Gdzie stoją.pl

Witam
Ostatnimi czasy wpadłem przypadkiem na stronę gdzie stoją.pl dla niewtajemniczonych ta stronka zrzesza fanów przydrożnych panien – tirówek (ulicznic) tudzież inaczej zwanych kurwami. Osoby wrzucają pinezki i lokalizacje gdzie takowe panie się znajdują (gdzie stoją) stąd nazwa serwisu. Wymieniają się również spostrzeżeniami i uwagami co do jakości usług i higieny owych pań (a raczej ich braku xD).
Do rzeczy. To co ostatnio ram przeczytałem sprawiło że o 1 w nocy zaryczałem ze śmiechu. Naprawdę. Dawno się tak nie uśmiałem. Jeden gość narzeka że baba nie umyła kapiszona (chyba chodzi o pizde) xD że zasmrodziła mu całą szoferkę… inny pisze że jedna dopiero co urodziła i karmiła go mlekiem z cyca (bosze.. )
Kolejny że za 50 dych laska w gumie a za 100 bez kalosza xD.
Poziom słownictwa i desperacji na tym portalu rozpierdala kichy niczym polski rolnik swą dotację.
O jeszcze o jednym bym zapomniał. Jeden gość ostrzega przed wjazdem do lasu bo straż nadleśnictwa kara mandatami tzn. są umieszczone fotopułapki na drzewach i zdarza się że potrafi się nagrać (czyny nieobyczajowe) wraz z ich właścicielem i numerem auta i takie zdjęcie może zostać wysłane do domu xD

9
6

Komentarze do "Gdzie stoją.pl"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Taa przypadkowo trafiłeś. Sam szukałeś wrażeń prawiczku i żeby poczuć się lepiej wyśmiewasz innych zboczeńców którzy przynajmniej poruchali xd

  2

  1
  Odpowiedz
 3. To wczoraj pisałeś. Rozumiem ten świat nocny i niedostepny dla cnotliwych. Nie ważne przez jaki kraj teraz jedziesz. Tirowki są wszędzie, na dużych parkingach dla ciężarowek przy autostradach. Te kurwy nie pracują same, uważaj na alfonsa co ich wypuszcza. Może być uzbrojony. Ja już zaliczyłem 43 w tym roku. Nie brandzluj się w czasie jazdy, zjedź na na bok, przjdzie kurwa to zrobi ci „pip” za 20 orło.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ty skórwysynu! „stoją.pl” to fake news i wirusem ruskim. Wypierdalaj

   1

   0
   Odpowiedz