Faceci z budowy

Witam chujowiczów. W sumie powiem krótko. Obok przedszkola mojej córki, robotnicy remontują jakąś kamienicę, chyba na szkołę. Chodzę tamtędy w sumie 4 razy, do przedszkola, z przedszkola rano i tak samo po południu. I okej… Tylko… Te cholerne, opierdalajace się jebane chujki w zielonych fajastych kamizelkach i ochraniających te bezmózgie pały kaskach, tak mnie wkurwiają tymi kurwa dogaduszkami poniżej pozmiomu ogórka kiszonego, że mam ochotę iść inną drogą, której i tak, kurwa, nie ma. Małe, jebane niedowartościowane debile wyglądają przez okna i komentują „o jaka lala” „też bym chciał taką mamuśkę” itd… I coraz częściej i coraz obleśniej. Tylko się odwrócić i wyjebać takiej niemocie w ryj, żeby nakrył się swoimi śmierdzącymi girami. Faceci! Co z wami do cholery! Co za gówno

79
67

Komentarze do "Faceci z budowy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Budowlanka to dobra fucha, ale szeregowi pracownicy to typowe bezmózgi 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „tak mnie wkurwiają tymi kurwa dogaduszkami poniżej pozmiomu ogórka kiszonego,” – poległem 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To dobrze bo jestes atrakcyjna. Wez wnies troche humoru i luzu do Twojego powaznego zycia kobieto !!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Widać dobra dupa jesteś. Pokaż cycki!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Daruj im. Chłopaki po podstawówce albo max zawodówce, mający szanse tylko u czarnozębnych Jolek ze swoich patologicznych osiedli jak zobaczą babkę z klasą to próbują wyrwać tak samo jak te lumpiary ze swojego środowiska. Ostatecznie pokaż faka i idź dalej.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Może trochę luzu by ci się przydało? Ja czesto słysze takie komentarze i to nie tylko ze strony robotników, zawsze się śmieję z tego. Tobie radzę wrzucić na luz, bo jesteś za bardzo spięta, trochę dystansu do siebie by ci się przydało, przecież ci faceci nie wyzywają cię od kurw, dziwek i szmat. No chyba, że jesteś wielką damą, no to wybacz królowo, że ci faceci ośmielają się zaczepiać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. toż to kurwan pogadaj z nimi

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To pierdolnij riposte, ostry tekst od seksownej laski uderzający w czuły punkt sieje spustoszenie w głowie, a skoro to niedowartościowani robotnicy jak sama stwierdziłaś nie powinnaś mieć problemu z wymyśleniem czegoś. Zresztą po kiego chuja się denerwować, mają taki styl bycia jak większość z nich, uznaj to za proste komplementy i przestań pierdolić, lepiej żeby rozmawiali miedzy sobą jakby Cię dźwigiem na pustaku rżnęli niż że jesteś grubą, brzydką szmatą na która nawet oni by się nie spuścili. Trochę luzy, problem chuja warty uwagi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Popracowałabyś trochę na budowie to zmieniłabyś zdanie. Sam kiedyś pracowałem w wakacje,wierz mi że czasami 30 minutowa przerwa nie wystarcza na 10 godzin… Paniusiu

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ty się ciesz,że chociaż robotnicy z budowy się za tobą oglądają.
  Zauważyłem,że oni właśnie krzyczą tylko za wypindrzonymi lalami,normalne zostawiają w spokoju.Znaczy się,nosisz się jak dziwka:)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Powinnaś się cieszyć, bo to znak że jesteś seksowna i piękna. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jak jesteś dobra dupa, to czemu nie:P
  Na budowie raczej zbyt wielu geniuszów nie ma ( choć zdarzają się), więc piją piwo/wódeczkę, komentują, ale w sumie nic złego nie robią. Pozdrowienia dla panów!:D

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zawołaj majstra, jeżeli jest kumaty to zrozumie, powiedz, że jak się nie uspokoją, to zrobisz odpowiednią reklamę firmie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jak to czytam, to obawiam się, że niejeden cham z budowy mógłby szkolić się u Ciebie w rasowym plugawieniu polszczyzny. Aha, i ja – w przeciwieństwie do nich – nie chciałbym mieć takiej mamuśki.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. zgłoś swojemu chłopowi i po sprawie… ja niewidze problemu, niech wpadnie i zrobi porządek.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Z byt wiele geniuszów niema,akt!Ale sa goście z fachem w reku i doswiadczeniem.A jak tacy jak wy tracicie prace ,to dzwonicie po budowach by ktos was przyjął .Zal mi was wszystkich jak to czytam.Jakby nie budownictwo i ci ludzie to byście w szałasach mieszkali.Puknijcie się w łeb cwaniaki.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @15 – a ty co Rambo się naoglądałeś LOL 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Niejeden z was dziury nieumi wywiercić, pokoju pomalować i wtedy dzwonicie po tych bez mózgów …Żal mi was kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Nie faceci a robole. Odróżniaj to kobieto.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Tylko że ci faceci, którzy robia na budowie często zarabiają więcej od was, a z myśleniem jest u nich zdecydowanie lepiej niż u was koniojebacze internetu.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. 17. ależ taka prawda… ja miałem podobna sytuację jak do mojej żony tak bezczelnie się ślinili, wpadłem, zjebałem jednego z dugim i po sprawie.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. I słusznie. Do bezmózgów można dotrzeć tylko FIZYCZNIE. Gnój który nam paćkał scianę w bloku sprayem, po trzecim ostrzeżeniu zarobił (bez świadków) w mazak, aż się nakrył Adidaskami koloru czerwonego. Od tamtego momentu pierwszy się kłania na ulicy i omija nasz blok szerokim łukiem. Na chamstwo i buractwo nie ma innego lekarstwa, niż wyrywanie z korzeniami.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Poszukaj sobie wśród nich ludka w białym kasku – to kierownik, pogadaj z nim i niech to załatwi:)

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Cham rzadko ewoluuje. Nawet gdy zarobi pieniądze to chamem zostanie.Lubi dokuczyć innym, wyśmiać ,prowokować.
  Taka już natura chama.Na starość cham może robić za worek treningowy

  0

  0
  Odpowiedz