Gimbaza klatkowa

Witam wszystkich. Mam strasznego pecha, mianowicie obok mojego bloku znajduje się gimnazjum. Niby nic takiego, jakby mogło się niektórym wydawać a jest to największa chujnia, jaka mogła się przydarzyć w powojennej historii Polski. Do rzeczy zatem. Blok stoi prostopadle do szkoły a moja klatka znajduje się najbliżej jej wejścia, ja mieszkam na parterze. Jebana gimbaza traktuje klatkę jako bazę wypadową na papieroska, podczas niemalże każdej przerwy. Kiedy przychodzą rozlegają się głośne wrzaski, okraszone wszelakiej maści wulgaryzmami. Mało tego demolują mienie, malując pumeksem po szybie w drzwiach wejściowych oraz mazakami po lamperiach. Na pamiątkę owych wizyt zostawiają zaplute schody w otoczeniu kiepów oraz wszechobecny smród. Próbowałem z tym coś robić, poszedłem do przedstawiciela wspólnoty mieszkaniowej i naświetliłem mu problem. Wzruszył ramionami i stwierdził, iż nic nie może w tej kwestii zrobić. Polecił abym sprawę zgłosił organom ścigania. Gimbaza oczywiście bawiła się nadal w najlepsze, po lekcjach przychodząc w większym towarzystwie na piwko. Załatwiali się dosłownie na środku półpiętra. Tego było już za wiele, napisałem petycję do miejscowych organów ścigania. I co otrzymałem w odpowiedzi? cytuję: ”
Klatki schodowe budynków mieszkalnych
nie spełniają warunku dostępności dla ogółu społeczeństwa, w związku z czym nie należą do kategorii „innych pomieszczeń dostępnych do użytku publicznego”, co za tym idzie nie ma podstaw prawnych do wyciągania konsekwencji wobec osób tam przebywających”. Kurwa jasna mać z powyższego pisma jasno wynika, iż na klatce można robić dosłownie wszystko i jest się totalnie bezkarnym? Boję się teraz z domu wychodzić, bo mogę po mordzie zarobić, gdyż jest przyzwolenie społeczne aby działa się chujnia. Każdy ma to w dupie i dlatego takowa się dzieje. Chore państwo, chory naród. Wsadźcie sobie swoje obietnice wyborcze w dupy. Chuj wam w odbyt, chroniczne hemoroidy i tona śrutu.

78
58

Komentarze do "Gimbaza klatkowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. o ja pierdole Polsza nigdy nie przestanie mnie zadziwiać

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Klatki schodowe budynków mieszkalnych nie spełniają warunku dostępności dla ogółu społeczeństwa, w związku z czym nie należą do kategorii „innych pomieszczeń dostępnych do użytku publicznego”, co za tym idzie nie ma podstaw prawnych do wyciągania konsekwencji wobec osób tam przebywających” Wiesz co, jakiś idiotyzm Ci wcisnęli. Mieszkanie też „nie spełnia warunku dostępności dla ogółu społeczeństwa” a jednak policja reaguje na żądanie właściciela, jeśli ten ma problem z obcymi ludźmi w swoim domu, nie? I tego się trzymaj, żądając interwencji. A jak nie, to odżałuj parę zeta i poradź się prawnika. Może jest jakiś kruczek, który pozwoliłby gówniarzy i ich starych złapać za dupę. Jak starzy dobrze bekną, to gówniarzom skończy się dzień dziecka.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A słyszałeś o takim wynalazku jak drzwi zatrzaskowe?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A słyszałeś o pijanym księdzu który mało nie zabił kobiety i został wypuszczony? Albo o pijanym policjancie, który spowodawał wypadek, mataczył, lekarz oświadczył że nie może być przesłuchany, a jednocześnie daje zdjęcia na fb z opisem że chuja mu jest? CO TO KURWA ZA KRAJ!!! Też nienawidzę takiej patologi, gnoje piją i palą, a za x lat będą zdychać. Chłopie pomyśl tylko. Tobie karzą zaciskać pasa, a sami mają kilkunasto-kilkuset tysięczne premie. W dodatku w pl są bezkarni: sędziowie, prokuratorzy, politycy, księża, policjanci. A takich zwykłych ludzi w dupie mają, bo i tak ktoś zagłosuje albo na pis albo na po.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zwieksz mase i spusc im wpierdol. Gimbazy sie kurwa boisz pizdzielcu?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Lepiej patrz nie na gimnazjalistów, a na gimnazjalistki. I zmienisz zdanie. A pumeksu to chyba potrzebuje twoja twarz. Jedna gwiazdka dawidowa.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Ten opis pasuje do miasta, w którym mieszkam.Czyżbyś był z Sochaczewa?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Co kurwa? Boisz się wpierdolu od gimbusów? Niech zgadnę, jesteś pedałem. Dobrze ci odpisali, klatka pełni takie same funkcje jak daszek nad drzwiami wejściowymi, pozwala na otwarcie drzwi tak żeby nie lał ci sie deszcz albo śnieg na głowę. Nie jest częścią twojego mieszkania więc spierdalaj. A jakby przed drzwiami do klatki stali a nie na klatce to co byś zyskał? Chcesz wygody to kup sobie dom na działce i ogrodź płotem. Poza tym rozwiązanie problemu jest proste, drzwi na klucz cyfrowy, otwierane kodem, który znaja tylko mieszkańcy, ale pewnie i tak jesteś tak wydygany że sam byś im dał ten kod gdyby cie poprosili.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Takie rzeczy + zdjęcia można równiez zgłosic do dyrektora szkoły. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @6 gwiazda dawida ma 6 ramion, debilu

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pomyśl w dodatku jakie jeszcze musi być promieniowanie z tej gimbazy. @6 – Totalny brak wyrozumiałości.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Współczuję ziomuś. Do tego zostałeś tutaj zjechany bo tutaj też sporo gimbazy. A teraz do rzeczy. Przede wszystkim zgłoś chujków/problem dyrektorowi tejże szkoły. Dobrze przed tym by było jakbyś miał poparcie innych sąsiadów, zbierz podpisy. Kolejna rzecz to jeżeli jest taka opcja zamontujcie monitoring. Jak się cała klatka poskłada to nie są wielkie koszta. Tylko weźcie dobrą firmę, żeby mogła to zrobić tak, żeby łebki nie mogły kamery rozjebać (osłonka ze specjalnego szkła, kamera musi być też wysoko). Nagrania jak gimbaza wbija do bloku + nagrania jak rozpierdalają coś (jeśli kamera w klatce obejmie takie zdarzenie a jeśli nie obejmie to sfilmuj sam nawet telefonem zniszczoną klatkę) wysyłaj na maila szkoły + do miejscowych mediów + na youtube (niech rodzice zobaczą). Portali, gazet i tak dalej. Kolejna rzecz to to co napisała Ci policja czy SM. Otóż im chodzi o to, że nie mogą patrolować klatki, bo tak jest. Ale z drugiej strony, mają obowiązek przyjechać jak ich wzywasz. Więc jak jest przerwa to wzywajcie, szczególnie jak długa przerwa, bo na krótkiej znając nasze organa ścigania mogą nie zdążyć przyejechać. Wzywaj że obce, podejrzane osoby kręcą się po klatce i się boisz. Muszą przyjechać i sprawdzić, wylegitymować. Da się z gówniarstwem wygrać, tylko trzeba trochę chcieć i mieć cierpliwości i nerwów.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pojebana POLSKA

  0

  0
  Odpowiedz