Firmy rekrutacyjne

Wkurwiają mnie te głupie pizdy z jakichś chujowych firm, gdzie wysyłasz aplikacje o prace mając nadzieję, że się tymczasowo załapiesz zanim znajdziesz coś ludzkiego. Nie podają nazwy firmy w ogłoszeniu, ogłoszenia są dziadowskie, nieprofesjonalne, nie ma oferty, oczekiwań. Potem dzwoni do ciebie taka głupia pizda i zaprasza ale nie wiadomo o co chodzi, co to jest za oferta pracy, jaka firma, jakie stanowisko, co oferują. Jak poprosisz o przesłanie oferty to się spina, że jej się nie chce, że nie ma jak, że nie ma czasu. Spina się i rzuca jeszcze do ciebie. Kurwa jasna ja pierdole! Co za idiotki! (Idioci też pewnie się zdarzają). Potem idzie człowiek na spotkanie i okazuje się, że to jakaś gówniana robota, w ogóle nie to czego się szuka i tylko traci swój cenny czas. Życzę im wszystkim, żeby poszli z torbami. Zawracają dup tylko. Co oni sobie wyobrażają, że człowiek wysyła 1-3 aplikacje miesięcznie, że pamięta co tam wysyłał tydzień temu. Ja pierdole.

93
66

Komentarze do "Firmy rekrutacyjne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No i mamy naszą „Zieloną wyspę” dziękujemy ci Tusku jesteś zacny.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. żydokomuna, olej robotę i rób doktorat z literatury bałkańskiej wczesnego średniowiecza

