Fanatycy różnych ideologii

Nie wiem jak wy, ale ja rozmawiając z ludźmi na różne tematy ciągle mam poczucie, że 90% z nich jest totalnie zafiksowanych na punkcie różnych ideologii. Pierwszy z brzegu przykład, PO i PiS. Nie możesz powiedzieć, że wkurza cię rozdawnictwo PiS albo że PO robiło wałki na VAT. To są dość obiektywne kwestie moim zdaniem, ale wystarczy żeby od razu zaszufladkowali cię jako „pisowca” albo „peowca” (delikatnie mówiąc bo każdy przyprawi to jeszcze jakimś epitetem). Jeszcze gorzej jest z religią. Nie wiem czemu niektórzy ludzie muszą wpieprzać się w cudzy światopogląd. Siedzisz na spotkaniu rodzinnym w święta albo z kumplami w pubie, pijesz piwko, fajna atmosfera a nagle ktoś nie wytrzyma i zacznie pierdolić że księża to pijacy, że 80% gwałci dzieci, że miliardy kradną, w ogóle kościół to dno i szambo. Niby się zgadzasz z częścią argumentów, ale zanim zdążysz przemyśleć sprawę i się odezwać, to kto inny dostanie szału i krzyczy że to „kłamstwa lewaków opętanych przez szatana”. Z kolei ty chcąc zejść na inny temat spokojnie powiesz, że znacznie bardziej wkurza cię chemia w żywności, GMO i w ogóle że chciwe korporacje mają za nic nasze zdrowie. Wtedy się okaże że „naczytałeś się spiskowych bzdur w internecie” i „zapisz się do oszołomów antyszczepionkowców i płaskoziemców”. Oczywiście słysząc to ostatnie zaraz ktoś inny się zapali i będzie udowadniał że szczepionki naprawdę trują i zabijają miliony ludzi. Ktoś inny wypali, że ta dezinformacja to wina Putina i ruskiej propagandy, która czyha na wspaniałą, unijną demokrację. Ty dodasz „no, zwłaszcza na idiotyczne przepisy o mocy żarówek i limity CO2 które zarzynają gospodarkę”, to dostaniesz odpowiedź „no, poczekaj 10 lat, a klimat tak się ociepli że jeśli nie usmażysz się z gorąca to zdechniesz z głodu”. Oczywiście zanim zdążysz odpowiedzieć coś w stylu „to bądźmy eko i wróćmy do jaskiń”, to zaraz adwersarz tamtego wyskoczy, że „globalne ocieplenie to masoński spisek”. I człowiek tak siedzi i słucha, i czyta różne fora, i ogląda TV… i ma wyjebane na to wszystko. Mam pewne poglądy, ale unikam skrajności i jestem zawsze otwarty na dyskusję. Staram się wszystko analizować na swój chłopski rozum. Natomiast mam świadomość że 99% polityków, biznesmenów, ideologów itd. obojętne z jakiej opcji i branży nie chce naszego dobra. Nie chce powszechnego dobrobytu, szczęśliwości, pokoju, wolności i miłości na świecie. Nie chce nas leczyć, zbawiać i edukować. Chce tylko władzy i kasy. Ale wytłumacz to komukolwiek na tym świecie…

105
5

Komentarze do "Fanatycy różnych ideologii"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Lemingi myślą, że jak powiedzą, że księża gwałcą małe dzieci, to powiedzą prawdę, a tak naprawdę to powtarzają zasłyszaną opinię wymyśloną przez jakiegoś komucha próbującego podburzyć tłum za pomocą jakiegoś kontrowersyjnego tematu. Tak samo z migrantami, żeby nie było. xp Wiem, że nie wpuszczanie ich zmniejszy liczbę zamachów dokonywanych przez nich prawie do zera (zawsze ktoś się przedostanie), ale i tak stawiam, że ponad 99% z nich to nie terroryści. xp

  6

  5
  Odpowiedz
  1. No…tak na wszelki wypadek i ksiadz ma chuja. I zdarza sie ze (jakos tak z braku uwagi czy tez przez przypadek) wetknie go od czasu do czasu w sliczna dupke ministranta…

   Trzeba jednakowoz zaznaczyc – ze nie wszyscy (a raczej tylko minimalna mniejszosc). Jaka minimalna – nie wiem, nie bylem ministrantem.

   2

   1
   Odpowiedz
 3. I PiS i PO to syf.

  13

  1
  Odpowiedz
  1. Nie no, są tam przeciez jacyś porządni ludzie. 🙂

   0

   0
   Odpowiedz
  2. No i prawidłowo. A tego, co wymyślił słowo „symetryści” to załwić jakąś karę, taką nie za surową, nie za słabą, tako w sam raz. :00000

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Szczepionki szkodzą i nikt mi nie wmówi że naczytałem się bzdur w Internecie, bo nie. Łżą jak psy że to z myślą o nasze dobro. Taaa, jasne. Tak samo jak z rejestracją kart SIM, bredzą, że to w imię naszego bezpieczeństwa, a prawda jest taka, że chodzi po prostu o kontrolę ludzi i uprzykrzanie życia. Wierzcie lub nie, ale taka prawda. A co do szczepień to koncerny medyczne mają zysk jak ludzie chorują, podtrują nas szczepionkami, a potem jak będziemy chorować to zarobią na naszym chorobach. To nie są urojenia tylko fakty. NWO to wszystko się zwie i Watykan też w tym uczestniczy. Nawet nasz papież „święty” Jan Paweł 2 pochwalał NWO (New World Order). Nara.

  15

  4
  Odpowiedz
  1. Dobrze prawi. Jeżdżę na jebanym rolatorze, z powodu poszczepiennego zespołu guillaina-barrego i nawracającego CIDP. Jestem okaleczona na całe życie.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  4
  Odpowiedz
 6. Chcę Cię poznać

  3

  0
  Odpowiedz
 7. jest dokładnie tak jak piszesz autorze, pzdr

  4

  1
  Odpowiedz
 8. … Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  5
  Odpowiedz
 9. Ja pierdole, toś Mariuszku uszczelil w samo sedno!

  3

  1
  Odpowiedz
 10. Witamy w POlsce

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Politycy to największe chuje na świecie!Nic nie wytwarzają,nic nie dają społeczeństwu tylko jebią nas swoimi pomysłami za które biorą ciężką kasę.I jeszcze chowają się za immunitetami,są nietykalni a zwykły Kowalski jest przez nich jebany na wszystkie sposoby.I jeszcze pierdolą,że to dla jego dobra.Wszystkie wojny wywołują politycy wszystkie nieszczęścia spadające na ludzkość to wina tych chujów(np. Hitler,Stalin,Pol Pot i wielu innych).

  12

  0
  Odpowiedz
 12. Doskonale znam twój ból. Jesteś inteligenty i widzisz jak świat wygląda. Większość ludzi to niestety bezmyślne masy nie mające pojęcia o niczym. Potrafią, aby powtórzyć papek wtłoczona przez media, księżny, czy inne autorytety. To są po prostu debile, do nich fakty nie przemawiają. Posłuszeństwo autorytetom bierze górę. Pierdolić ten plebs.

  8

  1
  Odpowiedz
 13. Czy w twojej rodzinie są wszyscy z nich? PO-wiec, PiS-owiec, antyklerykał, proklerykał, antyszczepionkowiec, antyantyszczepionkowiec, popierający Węgiel, popierający odejście od węgla?

  X Doubt

  Pewnie tylko z tym POPiS-em i księżmi jest prawdziwe, a tamci szczepionkowcy to popularne memy. xd

  0

  0
  Odpowiedz