Dziś się dowiedziałem

Na mieszkaniu mamy 5 osób. Zakochałem się w jednej ze współlokatorek. Przez ponad pół roku byliśmy bardzo blisko siebie, ale nie byliśmy parą. Dziś się dowiedziałem od jej koleżanki, że jutro spotyka się już po raz kolejny z jakimś jegomościem i „chcę mu dać szansę”. Kurwa…

53
66

Komentarze do "Dziś się dowiedziałem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba było się wcześniej brać do roboty. Teraz pozostaje powiedzieć jej co czujesz, wóz albo przewóz. Jak nie powiesz stracisz ją na 100%, jak powiesz to tylko na 90%.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Teraz to już dupa zbita, Stary. Nie wiem co Ci poradzić. Tylko jedno: Nie czyń płaczu i stękania, pod żadnym pozorem!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jeśli chcesz wieść szczęśliwe życia, to z dala od kobiet

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Na co czekasz 14 luty tuż tuż walentynki daj o sobie jej znać że ją kochasz.Niema się co spinać postaraj się trochę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ja jebie, ile ty masz lat? Obstawiam,że max 21. Też się tak kiedyś zadręczałem. zamiast biadolić weź zrób coś z tym. Będziesz wiedział na czym stoisz. Przynajmniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jak to mój brat powiedział: „jest jak w stadzie, trzeba walczyć. Najsilniejszy wygra”. Ty niestety nie jestreś tym najsilniejszym albo nie tym po prostu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a ty byś czekał do usranej śmierci

  0

  0
  Odpowiedz
 9. no, jak chce mu dać… nic nie poradzisz stary, bywa…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To dlaczegoś jej nie powiedział, że Ci na niej zależy? Dla kobiet naprawdę ważne są słowa. Trzebabyło jej powiedzieć, że chcesz z nią być. Pewnie zamiast tamtemu facetowi, Tobie by teraz dawała szanse… Ale jeszcze nic straconego. Bierz chłopie sprawy w swoje ręce, a nie wyżalaj się na chujni.
  Bo to, że ona „daje szansę” tamtemu, sugeruje mi, że ona niekoniecznie czuje do niego jakieś silne uczucia, tylko chce zobaczyć jak to z nim będzie i może akurat okaże się fajny… Nie czekaj na nic. Bądź lepszy od niego, a kobieta niech się o tym dowie. Walcz o swoje szczęście, a nie biadol w kącie jak to Ci smutno. Powodzenia 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bo to trzeba być samcem zdobywcą a nie…piczką?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie załamuj mnie, najgorsi są tacy skryto zakochani. Sam udają przyjaciół a potem jak sobie dupa znajdzie bolca to chodzą i rozpaczają. Miej jaja i przyatakuj ją. Lepiej dostać kosza niż udawać przyjaciela! Jesteś nieuczciwy wobec niej i siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Przecież to kufa normalne, kobiety są głupie i zlewają miłych facetów, potem żałują, ale jest za późno, taki krąg życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. i co z tego? Jak Ci się podoba, jesteś „zakochany” to się staraj. Chyba, że lubisz się użalać.. to nie. To zostaw jak jest. Pół roku się zbierałeś? Ło matko, tak pewnie wygineły mamuty.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No, to jest chujnia. Ale nie załamuj się jeszcze. Jak kobieta mówi, że „chce dać szansę”, to chuj wiadomo, o co chodzi. Może go kocha, on coś spierdolił i chce z nim być, a Ty byłeś tylko na otarcie łez. A może też nic do niego nie czuje, a do Ciebie zaczyna czuć miętę. A tamten koleś to jakiś były, który wyżebrał litość, a jej było żal odmówić. Kobiety są zakłamane. Zawsze jest podwójne dno. Nigdy nie dowiesz się wprost, o co biega.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. To działaj stary.. zaproś na kawę.. zagadaj.. wyczujesz wtedy czy jest sens powalczyć czy też może sprawa jest przegrana 😉 Nie ma co się kisić stary

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A co, myślałeś że będzie chodziła niewyruchana? Nie miałeś odwagi oswoić jej ze swoim pytonem to teraz zacznij się przyzwyczajać do roli „ty słuchasz, inny rucha”

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ja pierdolę. gorzej niż madzia.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jeśli tej szansy nie wykorzysta to twoja kolej.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Widzisz jakie to wredne

  0

  0
  Odpowiedz
 21. bo tak to właśnie jest. Bo kobiety mówią że trzeba stopniowo itd. Ale tak w sumie to chyba po prostu z kobietami trzeba krótko. Kurwa ja też się właśnie nie lubie spieszyc więc mniej więcej znam to. Trzymaj się.

  0

  0
  Odpowiedz