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tak, masz rację, to głupie pizdy. Dlatego ja nie wysyłam żadnych aplikacji i robię w tzw. szarej strefie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Do Byczywąsa na taśmę rekrutacja przebiega sprawnie i bez zaķłóceń a przede wszystkim nikt nie narzeka na to że praca jest poniżej jego aspiracji.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jestes burakiem skoro wysylasz cv nie wiadomo gdzie, to ty napedzasz ich interes wiec miej pretensje do siebie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. 5 gwiazdek masońskich za tą chujnię.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Trochę szacunku do czyjejś pracy buraku. Najpierw wysyłasz nie wiadomo ile cv a potem masz pretensje, że tam burdel mają… ale Ty pewnie z tych bystrzejszych co aplikują na wszystko od McD po kierownika KGHM bo może się gdzieś załapiesz… do mesia na taśmę raz dwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Takich właśnie czasów się doczekaliśmy, że pracodawca jest głupszy od potencjalnego pracownika. A to dlatego, że wysokie stanowiska obsadzane są po znajomości, za dupę lub za pieniądze. I siedzą takie tępe pizdy i wymyślają czego tu nie wymagać od ludzi w cv. W sieci aż roi się od takich perełek. Później Ci ktoś napisze w komentarzach że „praca jest wszędzie, tylko trzeba dupę ruszyć”. Taaa … ogłoszeń jest pełno, tylko wszystkie gówno warte. Najczęściej robota, której nikt nie chce się podjąć lub totalny wyzysk za grosze na umowie śmieciowej. Taką mamy kurwa zieloną wyspę, taką mamy gospodarkę. Chuj, nie gospodarkę ! W tym kraju tylko cwaniactwo się pleni, jeden drugiego patrzy oszukać, wykorzystać, wycisnąć jak cytrynę. Nie ma prężnie działających zakładów pracy, linii produkcyjnych zatrudniających ogromne rzesze ludzi na normalnych warunkach i umowach o pracę. Tylko to gwarantuje normalne zatrudnienie a jednocześnie generuje poważny kapitał dla kraju. Mamy za to pełno firm krzaków, bo przecież dzisiaj kurwa każdy może być przedsiębiorcą. Taaaaa … każdy może dupczyć po swojemu, najlepiej zatrudniając na czarno albo umowę o dzieło. I tak właśnie hoduje się tę zarazę, która kombinuje jak tu wykorzystać człowieka do maksimum, a najmniej zapłacić.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tak nieprofesjonalnie jest tylko w Polsce i w Ukrainie.Spierdalajcie z tego kraju w podskokach, bo bedzie jeszcze sliczniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. POdziękuj rodzicom, dziadkom, babciom i solidarnuszkom za to że nam wywalczyli „take polskie” oraz idź do kościółka podziękować bozi żydów że zasłał na nas Polaczków ten dobrobyt. Za złej barbażyńskiej komuny była praca od koloru do wyboru. Inżynier był inżynierem, robol robolem.Szłeś do kadr, składałeś podanie, jak było miejsce pracy to pracowałeś a nawet szkolili roboli, bez curkulum srulum czy listów motywacyjnych w stylu”będe dobrym białym murzynem za 1100 zł i marzeniem moim jest pracować jako robol przy wkręcaniu śrubek bo to praca kreatywna i rozwojowa”.Nie było poniżających „rozmów” i pier,dolenia o kreatywności, dynamiczności i pytania”ile by chciał pan zarabiać?”. Ale mamy wymarzony kapytalyzm i musisz sie z tym pogodzić że polski biały murzyn musi zadowolić swego pana lub pan potrzebuje rozrywki to wysyłasz CV może jeszcze ze zdjęciem gdzie pi.py przy kawce sobie jaja robią ze smutnych gęb potencjanych niewolników. W rezultacie i tak prace dostaje „swój” czyli młoda dynamiczna blada niedoróbka syn burmistrza czy jakiegoś innego radnego no chyba że to stanowisko fizola na 3 zmiany wtedy masz duże szanse. A lalki ” w ejcz or rekruitmynt”? Córeczki, kochanki i żonki „elyt” muszą mieć prace lekką łatwą i przyjemną.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @10
  -1 gwiazdka dawidowa, a to znaczy, że musisz dopłacić za takie frazesy. Owszem, wydupcyli, ale masz blade pojęcie, co się stało, tylko powtarzasz jakieś dyrdymały zasłyszane tu i ówdzie i brak ci własnej inwencji w toku myślenia. Taki system, o którym móisz, marzysz i o którym stworzyłeś sobie pojęcie w oparciu o kilka filmów Barei, nie ma szansy bytu, a jeśli jednak masz umysł i potrafisz wnioskować, to rozejrzysz się po świecie i sobie odpowiesz, co byłoby lepsze. Tamto… na pewno nie. To, co dzisiaj… być może, a pewnie zdecydowanie tak, gdybyś urodził się w kaście wyżej sytuowanych i miał w dupie tych, co są zmuszeni przebierać w ofertach za 1500, jeżeli w ogóle. Nie interesuje mnie to, jak jesteś sytuowany, ale nie dorzucaj do pieca z takimi sloganami, bo sam być może byś zapierdalał za taką wolność, od której dzisiaj stronisz. Nie podoba się, wypierdalaj z kraju. Trzeba to dosadnie powiedzieć takim, jak ty.
  PS. Jeżeli myślisz, że to ludzie sobie wywalczyli strajkami zmiany systemowe to również jesteś w błędzie. Owszem, w pewnym stopniu ci dziadkowie, rodzice, którym mamy dziękować wg ciebie, przyczynili się do tego, ale mechanizm jest prosty, tak jak i kolej rzeczy pewnych systemów, wartości, itd. Jest świt, ale niedługo potem przychodzi zmierzch… A propo… dzięki temu masz wybór: Black, pussy, yellow pussy, 2 pussies in a price of 1 pussy.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. 8. Masa całkowitą rację, młodzi niech lepiej wyjeżdżają z polszy bo tu nie ma pracy i perspektyw.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @10 – daję sto gwiazdek dawidowych. Taka jest prawda,

