spierałbym się jednak. Ledwo parę tygodni temu było w mediach dosyć głośno o tym, że komornik wszedł na pensję przypadkowej osobie, którą z właściwym dłużnikiem łączyła jedynie zbieżność nazwisk; co ciekawe, ów komornik zrobił to bez sprawdzania jakichkolwiek numerów czy innych danych, zabierając niewinnemu facetowi samochód, 3/4 pensji i coś tam jeszcze, chyba jakąś nieruchomość. Co do tematu: ja sam jestem raczej zwolennikiem totalitarnego modelu państwa, w którym przynajmniej wiesz, że jesteś na każdym kroku kontrolowany i z czasem się do tego przyzwyczajasz. A w tej całej poronionej demokracji? Na prawo i lewo słychać o prawach człowieka, swobodach obywatelskich i jakichś innych tego typu bzdurach, a kiedy przychodzi co do czego okazuje się, że człowiek tak naprawdę tak czy inaczej sprowadzany jest do kilku cyferek i sumy, którą nie do końca dobrowolnie odprowadza do kasy państwa. Doją nas, szubrawcy.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. nie szczep jej na zadne wirudy bedzie napewno zdrowsza, pomyśl kobieto co ty mówisz, zreszta widze srednio ci to wychodzi ;>

  1

  0
  Odpowiedz
 19. @9 Ty gamoniu bez szkoły nawet nie wiesz kto to jest lewak. Z takim myśleniem to ty jesteś lewacką cipą dająca się dymać Tuskowi

  0

  1
  Odpowiedz
 20. @14 Ale pierdolisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Głupie anarchistyczne gadanie. Nie da się zorganizować życia społecznego bez państwa.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. @16 słyszałem o tym i uważam to za złodziejstwo, bo pomylić to się może pani przy kasie o 3gr a nie chuj na usługach państwa na 30tyś. Tak czy inaczej ile może być w pl osób o Twoich personaliach? No właśnie. A poza tym podatki vat i akcyza obejmuje każdego czy ma numer czy nie.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. @20 następny debil – co było pierwsze: państwo czy ludzie? człowiek istnieje od milionów lat, państwo od kilku tysięcy, wiec nie pierdol że państwo jest potrzebne do życia. to ludzie są potrzebni pasożytowi (państwu). poza tym anarchia to coś wiecej niż brak państwa, są inne ustroje bezpaństwowe (mowa o państwie w dzisiejszej formie czyli głównie o przymusie)

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Ale becikowe i urlop macierzyński chętnie wzięłaś od tego okropnego państwa, co?

  1

  1
  Odpowiedz
 25. Becikowe od państwa?! Od jakiego kurwa państwa, skoro przez całe życie w podatkach zapłacił 100 razy więcej niż dostał w tym jebanym becikowym. Wpłacił załóżmy 100tys, dostał tysiąc, i że niby od państwa HAHAH DOBRE ;_;

  0

  1
  Odpowiedz
 26. @22 Zgadzam się .

  0

  0
  Odpowiedz
 27. @24 Dokładnie .

  0

  0
  Odpowiedz
 28. sory nie moge ale jestes po***ana takie jak ty powinni kastrowac absolutny zakaz potomstwa jeszcze sie idiotyzmem od ciebie zarazi patologia..

  0

  0
  Odpowiedz