Gimbusy na askach

Ostatnio moją zmorą są zasrane 12-sto latki, jebane beliber i inne szajsy, które zakładają aski i spamują tym gównem na fejsie co 5 minut. Jak ktoś napisze im „ładna jesteś” to odpowiadają „hahahaha, ja ładna?! hahahahaha no chyba nie, ja jestem okropna, krzywa, gruba, brzydka, paskudna”. Proszą wielce o szczere pytania, a jak ktoś napisze im, że są brzydkie, to wielkie oburzenie, że hejty z anonima, że sam jest brzydki, no kurwa skąd mogą to wiedzieć, skoro to anonimowa osoba?! Jebane rozpuszczone bachory, nie przyjmujące w ogóle krytyki, albo odpowiadają jakimiś żałosnymi tekstami, albo usuwają „niewygodne” pytania, bo przecież nie mogą upublicznić hejtów! To po chuj zakładają takie coś, skoro to wiadome, że będą ich hejtować? To się tyczy nie tylko dziewczyn, bo coraz więcej jest pseudo-chłopaków, wieśniackich fanów biebera, pedałów w legginsach i innych pierdolonych cwelów z grzywką na bok, wiochę robią a potem o Polsce stereotypy powstają. Już brak we mnie wiary w ludzkość.

58
45

Komentarze do "Gimbusy na askach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co to są „aski”?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. J@ mam! 28 lat, słuuuuucham Ju$tina & chooj Ci do TEGO!
  Posłuchaj go również, pokohash muzyke J3GO!!!!!!!!!!!!!!

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Nie ma się co dziwić. NWO zbiera swoje żniwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jest rozwiązanie: usuń konto.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Usuń najlepiej to WSZYSTKO w pizdu 5/5 – ask to jedna z najgorszych stron

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Moja loszka nie ma takich problemów. W ogóle zamiast pisać czy mówić woli obrabiać moją wspaniałą gałę. I ma zajebistą samoocenę. Patrzy w lusterku na swoją upaćkaną śmietanką twarz i kogo widzi? Mistrzynię Loda, Królową Połyku. Bo nią kurwa jest, ciągnie i łyka, na klęczkach. I za to ją kocham.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jak pies nie ma co robić to jajca liże, to naturalny odruch u tych poczciwych czworonogów, tak więc aby wyeliminować to niepokojące zjawisko i zbliżyć ludzkość do natury, składam wniosek o ścisłą selekcję w nauce pisania i czytania, która powinna obejmować tylko najbardziej kreatywną i uzdolnioną cześć społeczeństwa, reszta w tym czasie może podglądać naturę, koncentrując się na behawioralnych zachowaniach psa, biorąc z nich przykład.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Troszke sie smialem czytajac ten wpis,ale to wszystko to prawda.Dodam ze nie tylko 12nastolatki ale nawet 18nastolatki.Takie pierdolamento o dupie maryni.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Aski to jest wymysł dla gimbów.
  Wkurwia mnie to, że spamują tym na fb, ale jest lekarstwo. Mieć w znajomych tylko ludzi którzy są naprawdę twoimi znajomymi. A taka prawda że sam jesteś gimbem, bo czytasz i komentujesz to kurestwo. Więc wypierdalaj z chujni złamasie

  0

  0
  Odpowiedz