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Pika pika skurwysyny. Donek.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. 11. Do kogo mówisz to za,sr,any luju wypierdalaj z kraju? Możesz synu mamuta dyktować warunki swojej rodzinie a nie mnie. A nie wypierdole i co mi zrobisz? A jak wyp.ierdole to wtedy kiedy zechce, jak będe miał fantazje.Co było lepsze? Praca pewna i stabilna czy pomiatanie u „prewaciarza” chamidła za 1100 zł. I wykaż sie „ynwencją” co było lepsze „fylozofie” z prowincji. Ty mi tu nie będziesz uczył co i jak mam myśleć bo zanim ruszysz łbem i wypocisz kolejną fale krytyki pod moim adresem ja już wiem o co tobie chodzi i jakiej odpowiedzi sie spodziewać.Pewnie jesteś „zaradnym dynamicznym” solidaruszkiem co „O takie walczył” i uważasz że ci co urodzili sie „dobrze usytuowani” mają wręcz prawo mieć „w du.pie” tych co tyrają za 1500 w końcu to ” tylko robole” i co podskoczą takim jak ty? Typowa mowa polaczka byznesmana.Pussy srussy a gwiazda dawida ma sześć ramion patałachu cepie ebany. Nie pisz mi że to dobre to co wymieniłem bo TAK JEST a za komuny tego nie było.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @10 Tak masz rację, za komuny była praca, tylko zapomniałeś dodać że kasy nie było, w styczniu dostałeś milion a w lutym dwa miliony, a wartość tych śmieci była cały czas taka sama, to znaczy zerowa, bo to jeden chuj ile kto miał w kieszeni, zresztą i tak wszystko było reglamentowane, chociaż to się tylko tak nazywało, bo pomimo tej reglamentacji swoje musiałeś wystać, pamiętam jak szedłem na noc do pracy to w kolejkach do mięsnego już zaczynali się ustawiać pierwsi „klienci”, a gdy z niej wracałem to wciąż tam stali, więc daruj sobie te swoje hymny na cześć komuny, co z tego że miałeś pracę jak chuj z tego było i wszystko szło do braci z „bliskiego nam wschodu”, jak nie miałeś najmniejszych znajomości to chuja miałeś, nawet ciulatego malucha, czy byle telewizora nie byłeś w stanie dostać, zresztą w telewizji to chyba tylko przerwy były na jako takim poziomie, a reszta zależała od wytycznych PZPR, a maluchem mogłeś jechać do roboty i ewentualnie na tak zwane zakupy, bo z rzeczywistymi zakupami to nie miało nic wspólnego, trzeba było najpierw do komitetu kolejkowego się zapisać i czekać jak pizda tydzień lub dwa, bo a nuż kolumny do „Radmora” przywiozą. Więc nie pierdol takich bani, bo mi kartofle w piwnicy gniją, jak słyszę takiego sentymentalistę i sklerozy jeszcze nie mam, dzisiaj masz paszport i możesz ruszyć dupsko dokąd tylko chcesz i zostać tak długo jak chcesz, a wtedy mogłeś co najwyżej do NRD albo CSSR wyskoczyć na piwo, bo tego też brakowało, a w restauracji dobrze zjeść oznaczało że się nie zatrułeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @10 od Boga, Jezusa i reszty ekipy odwal się! nie ogarniasz tematu to się nie wypowiadaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Maz racje takie kurwy z tych firm to powinni kroić tępym nożem, nieprzejmuj sie świat jest pełen chujowych firm masz 5 gwiazd pozdr.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. 20. A co ty masz do ogarniania biedaku? Sprawa jest prosta. Bierz sie za robote. Władza pochodzi od boga tak pisze w waszej biblii a jak jesteś prostak to tyrasz w prostackiej robocie jak parobek. I tyle. Widocznie taka wola pana.Ale tego nie ogarniacie katole i ciągle wam sie coś nie podoba i macie roszczeniową postawe a to nie ten ustrój. Chcieć wy mogliście w socjaliźmie.Komuna wam w łebkach poprzestawiała. W kapitaliźmie liczy sie kapitalista i to on jest te „ktoś” od zachcianek a reszta to szara masa.Od kapitalizmu do feudalizmu to tylko krok. Tak dopomóż wam bóg!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. 18. Możesz sie ruszyć do dokąd chcesz……………Tak. jako fizol na budowe,na zmywak, do magazynu, do fabryki i „żyć” tam za 1000euro w 10 na jednym domu. Bierz sie do roboty bo widze że pasuje ci ten dobrobyt i los parobka za 1100 zł tyrającego na swego pana lub parobka za granicą. Żeby jechać na zwiedzanie trzeba mieć „kase”, na porządne wczasy tzreba mieć dużo kasy. Przeciętnego fizola i niewolnika z POlski nie stać chyba że na kredyt który będzie spłacał 2 lata. Ale ty pewnie O TAKIE POLSKIE walczyłeś. Może nawet jesteś z tych „zaradnych” co żyją z „roboty” parobków i jeździsz na Malediwy ale to już inna bajka.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @10 @17
  Tak, to ja, ten luj spod 11. „Nie ogarniasz”, jak to się dzisiaj mówi, a co potwierdzają wypowiedzi po mnie. A napuszyłeś się niczym zwierzak. Wyluzuj.
  PS. Wypierdalaj za granicę.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @17
  Gamoń jesteś, bo nie zrozumiałeś adwersarza. Zaczynasz od ciętego języka, a kończysz na iście laserowo zaostrzanym. Powiedział, że nie interesuje go twoje sytuowanie, a wskazał na kraje, gdzie jest nadal tak, jak było, a jak ty byś chciał, czyli praca dla wszystkich. Pracowałbyś, inżynierze od siedmiu boleści, a efekt twojej pracy nie miałby wartości nabywczej, ot co. Poczytaj ze zrozumieniem.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Widzę odezwała się sfora łańcuchowych piesków kapitalizmu. Towarzysz Moczar by wam pokazał, i tym od tych gwiazdek tutaj co są 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @23 1000 Euro brzmi nieźle w porównaniu z 20-30$, bo tyle zielonych mogłeś kupić w czasach wspaniałej komuny za średnią krajową, więc pakuj się i jedź choćby na zmywak jak nie umiesz nic innego i masz tylko 1100 zetów, bo i tak będziesz trochę do przodu. Ja jak stąd wypierdalałem to musiałem się nieźle nakombinować żeby w ogóle do tego doszło i wiedziałem że jest to bilet tylko w jedną stronę, nie było mowy w tamtej rzeczywistości o żadnym powrocie, nawet na odwiedziny, ale nigdy tego nie żałowałem i wszystko kurwa było lepsze od tamtego syfu, nawet strzyżenie baranów w Australii. Dzisiaj jestem ponownie tutaj i też nie żałuję, udało mi się zgromadzić dosyć oszczędności i zdobyć na tyle doświadczenia aby rozwinąć działalność gospodarczą, zajmuję się instalacjami elektrycznymi w sektorze budowlanym i na brak pracy, a co za tym idzie i kasy nie narzekam, ba nawet nie jestem obecnie w stanie przyjmować wszystkich zamówień, pomimo że zatrudniam kilka osób. Siedząc na dupie i kipiąc ze złości do chuja wielkiego dojdziesz, to ty masz walczyć o swoje, bo nikt za ciebie niczego nie pogryzie i do gęby ci nie włoży, żyję już na tyle długo żeby wiedzieć na czym to polega i gdzie są konfitury, zresztą jak chcesz mieć rację to se ją miej, ja wolę mieć za to pieniądze. Co twoim skromnym zdaniem jest lepsze?

