Empatia, a raczej jej brak

Cześć, chcę Wam opowiedzieć o jednej z profesorek (od ekologii ) na uczelni, na której studiuję. Otóż problem polega na tym że wymaga ona cholera wie czego a sama nie fośc ze na problemy z naprowadzaniem studentów na do sedna danego zagadnienia to jeszcze odpisuje na malie z tygodniowym opóźnieniem chociaż ktoś może potrzebować szybszej odpowiedzi -w dodatku w niedzielę wieczorem, dzień przed naszymi zajęciami z ekologii. Kiedyś wyslałam jej mapkę którą robiliśmy na zajęciach, dostałam odpowiedź dopiero w niedzielę o 22(!!!) kiedy niektórzy już śpią żeby wyspać się na zajęcia. (Głowa też musi dobrze pracować:) ) Ponadto odpisała mi że niedokładnie ją zrobiłam bo umieściłam jeden symbol o milimetr za daleko (wg Pani profesor.) A jak teraz mamy zajęcia online to przy sprawdzaniu listy każe nam włączać kamerki i mikrofony, jakby jej sama odpowiedź głosowa nie wystarczyła. Normalnie matkę by oddała by studentów uwalić. Nieraz proponowała zacząć kolokwium o tej samej godzinie ,o której kończymy języki obce które mamy w innych budynkach uczelni.
Mam nadzieję tylko że zaliczę u nie egzamin… jak nie to będzie porażka totalna. Dlatego zacznę uczyć się do niego już 1,5 miesiąca przed sesją żeby zagwarantować sukces. Ja jej jeszcze pokażę i udowodnię, że -jak mówił Pudzian- tanio skóry jej nie sprzedam!

56
67

Komentarze do "Empatia, a raczej jej brak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Być może pani profesorka potrzebuje fiuta?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak cię upierdoli to się odwołujesz, wtedy oceni cię komisja (zazw. 3 os. w tym prowadzący). Nie ma co się łamać, takich kurweuszy nie jest trudno przerobić wystarczy działać metodycznie najlepiej współpracując – jak składacie skargę do dziekana to kurwa wszyscy. To samo z tym odwołaniem – i więcej ich będzie zamiast płatnych deficytów tym bardziej dziekan będzie wkurwiony na prowadzącego.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dobrze ci tak

  0

  0
  Odpowiedz
 5. chuj ci w dupe

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie przeczytałem tego. Zobaczyłem tytuł – pomyślałem – chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz