Frajerzy

Nie wiem jak można być takim frajerem, żeby tylko narzekać i być w tym samym miejscu?
Zła polityka, zła gospodarka wszystko hujowe. To wezcie się tępaki do pracy i zacznijcie pracować. Gdyby wszyscy zamiast narzekać wzieliby sie do pracy za 20 lat mielibyśmy świetną elitę polityków, ekonomistów i pracowników. A tak to każdy narzeka nic nie robi i szmatławce rządzą sobie taką populacją baranów. Jeśli my nie zmienimy siebie samych nie ma co liczyć na zmianę kraju.Zastanówcie się nad sobą!
Piszecie, ze zona dupy nie daje, zdradza itd – nie dziwie się. Skoro nie chcesz nic robić i tylko jebnać się na kanapie i ogladac TV nie zasłużyłeś na dupę. Chcesz dużo zarabiać i mieć dobrą pracę? Zapierdalaj! Ucz się, rozwijaj, rozmawaij z tymi co to już osiągnęli a dorównasz im. Chcesz mieć fajne auto i ładny dom? Poszukaj dobrej pracy – choćby za granicą wróć i sobie to kup. Narzekasz na administrację? Naucz się o podatkach, prawie a będziesz zaginał wszystkich darmozjadów w gminie itd. Jak widzicie można być zajebistym, mądrym i bogatym człowiekiem tylko trzeba kurwa chcieć! Chcieć tego jak wody na pustyni. Wtedy nie będziemy mieć powodów do narzekania, nudy, zdrad, rozwodów bo po prostu nie bedziemy mieć czasu na efekty darmozjadostwa i będziemy mieć rzeczy, które znacznie nas będą cieszyć niż żona, która ciągle narzeka albo chce odejsc.
Weźcie się huje w końcu do roboty!

81
130

Komentarze do "Frajerzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Skończ szkółkę zacznij życie doroslego i zrozumiesz trochę więcej na czym to wszystko naprawdę polega…

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Jak się tego wszystkiego dorobie to trzeba będzie się brać z tego świata .

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i ty niby jestes tym madrym czlowiekiem bogatym ogarnietym .. ludzie którzy cos osiagneli nie wchodzą na takie cos jak chujnia w przeciwienstwie do cb

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Zacnie, popieram. Ale nie pisze się „huje” lecz „chuje”.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mysle ze nie jest tak kolorowo jak napisales. Zraszta wydaje mi sie ze jestes jeszcze mlody i nie znasz zycia. Ale podziwiam twoj optymizm. Sam kiedys chcialem zbawiac swiat, ale mi przeszlo.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pewne dziecko było tak brzydkie, ale to tak brzydkie, że na jego widok wszyscy pedofile zjadali własne cukierki

  1

  0
  Odpowiedz
 9. stary z takimi tesktami, to nie tutaj, zjedzą cię w komentarzach

  0

  0
  Odpowiedz
 10. chujowe nie hujowe.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dzięki za troskę o nasz kraj, jak również za dobre rady, że też kurwa mać wcześniej sam na to nie wpadłem, już dawno byłbym zajebistym, mądrym i bogatym pracownikiem, albo ekonomistą, czy chociażby takim politykiem. Czasami dobrze jest tu zajrzeć, zwłaszcza że niektórzy
  Chujnianie zajmują się całym krajem, podatkami, a nawet wiedzą jak zasłużyć na dupę!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Spieralaj do swojej gminy z takim narzekaniem piździelcu zajebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Już się biorę do roboty…..dźwigam kece i lecę!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Dobra spierdalaj !

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Przydała by Ci się mizerykordia drogi smoku

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Głupi huju ty!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Niby masz rację, ale… A CHUJ NAS TO! WSZYSTKO JEST CHUJOWE I JUŻ!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Po pierwsze chuje pisze się przez CH – jak widzisz, nie każdy musi być mędrcem. W głównej mierze ludzie po zawodówkach to ludzie z uboższych rodzin z wrodzonym brakiem ambicji. Dążą oni pod presją niepowodzenia do zapewnienia rodzinie warunków lepszych d dotychczasowych. Niestety, są to w znakomitej większości ludzie mniej inteligentni. Teoretycznie, gdyż hipotetyczny nieuk w rok może pojąć to, czego inni uczyli się przez 6 lat podstawówki + 3 lata gimnazjum + technikum/liceum. A takie przypadki istnieją, gwarantuję ci to.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Pewnie ci tatuś łatwą pracę załatwił i na dobry samochód dołożył, więc łatwo ci paluszkiem wytykać na innych. Nie znasz realiów życia w tym kraju kompletnie. Wielu ludzi chciało by coś osiągnąć, mają aspiracje, ale niszczy się ich ambicje już w zarodku. W tym kraju niszczy się ludzkie marzenia i plany już na etapie kształcenia wczesnoszkolnego. Polska szkoła zabija kreatywność i pewność siebie, zaś jest wylęgarnią agresji i szablonowego traktowania jednostki. Stajesz się zwykłym pionem na szachownicy i nie masz prawa ani możliwości własnego ruchu, bo otoczenie ci to uniemożliwia. W dorosłym życiu jest już tylko gorzej. Jakie masz perspektywy w tym chorym kraju ? Uczyć się ? Pfffff żeby później zastanawiać się po chuj traciłem 5 lat życia ? W Polsce swój swojego zatrudnia, a nie kompetentnego absolwenta renomowanej uczelni. Jeszcze nie masz tego świadomości, kołku ? Może gdyby tatuś nie załatwił ci pracy, to byś wiedział. Nie pierdol mi więc tutaj chłopcze o frajerach i narzekaniu. Jak taki mądrala jesteś, to daj przykład i zrób krok w kierunku zmian na lepsze. Ja pójdę pierwszy za tobą, mogę ci to obiecać.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Jedna gwiazdka dawidowa, po twoim wpisie widac ze gówno wiesz o życiu (jesteś jeszcze w gimbazjum), a twoi rodzice pewnie głosują na PO. Śmieciu.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Chłopie co ty piedolisz… Jeżeli masz ustawionych rodziców lub dobre znajomości to tylko w ten sposób sobie poradzisz, pod warunkiem że masz poukładane w głowie. W innym przypadku gówno zdziałasz po prostu gówno.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Moja loszka nie lubi frajerów, lubi natomiast brać moją faję do pyszczka.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Durna pizda z ciebie, kup lepiej słownik dziecino.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. dlaczego narzekasz?!

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Do 19 masz 100% racji nic dodac nic ując.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. 4 opcje autora:
  – zawód syn
  – urzędnik
  – „przedsiębiorca” na ustawkach
  – resort
  Wypierdalać.

  1

  0
  Odpowiedz
 27. nie bedz taki madry patalachu.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Ty kurwa jeszcze pijany czy naćpany.Pierdolisz jak potłuczony.

  1

  0
  Odpowiedz
 29. idż lepiej westaw dupę i niech cię wyruchają tylko wczesniej umyj popaprancu jeden.

  1

  1
  Odpowiedz