E-ćwoki

E-papierosy. Zdrowe, smaczne i tanie – jak podaje reklama. A ponieważ ludziska obecnie przyjmują do mózgów tylko reklamy więc uwzięli się na palenie e-papierosów. wiadomo, ze zwykłych fajek nie pali się na przystanku w tłumie ludzi, w wagonie dla niepalących, tramwaju, autobusie biurze czy na szkolnym korytarzu. Ale już dymać e-fajki według debilów można w tych samych miejscach.
Młode matoły dmuchaja w e-fajkę i wydmuchują z niej dym w tramwaju. Zwrócisz uwagę to taki pierdoła mówi że to nieszkodliwe a poza tym jest zakaz palenia papierosów a on przecież nie pali. Stare wyfiokowane kuguary lansują się z e-fajką w sklepie obuwniczym.
Modnisie, kurwa ich mać!
Jakiś łysy wąsal dmucha ci w ryj pod wiata przystankową. Co się pan czepiasz , panie, czy ja palę?
Młode cipy łażą z e-fajkami po galerii handlowej, rżą, rzucają kurwami i wydmuchują dymy.
Przecież to e-gówno zawiera nikotynę i chuj wie jakie chemikalia. Ja za to nie zapłaciłem, więc nie mam ochoty wdychać, bo jakiemuś idiocie mamusia i tatuś nie natłukli do łba elementarnych zasad dobrego wychowania. Skoro nie pierdzisz obcym ludziom w twarz, nie palisz zwykłych papierosów, to nie dmuchasz im także w gębę sztucznymi. Chyba proste, nie? Czy trzeba uprzykrzać życie innym? Czy nie można już wytrzymać tych pięciu minut w tramwaju bez szluga? Przecież nikomu się nie zabrania palić tam, gdzie to nie przeszkadza innym ludziom.
Jak to jest, że wszystko co przychodzi z wielkiego świata zamienia się w naszym kraju w groteskę i totalną miastową wiochę?
Jest lans na chamstwo i gadżety ale, kurwa, nigdy nie ma lansu na przyzwoite zachowanie.

107
79

Komentarze do "E-ćwoki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. E-papieros to nie lans, lecz skuteczne zastępstwo zwykłych papierosów. Jeśli w ogóle przyszło Ci do głowy, że e-papierosem można się lansować to znaczy, że w Twoim życiu nie dzieje się nic ciekawego i jesteś zakompleksiony. Niestety po rzuceniu zwykłego palenia E-papierosa chce się więcej, dlatego czasem ktoś pali w nietypowych miejscach. Wolisz, żeby ktoś palił przepisowo 15m za przystankiem, a później taki śmierdzący usiadł obok Ciebie w autobusie, czy kogoś kto sobie pociągnie E-pap. raz czy dwa? Co do chemikaliów to zanim się wypowiesz ignorancie, poczytaj trochę na ten temat. Zamiast się cieszyć, że jest rozwiązanie przeciw śmierdziuchom to płaczesz jak małe dziecko. Proszę szybko stąd wyjść. Z chujni.

  1

  5
  Odpowiedz
 3. Buraku, gdybyś się trochę zainteresował e – papierosami, wiedziałbyś, że wydycha się pare wodną. Więc przestań robić problemu tam, gdzie go nie ma.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Churchil uważał, że demokracja zagwarantowała osłom tyle wolności, ile tylko udźwigną. Kurwa, ile w tym prawdy.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. To ty nie wiedziałeś, że teraz każdy ma wyjebane i sra na zdanie innych, bo taka jest moda pochodząca z piosenek jp?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Szczerze, nie widzę nic w tym złego. Ważne, że nie śmierdzi. Sama nie palę i nienawidzę dymu i smrodu zwykłych papierosów.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Idioto, z e-fajek wychodzi tylko PARA WODNA.

