Epoka lodowcowa w domu

Strasznie irytuje mnie lenistwo mojej żony. Jej lenistwo, a w zasadzie taka straszna obojętność. Wraca z roboty, jebnie się na łóżko, wlączy tvn style i ogląda te pierdoły, aż idzie się kąpać i spać. I tak od wielu miesięcy. Zamula tak strasznie, że jak ja nie zainicjuje innych aktywności to ona wygląda, jakby miała wszystko w dupie. Nie robi kompletnie nic! Aktualnie mam w domu 15 C. Dlaczego? Bo tej krowie nie chce się nawet uruchomić pieca. Jednym pstryczkiem. Nie mówię już o rozpaleniu w kominku. I stwierdziłem, że nie popuszczę. Choćbym miał w rękawiczzkach chodzic i w czapce siedzieć, to będę czekał, aż się ta cipa zorientuje, że w domu mamy prawie sople z kranu. Ja pierdolę, co za kocioł. Wyjechac i w dupie mieć wszystko!

64
52

Komentarze do "Epoka lodowcowa w domu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Powinieneś się dużo modlić o ciepło rodzinne, to piec będzie uruchamiał się sam. Musisz tylko dać księdzu załącznik w kopercie. Wasz papiesz Jan Pedał Dwa, demon pedofil sługa szatana.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ona pracuje,a Ty co robisz?Może sam się weź za jakąś pracę.Coś mi tu Ferdkiem Kiepskim zalatuje.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Szef ją rucha i dlatego tak jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. przyznaj się, że nie macie czym grzać. a zupełnie inaczej by wyglądała sytuacja gdybyś został górnikiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Twoja zona ma pewnie ciezka depresje .Moze dlatego ze jest z toba ?Wygladasz na wrazliwego typa .Rozwiedz sie i daj jako powod ze w piecu nie pali . Kazdy sedzia sie z toba zgodzi .

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ile ma lat żona? czy to pokolenie pokemon?
  Zamów panienke do trójkąta to się chałupa rozgrzeje. A najlepiej ja porządnie wyruchaj i nalej jej do środka ( 5 dni przed okresem można śmiało ), bo sperma ma w sobie coś magicznego i każda baba musi raz na czas w cipce sperme poczuć, i wtedy jest zadowolona. Sprawdzone i działa.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. wal w odbyt grodzką, poczujesz się spełniony i czarne myśli przepadną w obliczu udanego seksu z piękną kobietą. W ostateczności sam możesz nadstawić dupy gejowi Romanowi skutek ten sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Leń i tyle,dobrze że moja kochana żonka jest pracowita.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. czytaj książki Marka Kotońskiego

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Porozmawiaj, być może wyślij do psychiatry – to mogą być objawy depresji. Nie żartuję.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. No właśnie, że jest czym palić. Piec mamy na gaz kurwa barany. W kominku drewnem, ktorego mamy kilka kubików koło domu. (nie chce się cipie przynieść). Ja pracuję tak samo jak ona, tylko że jak ja wracam do domu to jeszcze czeka mnie ze 2 h napierdalania z mailami służbowymi a ta kurwa zalega i JEEB TVN i para z ust leci ! Kurwa oby jeszcze przyszedł porządny mróz to może jej schłodzi mózg do porządku !

  0

  0
  Odpowiedz
 14. WODA & TLEN sa iluzjami -nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.Teorie naukowcow na Ziemi sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.
  Ziemia jest stworzona przez vibracje Ego i jest siecia struktur Ego.Dlatego Ziemia przestanie egzystowac jak struktury Ego upadna.
  Kosmici prowadza proces upadku struktur Ego u ludzi.Struktury Ego stwarzaja stan hipnozy w ktorym ludzie sadza ze Ziemia egzystuje.
  Ludzie przesuwaja sie i dolaczaja do wymiaru rzeczywistosci

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Myszka ma nieraz humorki, a niekiedy jest tak bardzo zmeczona w tej zajebanej robocie ze ma wszystkiego, doslownie wszystkiego dosc. Nie ona jedna zreszta. Zyjemy w pojebanych czasach i pojebanym zajebiscie swiecie.

  Kolorowe obrazki z seriali, jak to po znalezieniu mitycznej połówki ludzie żyją w szczęściu do końca życia, są stworzonym w celu unieszczęśliwianiu ludzi kłamstwem. Bo jeśli masz taki cudowny związek, a strach rośnie (może być odczuwany jako gniew, rozdrażnienie, niechęć do bliskiej osoby) to zaczynasz siebie albo drugą osobę obwiniać że jest źle – bo miało być pięknie, a nie jest. Z czasem pojawia się nienawiść, bo niektóre osoby rozumieją że są tak naprawdę niewolnikami, że ich szczęście jest totalnie uzależnione od humorów jednej osoby; dziś wszystko gra, ale jutro Myszka może być w zupełnie innym stanie emocjonalnym, a wraz z nim reagujemy i my. Przecież jeśli kobieta uderzy Cię w twarz w trakcie kłótni, nie oddasz bo więzienie, nie pójdziesz na policję bo Cię wyśmieją że z babą sobie nie umiesz poradzić, oraz nie odejdziesz – bo utracisz swoje szczęście wraz z mieszkaniem i dobytkiem życia. Taka zależność to więzienie, często znacznie boleśniejsze niż te prawdziwe, z kryminalistami. Lęki i rozpacz wbijają się głębiej w emocjonalną tkankę, niż penisy współosadzonych prawilnych, którzy brzydzą się pedałami tak mocno, że się z nimi bzykają.

  W serialach wszyscy szczęśliwi, komedie romantyczne po zabawnych tarapatach kończą się szczęściem przy ołtarzu, na fejsie wszyscy pouśmiechani, to skąd tyle rozwodów, spaczonych dzieci rodzinnymi konfliktami? Ze szczęścia? Spójrz na ulicę, na ludzi wychowanych w rodzinie i religii, wszyscy zamyśleni, skoncentrowani na wielkich, nierozwiązywalnych problemach, które istnieją jedynie w ich głowach. Skąd wojny, okrucieństwa, agresja na ulicach, nienawiść w internecie? Szczęśliwi ludzie nie muszą wyrzucać z siebie jadu, bo go w sobie nie mają – wyrzucają go z siebie tylko ci, którzy się nim krztuszą. Jeden splunie nim na innych ludzi (frustrat), drugi wycharchuje gdzieś na uboczu (dobroduszny z natury), ale ten jad jest bezustannie wytwarzany przez ślinianki nawyku – po pozbyciu się toksyn, trzeba zmienić nawyk na pozytywny (np. poczucie bycia śmieciem w poczucie wartościowym człowiekiem), by w miejsce toksyny przelewała się ambrozja życzliwości, poczucia mocy i pewności siebie.

  0

  0
  Odpowiedz