Gazowane piwo

Siedzimy sobie, oglądamy film, rozmawiamy i pijemy szczynowate, pojebane, tandetne piwo jakich wiele w sklepie na wsi gdzie mieszkam. Palnąłem pierwsze niby nic, choć w brzuchu miałem już balon. Piję drugie i kurwa chuj- jak się nie zacznie… Najpierw dyskretnie bekałem udając kaszel, później było już coraz gorzej. Zaczęło mi bulgotać w brzuchu, CO2 podchodziło do gardła, kilka razy mi się wypsnęło za co przeprosiłem. Kiedy wyszedłem na zewnątrz na fajkę to ryknąłem jak jakiś kurwa jeleń na rykowisku. Dlaczego w Polsce królują piwa koncernowe wysycone w kosmos. Kolejnym razem kupię jabola. Chujnia i śrut!

63
106

Komentarze do "Gazowane piwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Obawiam się, że nawet prawdziwego jabola nie kupisz w tym posranym kraju. Teraz to tylko dżem na spirytusie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co to za towarzystwo do picia przy którym beknąć przy piwie nie można.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ja myślałem, że piwo powinno być gazowane… Weź otwórz piwo z rana, a pij wieczorem, takie kurwa szczyny wygazowane, jak ci nie pasuje. Albo tymbarka jebnij przeterminowanego, jak ci gaz w piwie przeszkadza. Fuck logic…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gdybyś zarabiał tyle co meś, to piłbyś tylko światowej klasy trunki.
  A tak na poważnie to koncernówki to straszne chujstwo, dlatego wcale nie piję.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Podobny problem jakościowa występować w Afryka. Globalizacja spowodować niedobory Goryla, które masowo występować o azyl polityczny w Jordania. Popularna na miejscu tania piwo „Pingpong” być bardzo cienka i mocno gazowana bo Chińczaki oszczędzać na małpi przysadka zapewniający miła goryczka.
  Kali uruchomić własna mikrobrowar, zgodnie z lokalny tradycja podziału pracy ale w receptura zastąpić goryli przysadka, bardzo dobry przysadka od katolicka misjonarz. Mea ucierać proso i wyrabiać misjonarz, a potem zalewać zacier woda z Zambezi. Czasem w rzeka pływać już martwa czarnuch, wtedy misjonarz niepotrzebna, bo Kali warzyć porter. W tym czasie innowacyjna murzyn doglądać proces, oraz próżnować i jeść. Niekiedy dorzucić sproszkowany ichneumon do smaku. Kiedy piwo gotowe Stara Dinah je degustować, a Kali, Mea oraz mały Nasibu pilnie obserwować konwulsje. Potem sprzedawać ciemny piwo pod marka „Alte Niggerbrau”, a jasny jako „Kaiserliche Totenkopf”. Na etykietki odpowiednio szczerzyć w figlarna uśmiech Stara Dinah lub Cesarz Franciszek Józef. Piwa cieszyć się wielki renoma od Borneo po Phenian. Kali robić interes wielka jak u słonia.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Świat schodzi na psy. Kiedyś jeden z polskich królów odmówił udziału w krucjacie przeciwko niewiernym, argumentując tę decyzję faktem iż na terenach objętych działaniami wojennymi nie ma piwa tylko wino. A dzisiaj byle wieśniak się odgraża że zamiast piwa będzie pił wino ! A skoro już przy tzw. jabolach jesteśmy to nie wiem jaka jest popularność tego trunku wśród miłośników tego portalu, ale pracując przy jego produkcji, wyłowienie zdechłego szczura z kadzi było na porządku dziennym i nikogo to nie dziwiło, co prawda było to ładnych parę lat temu, ale nie spodziewam się aby cokolwiek w tej materii uległo znacznej zmianie. Na zdrowie !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. chujowa się ta strona jakaś zrobiła. coraz większe pierdoły. niedługo będą chujnie o tym, że kogoś swędzi dupa i nie chce mu się podrapać. chyba przestanę to czytać, szkoda czasu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zamów sobie idioto dobre ciemne piwo (niekoniecznie typu bock) i pij jak człowiek.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Politycy to Parchy Żydowskie na obiecanej ziemi polskiej.Nie będzie chujni jak wypierdolimy Żydostwo .Są wszędzie :w Rządzie,Senacie,Sejmie,Ministerstwach,Prokuraturach,Policji,Telewizji,szmatławcach gazetowych .Zawsze w Polsce było Żydostwo,które gnębiło Polaków.Przebódźmy się i zgotujmy tym chujom obżedzanym piekło polskie.To tylko jedyna droga i szansa na polskość Polski .Jebać wszędzie Żydów Parchatych i wszystkich ich polskich sługusów .

  0

  0
  Odpowiedz
 11. nie pić z gwinta tylko lej w wysoką szklankę z wysoka by zrobić pianę, jak opadnie jest spokój z gazem

  0

  0
  Odpowiedz