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Autorze! Przywracasz mi wiarę, że są normalni ludzie na tym świecie…Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Dla mnie akurat e-pecik to nie tyle lans co zdrowie , po 15 latach palenia zwykłych petów przeżuciłem się na to i jestem bardzo zadowolony , to przecież faktycznie nie śmierdzi i nie truje , a nikotyna albo jest albo nie zależy od płynu. Z twojej wypowiedzi widać ze chuja o tym wiesz , i faktycznie używam tego wszędzie bo póki co mam do tego prawo i takiemu fryciowi jak ty który by mi zwrócił uwagę , co się jeszcze nie zdarzyło , zaśmiałbym się w twarz:)

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Doskonale Cię rozxumiem, sam E-palę, ale się powstrzymuje w miejscach publicznych, doskonale rozumiem nie e-palaczy. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. co ty pierdolisz ja sam palę e-fajki i nigdzie nie ma jak piszesz. Sam ćwokiem jesteś.

  0

  2
  Odpowiedz
 12. Gdzie kasa tam i lobby. E-papierosy trują, owszem. Zastępują fajki tradycyjne, owszem. Są dla pedałów, zaiste!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @2,6 A z dupy co leci? Nieszkodliwy gaz – a mimo to nie pierdze komuś pod nos. Może autor chujni trochę przesadził, ale również uważam, że palenie np w tak ciasnych miejscach, jak zatłoczony autobus, jest delikatnym przegięciem pały. Nie chodzi tu o to, czy dym jest zdrowy czy nie. Może mi nie pasować jego woń wtłaczana na siłę w moje nozdrza.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. święta prawda

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to nie musiałbyś się męczyć z jakimiś e-gównami, tylko paliłbyś na okrągło kubańskie cygara, gdzie tylko miałbyś ochotę i każdy mógłby ci naskoczyć. Kiedyś miałem okazję, tak sie okoliczności złożyły, być w „domu” u jednego z naszych fabrycznych roboli. Nie pytajcie o okoliczności – tak wyszło. Piszę w „domu”, bo trudno tę wielkopłytową norę nazwać domem. Oczywiście zapaliłem sobie w „domu”. Nikt nie śmiał zwracać uwagi. W pewnym momencie dzieciak w kołysce zaczął płakać. Nie znoszę tego darcia mordy, więc od niechcenia dmuchnąłem w niego gęstą smugą dymu. Zaczął kaszleć i się krztusić i chwilę później wyczerpany się uciszył. Zaśmiałem się wymownie, za mną zaśmiali się rodzice. Ojciec powiedział tylko do dzieciaka – Wojtusiu, ale z ciebie mięczak, chyba nie nadajesz się na Prezesa. Zaśmialiśmy się ponownie. Reasumując – to, czy i gdzie możesz palić, zależy od tego, kim jesteś. Jak jesteś patałachem, to ci przedrenują dupsko za e-papierosa, odpalonego w sali dla palących. A jak jesteś Kimś, to palisz mocne cygara, gdzie ci się podoba i nikt cię nie ruszy.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. E-papierosy są lepsze od zwykłych pod względem zdrowia, ale faktycznie zrobiła się z tego moda i gówniarze, którzy palili by dla szpanu zwykłe papierosy teraz popalają e-papierosy. Tylko, że ponieważ uważa się to za mniej szkodliwe to więcej smarków to robi, bo te faje przecież wolno. Ogólnie uważam, że żeby palić to trzeba być debilem, który daje sobą sterować firmom tytoniowym i się kurwa jeszcze cieszy jaki jest dorosły i niezależny a prawda jest taka że jest uzależniony i skamle jak kundel do panów (wytwórców papierosów) o jeszcze i zostawia w ich kieszeniach kupę kasy a oni się z niego śmieją i zarabiają.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. do tego zera spod „14”.
  Bardzo fajnie opisałeś przygodę która ci się przydarzyła. Ale prawda jest taka i sam to wiesz, że to ty jesteś tym Wojtusiem któremu jakiś koleszka dmuchnął dymem w twarz. Próbujesz to teraz odwrócić i wymślasz jak to by było jakbyś był po drugiej stronie tej traumatycznej historii jaka ci się wydarzyła. Szkoda mi cię, ale po prostu jesteś lamusem i nic tego nie zmieni Wojtusiu. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 18. brawo @16 😀 i nie karmić już trolla 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 19. lepiej tez w zime nie oddychac bo tez niechcacy sie komus para moze wydostac z buzi;) sry za brak polskich znaków mam jedna reke

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @14 Pajacu, zwiększ trochę pensję, bo 20 kubańskich cygar dziennie (wcale nie tych najdroższych) to koszt 60 tys. zł. miesięcznie.

  0

  0
  Odpowiedz