Fałszywość ludzi

Witam drodzy chujowicze. Mam dosyć fałszywych ludzi, którzy zachowują się bardzo przyjaźnie gdy są w moim otoczeniu, a potem lecą do innych opowiedzieć jakim to jestem najgorszym człowiekiem na świecie. Kurwa czegoś tu nie rozumiem. Skoro jestem takim debilem jak mówią obrabiając mi dupe to po co w ogóle ze mną gadają? Po co być miłym dla osoby którą zaraz pójdzie się obrazić? Gdzie tu logika? W sumie nie pisałbym tego tu, bo nie przejmuję się zwykle idiotami, którzy tak postępują, ale gdy chodzi o HONOR to normalnie kurwicy dostaję! Jak można przeinaczać słowa do takiego stopnia, że gdy słyszy się plotkę to w pierwszej chwili nawet nie wiadomo ze mowa o TOBIE! To przykre słuchać historii wyssanych z palca, które GODZĄ w rzecz najważniejszą – HONOR. No ale cóż, takie mamy społeczeństwo. Widocznie zawiść to nasza cecha narodowa.

53
64

Komentarze do "Fałszywość ludzi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebana chołota, znam kilku takich ludzi, mają oni też skłonnośc do nachalnego podlizywania się, a później wszystko komuś opowiadają i oczywiście przekrecaja zeby to oni wyszli na tych „lepszych”
  DO PIECA!

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Prawdziwe polaczki katoliczki. Proste.

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Trza było zostać robolem a nie prezesem to byś ty obrabiał 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja uwazam ze jestes wporzo, brudny chuju!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Modl się do bozi o inne społeczeństwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gadają z Tobą by mieć o czym plotkować, proste. No i nie mają odwagi Ci wszystkiego powiedzieć w twarz. Zresztą ludzie to w dużej mierze hieny. Swoją drogą mam wrażenie, że jesteś Golasem z Gościcina.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Moja loszka nie jest fałszywa. Jak klęka na chodniku w biały dzień bo chce mi ssać tu i teraz to to nie jest fałsz, tylko jest po prostu opętana seksem i ma obsesję na tle mojego potężnego kutasa.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. A widziałeś kogoś kto źle pierdoli o sobie samym? Spierdalaj ode mnie, bo jestem brudnym, zgniłym imbecylem, powie ci tak ktoś? Lepiej więc wymyślać cuda na kiju dotyczące kogoś innego.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pierdol to i zostań milionerem. Na przekór wszystkim.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz