Dzień Świra

Dzisiaj jak co dzień, wstałem rano, pouczyłem się i chciałem posłuchać muzy. Włączyłem, była godz. 15:00. Po chwili, zgadnijcie kurwa co? Zajebany sąsiad z dołu napierdala do drzwi, bo dzwonek już wyłączyłem po jego wcześniejszych wizytach. On z mordą, że mu się to nie podoba i takie inne pierdalasy. Ja do niego: 997. Nie zadzwonił jednak na policję…

25
62

Komentarze do "Dzień Świra"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Może po prostu za głośno muzyki słuchasz? Jak Ci nie pasują sąsiedzi to se zamieszkał w domku jednorodzinnym

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zdecyduj się gimbusie, czy mieszkasz na parterze, czy na piętrze i przestań miłaczeć na chujni, bo od tych babskich pisków bezjajecznego faceta łącze mi w rezonans wpada i transfer siada.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. I nie mam już nic do stracenia, bo przez patologię wszystko człowiek stracił. Rodzinę też mam z dupy, zero zrozumienia, ale normalne, jak mówi moja matka, katolik nigdy nie będzie twoim przyjacielem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jeśli słuchasz muzyki na full to się nie dziw. Mieszkam w domku jednorodzinnym i kurwica mnie strzela jak jestem u kumpla w bloku i słyszę jak jego sąsiad z góry taboretem po kuchni jeździ. Trujesz życie innym to się nie dziw, że ktoś się przypierdala.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie rozumiem jednej rzeczy kurwa… Cisza nocna obowiązuje od 22:00 i ja osobiście do tej godziny robię w domu co mi się podoba. Szczerze mówiąc chuj mnie interesuje co myślą na temat głośnej muzyki moi sąsiedzi. Do 22:00 mogą mi chuja zrobić. Raz byłam u koleżanki i babka z dołu przyszła się AWANTUROWAĆ ,że ma córkę z zespołem downa i ona w tej chwili nie może się skoncentrować na odrabianiu lekcji. Ale co my niby takiego robiłyśmy kurwa? To ,że sobie gadałyśmy i śmiałyśmy się? I to ma być ten wielki chaos ,który przeszkadzał jej córce się uczyć??? Mi też przeszkadza ,że malutkie dziecko mojej sąsiadki ciągle płacze po nocach ,albo że przez całe wakacje co noc słyszałam jak się sąsiad z sąsiadką pierdolili ,ale jestem człowiekiem wyrozumiałym i się nie czepiam.

  0

  0
  Odpowiedz