Dzizas kurwa, ja pierdolę!

Wiecie czemu Boeingowi 767 udało się awaryjnie wylądować? Bo na pokładzie był redemptorysta z relikwiami JP II i dzięki temu właśnie. A że mamy zestaw JP II + wypadek no to jeszcze pokażemy coś o wypadku Roberta Kubicy w Montrealu, przecież przeżył tylko dlatego, że miał inicjały na kasku, no ale skoro już o Robercie i wypadku no to powiemy też coś o jego ostatnim zdarzeniu w prawdzie nie miał wtedy żadnych inicjałów ale za to, że cudem przeżył dostał medalion z relikwiami, cud to cud. No i tak media mogą pierdolić bez sensu w jebaną nieskończoność ku uciesze pierdolonej gawiedzi. A czy coś jest robione w sprawie powiększającego się długu publicznego i coraz większego bezrobocia wśród młodych!? A po chuj drążyć te tematy przecież i tak nic się w tym kierunku nie dzieje, więc trzeba zapchać czymś medialnie atrakcyjnym czas antenowy, przepraszam o czym ja pierdole, jaki czas antenowy, czas samych programów informacyjnych. Za jakiś czas jak znowu będzie wspomnienie awaryjnego lądowania (za co chwała załodze samolotu jak i obsłudze naziemnej) to będzie retrospekcja do czasów podstrzyżyn Ziemowita, a i okaże się po drodze, że św. Wojciech był pra pra pra… dziadkiem JP II, a wiemy to, ponieważ pra pra pra… dziadek Dziwisza był synem tego który sprzedał wagę na której ważono złoto na wykup zwłok tego pierwszego. A co to ma kurwa wspólnego toż to jest kurwa nie ważne, ważne że jest ciekawa historia i ludzie nie myślą o tym, iż za parę lat wszyscy obudzimy się z rękami, nogami i głową w pierdolonym nocniku wypełnionym po brzegi gównem naszej ignorancji. Ech kurwa nawet już pogubiłem, ale to nie ważne. CHUJNIA, ŚRUT I OWRZODZIAŁA WAGINA!

46
62

Komentarze do "Dzizas kurwa, ja pierdolę!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zobaczysz! Jeszcze będziesz trzymał w samochodzie fiolke z serem spod napleta papieża.
  Kużwa! Wstyd, ciemnota i zabobony…

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Zgadzam się. Też mnie to ostro denerwuje. Telewizyjne wiadomości kształtują ignorancję w społeczeństwie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Święte słowa bracie. Gdyby w pamiętny kwietniowy mglisty poranek choć naparsteczek krwi błogosławionego znalazł się na pokładzie, brzózki by się rozstąpiły, a radziecki szrot z gracją wrony usiadłby na pasie lotniska. A propos, tanio sprzedam ampułkę wiatru wiejącego w betlejemskiej stajence. Pis, braders.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Jesteś moim bogiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. @1 trochę chyba przesadziłeś

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „…i wtedy kapitan Wrona ujrzał wielką postać jaśniejacą w blasku niebiańskiego światła która rzekła: ląduj kur wa teraz!”

  1

  0
  Odpowiedz