Dziwny związek

Wyobrażacie sobie,że osoba którą kochacie, pomagacie jej finansowo, wspieracie na każdym możliwym kroku, mówi do was „spierdalaj” po tym jak nie odbieraliście telefonu bo się akurat myliście? No ja też sobie nie wyobrażałam. A jednak takie rzeczy się dzieją. A potem zamiast przepraszam słyszycie, że wam się należało i to normalna reakcja. Absolutny brak szacunku i jakiejkolwiek pokory w stosunku do bliskiej osoby to choroba 21 wieku.

63
5

Komentarze do "Dziwny związek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeżeli robi wyrzuty z takiego powodu, to albo jebnięty albo zazdrosny i jebnięty.
  Prosta zmiana na inny model załatwi sprawę.

  10

  0
  Odpowiedz
 3. Po prostu masz chłopa idiotę, który zasługuje najwyżej na dożywotnie bicie gruszki w jakiejś melinie. A ludzi szanujących partnera/partnerkę jest mnóstwo, dlatego radze zostawić patusa i poszukać kogoś normalnego.

  4

  1
  Odpowiedz
 4. Rzuć hama w cholerę nie będziesz żałować !

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  2
  Odpowiedz
 6. Moze ona choruje na CHAD jak pewna mloda rezyserka?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Łobuz kocha najbardziej

  5

  2
  Odpowiedz
 8. Bo jesteś beta frajerem. Poczytaj redpillersi.pl

  4

  0
  Odpowiedz
 9. To chłopak? Czy ktoś z rodziny? Może jest jeszcze młody i nie ma poczucia bezpieczeństwa / własnej wartości. Boi się że jak nie odbierasz, to coś kręcisz. A może to zwykły cham, od którego trzeba uciekać jak najdalej.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Zamiast pisać na chujni to go zostaw. No chyba, że jesteś masochistką ze szczepu „łobuz kocha najbardziej” no to już twoja sprawa.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Jezeli to mężczyzna i taki parszywy cham wobec Ciebie, to mogę jedynie dać Ci tę jedną radę, jako doświadczony facet w sile wieku: natychmiast sobie daj z nim spokój. Tacy ludzie nigdy nie będą inni. Ten człowiek napewno urodził się w rynsztoku i pochodzi z samego absolutnie ch….go socjalnego dna.

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Prawdopodobnie narcystyczne zaburzenie osobowości. Serio wypierdalaj z tego w związku w podskokach zanim całkiem Cię wciągnie i uzależni, ani się nie obejrzysz jak zaczniesz go przepraszać, że kąpałaś się w nieodpowiednim momencie. Wiem co mówię ja nie zdążyłem…

  3

  0
  Odpowiedz
 12. To jest egoizm, ludzie niektórzy myślą że każdy wszędzie nosi telefon przed sobie bez względu co robi, czy sra, czy się myje,itp ludziom się pierdoli w głowach od tych smartfonów.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Wypierdalaj z tą konsolą

  2

  0
  Odpowiedz
 14. To jest tzw osobowość bordeline …

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Do widzenia typowi i szukać takiego który będzie szanować.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Jak Jesteś takim pantoflem to uważam,że Ci sie należało . Sponsoruj jeszcze więcej heheheh

  1

  0
  Odpowiedz