Eurowizja 2010

To jest solidarność! Jak potrzebują Polski to wiedzą gdzie iść, prosić… ale żeby jakiś głos oddać na polską piosenkę to już nie, bo po co?! Co jest z tymi krajami? Nie mówię, że jestem fanką tego konkursu ale miło by było, żebyśmy czasem weszli do półfinału!! Jako że my w Polsce nie możemy na kraj głosować, to jesteśmy zdani na tych z zagranicy i tu masz… Polonia się nie potroi żeby ojczysta pieśń wygrała, a obcokrajowcy zlewają… Bo „Polska, zaraz gdzie to jest… obok Rosji tak?”. Choćby z przyzwoitości mogli zagłosować, bo na tle tych innych pioseneczek nasza LEGENDA była najlepsza… I to chyba od kilku lat Polacy postawili na jedną z lepszych piosenek na Eurowizję… Naprawdę chuj z tym konkursem, bo choć człowiek się zarzeka że leje na to, że to głupi konkurs to gdzieś w głębi duszy ma się nadzieję, że może chociaż do tego jebanego finału przejdziemy, a tu masz!

16
40

Komentarze do "Eurowizja 2010"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. mi osobiście piosenka się nie podobała i dobrze że odpadli, może wyślą w kiońcu coś żywego a nie smutne ballady. ŻAL!!! do cienie z taką muzyką

  0

  0
  Odpowiedz
 3. a ja uważam że polska powinna w ogóle zrezygnować z udziału w tym konkursie bo i tak nic nie wygramy i tak i kompromitacja. Poza tym mają nas w dupie a „walka” toczy się pomiędzy tymi co zawsze…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja bym wysłał tam Dode – wystarczyło by, żeby wyszła w jakimś skąpym stroju i już by wygrała. Tak na serio Doda mimo tego co o niej mówią ma mocny i czysty wokal, jest super atrakcyjną laską i na koncertach zawsze jest fajne show – czego więcej na eurowizję trzeba? Ale nie, wysyłają jakiegoś niemotę, który angielskiego uczył się chyba z elementarza.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. hahah i czym wy się tu przejmujecie ?! ten 'konkurs’ to mozna sobie w d*pę wsadzić, komercyjne gówno.. słuchać normalnej muzyki. wczoraj wlaczylem na jakiegos blond gracjana i chuj strzela jak takie niedojeby robią jakąś w ogóle karierę.. jebany plebs

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A ja ogólnie sram na wizję…to jest festiwal piosenki kiczowatej(od paru lat bo kiedyś było inaczej)
  W ogóle kurwa mać-skoro jest to piosenek z różnych krajów to chyba każdy powinien śpiewać we własnym ojczystym języku a nie w tym jebanym wszędobylskim angielskim.
  Jak ktoś nie rozumie słów to można zamieszczać tłumaczenia…
  A co do Legendy-podoba mi się część piosenki wykonywana po polsku…śpiewana po angielsku traci swoją moc…czy tylko ja to czuję?
  Ps-Chuj w dupę eurowizji,założenia jej były dobre ale się skurwiła…a co do głosowania to każdy głosuje na kogo ma ochotę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Fakt, nasza piosenka nie była wcale zła. Posłuchajcie sobie Serbii albo Rosji, to dopiero gnioty. Ale cóż, popieram 1 komentarz, trzeba wysłać coś żywiołowego, typową piosenkę eurowizyjną, coś w rodzaju dance-techno, nic szczególnego. Patrząc na Mołdawię i Islandię takie szity przechodzą dalej 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A co obchodzi tych głąbów, co za pieniądzem opuścili swój dom, wygrana ich własnego(tego prawdziwego) kraju? Oni mają to gdzieś. A eurowija to zjazd beztalęci. Nasza legenda w rzeczywistosci biła na łeb połowe tej eurowizyjnej chały, a jednak, bezguście wygrało.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Do komentarza 3: poczukaj sobie filmików gdzie Doda mówi po angielsku, to dopiero byś docenił Marcina 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kolego od 8 komenta lepiej się zastanów o czym mówisz nazywając emigrujących ludzi „głąbami”. Z czego wnioskujesz, że nimi są? bo mi się wydaje, że jest odwrotnie – Lepiej chyba pracować w godnych warunkach za 600? tygodniowo (8500zł na rękę miesięcznie) niż zapierdalać jak dziki wół za 2000zł?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Gdyby nasza piosenka nie była tak gówniana to może by weszła do tego pożal-się-boże półfinału.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Eurowizja to gówno.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Popieram, w 2008r czytałem fielieton jak autor wyrażał opinię o tamtej Eurowizji, Konkurs beznadzieja nie wolno głosować na swój kraj (rozumiem że inne krajemy mogły by to zrobić to samo) jedynie można liczyć na rodaków z innych krajów przeważnie z krajów północnych Irlandia, Wielka Brytania, itd, a tutaj dosć szypko odpadniemy, bo NIKT prawie nas nie doceni,Wyjątek tylko podczas debiutu nam się udało ale tęż z porażką.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. niemieckie dicho polo wygrało..

  0

  0
  Odpowiedz