Fabryka fryzur Las Vegas

Ostatnio moją narzeczoną spotkała bardzo niemiła sytuacja związana z fryzjerem. Ponieważ szybkimi krokami zbliża się nasz ślub, więc postanowiła pofarbować sobie włosy, a że ma długie, więc jest to dość kosztowna sprawa. Udało jej się znaleźć na okaziku dobrą cenowo ofertę (salon Las Vegas w Warszawie) i z najlepszymi chęciami zapisała się na wizytę. I to był jej błąd. Okazało się, że „”zakład” mieści się w prywatnym mieszkaniu, przerobionym na „studio”. Zaczęło się od tego, że zadzwoniła domofonem 15 minut przed wizytą. Nikt nie odbierał, więc dzwoniła na telefon i wreszcie „pan fryzjer” (o orientacji seksualnej nie wspomnę, ponieważ nie ma to związku ze sprawą) łaskawie powiedział, że zaczynają o 10 i ma poczekać przed klatką (padał wtedy mocny deszcz). Ale, że dziewczę moje z reguły dobrą jest istotką, więc przełknęła tą zniewagę i poczekała. Gdy w końcu się dostała do środka, fryzjer powiedział jej, że spóźniła się 3 minuty i ma prawo odmówić wykonania jej usług. Została przy tym wyzwana od oszustek itd. Od słowa do słowa doszło do tego, że moja luba wezwała policja, lecz niestety nawet ona nic nie mogła zrobić. Dodam tylko, że nawet panowie policjanci byli zbulwersowani panującymi wewnątrz warunkami (syf, brud, niemiły zapach) i jeden z nich powiedział, że on by na ich fotelu w życiu nie usiadł. Narzeczona wróciła do domu i stwierdziła, że wystawi im negatywną opinie w Internecie. O dziwo na ich stronie są same pozytywne, bałwochwalcze, lizodupne wpisy. Następnego dnia zadzwonił do niej właściciel tego niby zakładu i aroganckim tonem zażądał, by nic więcej nie piała, bo zdobędzie nasze ip i skieruje sprawę do prokuratury. Odniosło to oczywiście odwrotny skutek i na ich wypieszczonej fejsbookowej stronie, (która nie ma nic wspólnego z realnymi warunkami) od razu pojawiło się kilka kolejnych komentarzy, których na szczęście nie da się skasować ( w przeciwieństwie do ich strony, gdzie nasze wpisy zostały już usunięte). To tyle w tym temacie. Pozdrawiam.

41
63

Komentarze do "Fabryka fryzur Las Vegas"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mi moja loszka codziennie poleruje gałę aż błyszczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 4. I dobrze. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, konkretne nazwiska, miejsca, itp. Ale z drugiej strony, człowieku, na chuj ci ślub.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Podaj linka. Chujanie zrobia im antyreklame:-D Chujanie, laczmy sie w swych chujniach i nie pozostawiajmy Chujan w potrzebie. Chujanie, pomozecie?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No bo w takiej dziurze jak Warszawa, z dwiema ulicami na krzyż, niemożliwe jest znalezienie normalnego zakładu fryzjerskiego, a jeszcze trudniej takiego bez w dupę jebanych pedałów, którzy nie mają związku ze sprawą.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Na waszym miejscu wpier****** temu chujusowi i spalił ten zakład najlepiej butelką koktajlu mołotowa…żal, że takie coś jeszcze istnieje

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sama sobie winna jest Twoja narzeczona, czy juz żona. Jak można iść przed tak ważnym wydarzeniem z bomby w miejsce ktorego się nie zna samemu. Zasłużona nauczka od życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bo to POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buraczany, chory, katolicki kraj.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Popros kolezanki, zeby mu wpisaly negatywne opinie. Cokolwiek. Takich opinii niech bedzie sto. Albo podaj nam, chujowiczom linka na jego strone. Znajdziemy czas, zeby w imie chujanskiej solidarnosci pare opinii wyprodukowac….tkstow typu: „moim zdaniem najgorszy fryzjer w Warszawie. Zafarbowal mi wlosy a na drugi dzien bylam prawie lysa”. Albo ” jego zaklad to brudne mieszkanie, w ktorym przyjmuje kolegow- gejow. Po wizycie u niego mialam wszy”. I Koles bedzie udupiony. Dawaj te linki.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Umów się na wizytę i podrzuć mu do zakładu prochy i dziecięce porno, następnie podpierdol chuja i śmiej się że już nigdy nie puści głośnego bąka.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. jaki kraj takie Las Vegas…

  0

  0
  Odpowiedz