gardzę pierdolonymi robolami

Jak ja nienawidzę tych wszystkich jebanych nieuków roboli nieudaczników.
Skoro te skurwysyny nie potrafią zrozumieć kulturalnych wyedukowanych ludzi, to dlaczego ja mam ich szanować?
Tutaj na chujni wystarczy napisać że ktoś jeździ do biura że ma klimę i od razu pojazd po nim. No tak, gdybym jebał w fabryce smrodu i narzekał ze zarabiam Minimum a szef to złodziej, to byłbym mile widziany.
Tak więc pierdolic Was i te problemy z upałem, z niskimi zarobkami czy że kobiety Was nie chcą.
Jebac roboli
Żebyście jebali w pocie czoła w upale jak w Afryce Wam życzę. A wynagrodzenie maksymalnie 3000zl misiecznie za 12h dziennej jebaki kundle. A i macie być wdzięczni swojemu dobrze wyedukowanemu szefowi, że zatrudnia takie miernoty.

9
22

Komentarze do "gardzę pierdolonymi robolami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pisząc taki wysryw gardzisz nikim innym, jak sobą. Spierdalaj na szczaw.

  4

  3
  Odpowiedz
 3. Zdaje się, że jesteś jednym z nich 😀 . Albo masz inne problemy , np kuśka Ci nie staje czy coś. Generalnie tylko osoba potwornie niespełniona na jakimś polu mogłaby czuć motywację do napisania takiego obrzydlistwa , ewentualnie jakiś skończony socjopata , zatem jeśli jesteś tym pierwszym typem to przyjmij za dobrą monetę.

  A robotników zostaw z ich problemami , nie ma potrzeby obrażać i tak im ciężko, jak w sumie wszystkim. Słyszałeś kiedyś „bądź miły dla ludzi bo nie wiesz przez co przechodzi druga osoba”?

  4

  2
  Odpowiedz
 4. Jebany wykształciuchu, który skończyłeś Wyższą Szkołę gotowania na Gazie albo inną zasraną prywatną uczelnię, którą kończy każdy cymbał, miernota taka jak ty, bo wystarczy że płaci czesne.
  Jesteś zerem intelektualnym a wysiłek który włożyłeś w swoją edukację to czas zmarnowany, stracony.
  Żaden człowiek na poziomie o prawdziwym wyższym wykształceniu, kulturze i elokwencji nie używa takich słów ani sformułowań jak ty śmieciu.
  Gardzisz ludźmi, którzy postawili dom w którym mieszkasz, wywożą śmieci i gówna żebyś nie utonął w nieczystościach, sprzątają i podejmują się innych niewdzięcznych i nisko opłacanych prac czyli „robolami”.
  Ja gardzę tobą śmieciu bo nie okazujesz szacunku drugiemu człowiekowi, który pracuje żebyś miał czysto i nie wlazł w psie gówno na chodniku.
  Masz coś z głową „inteligencie”.
  Przemawia przez ciebie pycha i zarozumialstwo, wyżej srasz jak dupę masz.
  Mam nadzieję, że ktoś kto stoi wyżej od ciebie potraktuje twoją osobę tak samo jak ty traktujesz „roboli” i zjebie cię tak samo ty jebiesz innych ludzi.
  Całe szczęście, że nie muszę zadawać się z takim prymitywem jak ty. Przydałby ci się solidny wpierdol od „robola” żeby sprowadzić cię ziemię bo bujasz w obłokach śmieciu. Goń się ze swoimi poglądami i udaj się do dobrego psychiatry bo całkiem pojebało ci się we łbie.

  4

  3
  Odpowiedz
 5. On nie napisał tu o wszystch pracownikach fizycznych, tylko o nieukach nieudacznikach, którzy narzekają na chujni na niskie zarobki, ale nic z tym nie robią, na to że kobieta ich nie chce, ale nic z tym nie robią oraz na tych, którzy narzekają nadmiernie na upały, ale też nic z tym nie robią. Robol to nie to samo, co posiadający własną firmę, doświadczony i rozwijający swój biznes pracownik fizyczny, który normalnie zarabia na rodzinę i zakłada w domu klimę. Może i wpis nie był kulturalny, lecz dosadny i potrzebny.

  4

  1
  Odpowiedz
  1. A co mieliby zrobić z nadmiernymi upałami? Z ciekawości pytam.

   1

   1
   Odpowiedz