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Ad 24. Bo? „Bo tak”jak mawiają ćwoki takie jak ty zerowcu? Sam spierdalaj…………. z tego forum polacki „cfaniakó”.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. 24. Moge WYJECHAĆ a SPIERDALAĆ to możesz ty wiejski mędrku. Tylko tacy jak ty kończą prawdopodobnie przy łopacie o której piszą żeby sie dowartościować i podnieść swą „ważność” na forum jak na prawdziwą miernote z katobiedolandu przystało bo żeby być kimś więcej trzeba znać choćby język.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. 25. Czujesz sie lepiej byznesmenie buraczany że mi powiedziałeś że mam na zmywak jechać. Ile płacisz byznasmanie? Z 1500 zł? Ciekawe byznesmanie co byś dziś zrobił kupe w majty najwyżej. Tacy jak ty szukają 25 latków z 10 letnim doświadczeniem a sam barany strzygłeś i troche fachu liznąłeś gdzieś tam przy elektryce na budowie a teraz wielka fachura po powrocie. Dziś byłbyś dla takiego wuja za stary albo bez doświadczenia itp.Postaw sie w roli dzisiejszego szukającego pracy. Facet po 60 być może uczy jak „byznys robić” a kiedy zaczynałeś? dziś byś był bezrobotny wPUP.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. @30 Jak chcę srać to idę po papier, a ty czekasz aż ci go przyniosą i właśnie tym się drogi przyjacielu różnimy.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. @20 jesteś chuliganem Jezusa tak? 😀 hahahahahahhahahahahaha umrzyj

  0

  0
  Odpowiedz