Euro 2012 – część druga

Witam ponownie. Kilka dni przed mistrzostwami to właściwy moment na ocenę dokonań przygotowań. Nie będę opisywał, że zwiedziwszy całe miasto Wrocław ujrzysz wybiórczo kilka plakatów i transparentów informujących/zapraszających do Euro (drugiego co do ważności spektaklu na świecie) bo o tym, że tak będzie każdy dorosły czytelnik o ile tylko nie jest osobowością egzaltowaną z mocno zaniżonym współczynnikiem krytycyzmu wiedział już od momentu kiedy to Polska wyszła z szoku ”że w ogóle my będziemy coś organizować” Polska – everything is possible. Ale co warte zauważenia koło dworca głównego jest wyjebiste malowidło z równie wybitnym niepoprawnym po angielsku mottem – Feel like at home. Gratulujemy Najzabawniejsze, że pomimo dużej przestrzeni (9/10 malowidła pozostawiona pomalowana na biało) Te motto Feel like at home jest dedykowane kibicom z kilku Państw bo 1/10 zajmują właśnie flagi (a ściślej kibice pomalowani w ojczystych barwach) tych kilku Państw. Chciałbym poinformować, że udział w tych mistrzostwach bierze 16 Państw zatem spodziewałbym się ujrzeć 15 twarzy, ale rozumiem, że poczuć się jak w domu mają tylko nie którzy bo wszystkich nie jesteśmy w stanie umościć i ugościć. Pozdrawiam.

40
69

Komentarze do "Euro 2012 – część druga"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebać Euro, tylko dołożymy do tej imprezy. Oczywiście żaden leming nie wie jakie są koszta tego cyrku, ale co tam, przecież to rządowe pieniądze, nie nasze… Facepalm.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Równie wybitne jest twoje everything is possible, ja pierdole…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A gdzie tu chujnia? W prymitywizmie twoich „problemów” czy płytkości myślenia?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wypierdalaj stąd

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pseude-intelektualny bełkot jakiegoś gimbusa. O co Ci w ogóle chodzi człowieku?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mam wyjebane na to euro kasa wywalona w błoto po co mi stadiony do szpanu i do oglądania lepiej żeby otwierano siłownie do ćwiczeń rozwijano kulturystykę a nie naspraszać spelunę z całego świata do mojej Polski robić burdy rozróby piłka nożźna to głupoty siłownia to jest to to daje mi powera cześć

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tak kurwa powinno byc „feel like home”
  zeby zjebani anglicy mieli poprawnie napisane a reszta bedzie sie smiac ,ze maja sie czuc jak dom.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ko ko ko ko, euro spoko….

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Twarze i flagi nie mają znaczenia i tak niemcy wiedzą, że to do nich skierowane są te słowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Polska!Polska!;D

  0

  0
  Odpowiedz