EX czyli Wielkie nieporozumienie

Pewnie moja chujnia nie jest jedyną w tym względzie, ale zacznę od początku. W maju br. po 13 latach mój związek uległ rozpadowi. On wyprowadził się do siebie, ja zostałam w chacie moich rodziców razem z naszym dzieckiem. Całkiem nieźle się dogadywaliśmy odnośnie opieki nad naszym synem.
Zabierał go co weekend i takie tam jak to ojciec z synem. Oczywiście do czasu aż nastała chujnia, że hej po jednym z powrotów od tatusia mój syn stwierdził, że oprócz taty śpi z nimi jeszcze jakieś dziecko?
Normalnie mnie zatkało i co się k.. okazuje? Mój ex przygruchał sobie jakąś pannę z bachorami i to dwoma. Jeden z nich jest w wieku naszego syna i podczas pobytu mojego dziecka u ojca okazuje się, że jak się dzieciaki razem bawią to ten obcy bachor jest tak zmęczony, że śpią razem z moim ex i razem z moim synem. Ja się k… pytam czy to jest normalne? Ja k.. rozumiem, że nowa dupa ma do niego zaufanie ale żeby pozwalać dziecku spać w jednym łóżku z obcym facetem i jego własnym dzieckiem to już jest chujnia i patologia że hej. Wiem że mój ex nie ma skłonności w tym kierunku, ale ta baba to ma jak dla mnie z deklem i to poważnie. Nie wiem po chuj on w takim razie bierze na weekend naszego syna do siebie skoro już sobie znalazł zastępstwo w postaci nowej panny i jej dwójki dziaciarów. A może czeka aż mu zasponsoruję nowe łóżka w chacie.

51
95

Komentarze do "EX czyli Wielkie nieporozumienie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Boli Cię , że układa sobie życie ? :]

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie bądź zazdrosna

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Oj mamuska ale ja bym cię ucieszył maim sprzęciwem. Od razu wiedziała byś co to życie twojemu przestał juz działa do Ciebie znalazł inna bardziej namiętną i napaloną mamuśkę że hej. Ja jestem pewien jednego tego że potrzebujesz dobrego sexu i tutaj bardziej jest chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dziewczyno ciesz się, że ojciec nie wypina się na syna z pierwszego związku tylko chce spędzać z nim czas. Co to w ogóle za stwierdzenie „po co bierze naszego syna do siebie”? Myślisz, że traktuje kontakt z waszym dzieckiem jak jakąś zabawę? Nie musicie być razem ale skoro macie dziecko to powinnaś pozwolić mu na kontakt z ojcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to już też jego dziecko w sumie więc śpią razem 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chujowa to ty jesteś, co w tym dziwnego? Nie zasdrość, odpuść sobie to będzie wszystkim lepiej

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Twoją chujnią jest to że jesteś kobietą z ograniczonym umysłem jak pokazuje twój wpis ,żal ci dupę ściska bo myślałaś że będzie za tobą płakał miesiącami a on zato żyję pełnią życia HAHAA

  0

  0
  Odpowiedz
 9. taki z ciebie patol jak z niego. ja pierdole. dziwicie mnie ludzie z malej miny wpierdalacie sie na wieksza i to swiadomie!

  p.s. kup mu lozka 😀 albo malego nie oddawaj do ojca ew. z nim pogadaj, bo pisanie na chujni ci nie pomoze.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Patologia, to jest nie mieszkać z ojcem swoich dzieci, podczas gdy on nie pije, nie bije itd.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Osobo z 9 komentarza; [Patologia, to jest nie mieszkać z ojcem swoich dzieci, podczas gdy on nie pije, nie bije itd.]
  Weź sie puknij w łeb.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Tak zasadniczo ,to o co ci kaman?Porąbało cię ,czy co?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @10 Ja się mogę puknąć w łeb, ale to nie zmieni faktu, że mam rację.Każdy rozwód czy separacja to jest patologia, tym gorsza jeśli niewymuszona.

  0

  0
  Odpowiedz