E-deklaracja

Ucieszony, że nie muszę zapierdalać do urzędu z tym papierem zainstalowałem wszystko co trzeba do wysłania e-pita, wypełniam dane… kwota przychodu z 2011 roku. Do chuja, kto trzyma takie papiery w domu? Czy wiadomo było od początku tej zjebanej informatyzacji, że potrzebna będzie taka informacja od podatnika? Sorry za brak ładu i składu, rozmawiałem z kilkoma osobami, które też chciały to załatwić przez internet i koniec końców też zapierdalały do urzędu. Ot, kolejny przykład jak wydawane są w tym kraju pieniądze podatników – na ułatwienia, które gówno dają. Urząd Skarbowy – zaorać.

59
72

Komentarze do "E-deklaracja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie masz pit-a z zeszłego roku? Takie dokumenty trzyma się min. 5 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To na wuj się rozliczasz ? Zacznij wreszcie pracować na jedyną słuszną formę umowy w której nie okradają Cię z 80% podatków czyli rób na czarno wtedy nie będziesz musiał żadnych gównianych biurokratycznych ceregieli wspierać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To nie wiedziałeś, że takie dokumenty należy przez kilka lat trzymać? Z rachunkami za gaz, prąd, telefon etc. tak samo. Jak ci dwukrotnie przyjdzie za coś rachunek to jak chcesz udowodnić, że już go zapłaciłeś? Chcesz bekać 2 razy za to samo, jak frajer?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. a ja trzymam takie papiery w domu i nie musiałem zapierdalać do urzędu 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @2 tylko kto Ci na starość da emeryturę? a jak może całkiem przypadkiem uważasz, że nazbierasz w srake pieniędzy na „emeryturę” to Cię uświadomię MIESZKASZ W POLSCE!!!!! 😉 A tak poza tym to zastanawiające jest jaki przepływ informacji elektronicznej potrafi załatwić sobie „prywaciaż” w pierwszej lepszej korporacji. No tak ale tam nie pracują po rodzinie i znajomi znajomych… żenada

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @2- Ju hew rajt. Po chuj oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze tym złodziejom, skoro chuj zobaczymy a nie emeryturę, a „darmowa” służba zdrowia i równie „darmowe” szkolnictwo są już legendarne.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @5 Hahahahahahaha!!! Mieszkasz w Polsce i liczysz na ZUSowską emeryturę?! Toż więcej będziesz miał ze zbierania puszek. Jak jesteś przed 30 to śruta przechuja zobaczysz nie pieniądze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Masz obowiązek trzymać wszystkie pit11 przez pięć lat więc jaki problem?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @5 heh na emeryturę liczysz? oczu to ty nawet w nocy nie zamykaj bo cię wydymają

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 7 i 9 oraz 2 Dalej czytajcie to co onet pisze oglądajcie polskie seriale i uważajcie, że na starość nic wam nie będzie potrzebne. Skoro pracujecie na czarno to rozumiem że również nie macie ubezpieczenia i leczycie się u znachorów? a co do zbierania puszek to fakt lepiej zacznijcie trenować już teraz bo co ty odłożysz jeden z drugim spłacając kredyty hipoteczne?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @5 w przeciwieństwie do takich lewaków jak Ty, wolę sam zadbać o swoją przyszłość. Inwestycje człowieku inwestycje, ziemia, firmy, ośrodki jest mnóstwo sposobów na zapewnienie sobie spokojnej przyszłości żebyś nie musiał tyrać do 67 bo tak ktoś chce, a ja chcę inaczej się odcinam od Polskiego lewactwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ciesz się że podpisu elektronicznego nie musisz mieć. Kilka firm tylko je wydaję i zgarnia ogromną kasę, tak jakby państwo samo nie mogło tego robić dla obywateli.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. ciul jesteś, bo każdy normalny ma takie papiery.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @12 – poczytaj sobie o profilu zaufanym ePUAP oraz pue.zuz.pl

  0

  0
  Odpowiedz