Fochy…

Czemu kobiety to takie straszne „fochary”? Kiedyś dostałem wpierdol i ojebali mnie z telefonu i od tamtej pory moja dziewczyna codziennie jak od niej wracam każe mi pisać smsa, że dotarłem. A wiadomo, że czasem po prostu się zapomina albo jest to tak oczywiste, że nie piszę, a tamta od razu fochy itd. Jak mnie to wkurwia. Miałem po prostu pecha i już. Czemu więc kobiety tak często się fochają i zaraz, że „nie może na mnie liczyć nawet w najprostszych sprawach”. No i wiadomo foch, nie wiem co jutro będzie. A kocham ją i staram się robić wszystko żeby się z nią nie kłócić. Porażka, śrut!

18
42

Komentarze do "Fochy…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nic nie poradzisz, to ich pojebana natura. Ale znam ten ból chujowiczu jak laska pierdoli Ci że nie może na Ciebie liczyć bo nie napisałeś sms-a czy inna bzdura. Foch to prymitywne zachowanie polegające na wymuszeniu czegoś jednocześnie ukazując swoją wyższość, musisz się na to uodpornić i kazać jej spierdalać kiedy zacznie fochowac inaczej będzie cię tym gnębić po wieki a ty skończysz w psychiatryku lub pierdlu za zabójstwo pierwszego stopnia. Kobieta z wrednym charakterem zabije nawet największą miłość.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Ja bym jej powtórzył w znacznie grzeczniejszym języku i z szacunkiem to, co właśnie napisałeś. Delikatnie, może nie jutro, ale powiedziałbym. Jeżeli zależy Ci na związku a ona może nie rozumieć wszystkiego, nie kryłbym w sobie tej.. powiedzmy sobie lekkiej irytacji, bo z czasem to się gromadzi gdzieśtam w środku i człowiek w końcu wybucha. A potem zawsze jest żal, czemu ja to zrobiłem :/ Postaraj się jej to powiedzieć i jednocześnie wysłuchać jej całej opinii na ten temat, jak Cię zbeszta to nic się nie stanie, a może się coś zmieni. 🙂 Pozdrawiam Maciex

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To też zależy od jednostki. Jest tak jak mówisz nie przeczę, moja kobieta jest taka sama. Czy to pójdę na impreze to zaraz „jak tam? napisz co się dzieje, bo się martwie.”, ale z drugiej strony to oznaka, że Jej na Tobie zależy. Musisz zdobyć pewne zaufanie, ale są kobiety, które się szybko przywiązują i potem po prostu wymagają tej wiedzy co się z Tobą dzieje. Daj Jej zdobyć Twoje zaufanie, pomagaj kiedy trzeba, wspieraj, nie zawódź zbyt często.
  Zresztą co to za problem napisać „dotarłem, nie martw się o nic”?!
  Przesadzasz lekko.

  1

  0
  Odpowiedz