Faceci – przemyslenia natury ogólnej

Wkurza mnie zachowanie mężczyzn, ich niedorzeczność i myślenie członkiem. Mimo, że płeć brzydka zarzuca nam kobietom niezdecydowanie, materializm, egoizm, głupotę i itd. to jednak faceci sami w sprawach damsko – męskich nie postępują racjonalnie. O co mi chodzi? a o to, że często słyszę lub czytam narzekania Panów jako to głupia jest płeć piękna, bo wiąże się z takim lub innym debilem, który jej nie szanuję a on (ten który wypowiada te swoje przemyślenia) jest taki cudowny i wspaniały. Tak, tylko, że wy Panowie wybieracie te złe dziewczynki, wartościowe, mądre, zaradne was nie interesują. Może podam przykłady. Kolega z pracy – facet po przejściach a jednak związał się ponad rok temu z niezbyt rozgarniętą laską (jest ładna ale nic poza tym, widać, że nie jest to materiał na żonę). I co? Laska go zdradza. Skąd to wiem? Chyba każdy w firmie już ją widział jak liże się co rusz z innym. Kolega zaś pozostaje w błogiej nieświadomości i przekonaniu, że jego laska jest wprost cudowna, a u nas nikt nie ma odwagi mu powiedzieć, że się myli. Następnie kolega mojego brata (jeszcze niespełna dwa lata temu mówił, że nienawidzi materialistek). Tak się chłopak zarzekał, że aż wybrał sobie babę która do ostatniego grosza go rozkradała, ale co z tego skoro jego „skarb” był taki cudowny i w ogóle nie można było powiedzieć złego słowa na nią. W końcu nastał zły dzień i facet stracił pracę, a wraz z pracą dziewczynę. Na odchodne mu powiedziała tylko tyle, że z bezrobotnym żyć nie będzie i zabrała się z prezentami które on jej dawał. Kolejny facet to sąsiad – miał niesamowicie śliczna i inteligentna dziewczynę, wręcz ideał, jakbym była lesba to sama bym sobie ją wzięła. Jednak sąsiad chyba jej nie doceniał bo zdradził ją z osiedlową kurwą. Mój kuzyn, następny przykład który gardzi tymi złymi i wiąże się z nimi. podzielił los mojego sąsiada, mając dobrą partię zamienił ją na złą. Jaki z tego morał, że faceci wolą te złe, ciągnie ich do nich jak pszczoły do miodu. Czemu? nie mam pojęcia, niby mówią, że przeciwieństwa się przeciągają. Co najlepsze coraz więcej o takich przypadkach słyszę. Tylko nie mówcie później, że nie ma wartościowych kobiet, są tylko wy nie potraficie ich dostrzec, wolicie te złe, gorsze. Chyba wolicie być z tymi które dra na was mordę non stop, ciągną co chwilę kasę itp., nie potraficie dostrzec i uszanować tych ideałem kobiety. Tylko nie mówcie później, że kobiety nie dostrzegają wartościowych facetów, wy też nie potraficie dostrzec fajnych, mądrych kobiet. Tak na marginesie to nie jest moja chujnia, to są zwykłe przemyślenia.

33
69

Komentarze do "Faceci – przemyslenia natury ogólnej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak mi się wydaje, że dobrze byłoby zrobić osobną kategorię w chujni na tego typu posty – czyli kto czym myśli lub nie, które mimo wielokrotnego rozkminiania przez zacnych chujo-filozofów i cipo-filozofki, ciągle się powtarzają. No myślą, myślą ci faceci chujem i nie ma na to żadnej rady. Nie jesteś w stanie zmienić świata i jego natury, a jeżeni nie możesz się z tym pogodzić czekają cię schorzenia takie, jak wiele postów niżej.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @1 – 10/10 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. @1 Stary, jesteś nudny jak barszcz. Osobną kategorię to trzeba by było zrobić na Twoje komentarze, bo nikt się tu tak nie powtarza jak Ty z tym płakaniem. Niby nie ma tu podpisów, ale tym chujnym myśleniem tak Ci paruje spod napleta, że poznać Cię na kilometr. Musiałeś tym kutafonem przeczytać wszystko co tylko Brajlem napisane.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Masz rację. Głupie cipy lgną do „niegrzecznych chłopców”, a potulne barany do wrednych bab. Na „chemię” nie ma rozumu. „Na głowie kwietny ma wianek…” Kto tego nie przeżył i na tym nie zmądrzał, ten nie zna życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @1 a tam pierdolisz, przemyślenia słuszne i ma prawo je umieścić.A do autorki czym się przejmujesz? 😀 żyj po swojemu 😀 NIEZALEŻNIE ! chyba wiesz co to znaczy 🙂 ja nigdy nie ciągne kasy, mam swe wartości, pasję ..ale że jestem atrakcyjna to gonią za mną i tacy co by chętnie mnie dmuchnęli 😀 na szczęście znalazłam porządnego wybranka i to wtedy gdy postanowiłam ze mam na facetów wyjebane 😀

  0

  0

  Odpowiedz
 7. @3 – Braille’m (lub Braille-m), jeżeli już, ty niegramotny prostaczku. Wiejski mądrala. Świnie po dupie macać, a nie rowem po chujni lecieć. Piszesz tak, jakby tobie amputowali tego nieszczęsnego napletka. Domyślasz(?) się chyba, co to oznacza?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @6 To oznacza, że trafiłem w sedno, macanie :*

  0

  0
  Odpowiedz
 9. gówno prawda, ja Wam powiem tyle, że faceci chcą czuć się potrzebni. Dlatego wybierają jakieś mało zaradne cipki, bo się boją kobiet dobrze radzących sobie w życiu. Lepiej mieć taką, która czegoś chce, bo wtedy wydaje im się, że ten mały plasticzek bez nich zginie.

  0

  0
  Odpowiedz