Głupie blondynki za kierownicą!

Jak nic denerwuje mnie sytuacja, gdy stoję sobie spokojnie na światłach w mieście, ledwo włączy się pomarańczowe światło i już słyszę jakieś trąbienie z tyłu. Gdyby to był jakiś narwany facet, łysy dres itp. to bym zrozumiał, że wkurwia go cały świat i przeszkadzam mu w życiu, bo on chce jechać już na pomarańczowym. Ale gdy za kierownicą samochodu, który dziś mnie obtrąbił i wyprzedził na skrzyżowaniu do skrętu po czym skręcił wcinając się w małą lukę jadących na wprost samochodów, zobaczyłem około 30 letnią blondynkę, z koleżaneczką na miejscu pasażera to myślałem, że na światłach gdy obok niej stałem wyjdę z auta lub ją zwyzywam. Kto im kurwa dał prawo jazdy? Nie dość, że w ogóle nie powinny się brać za prowadzenie aut to jeszcze kurwa kozaczą jak pojeby i myślą, że ulica należ do nich. Jestem cierpliwy człowiek, ale takie rzeczy wkurwiają mnie na maksa. Zabrać piratce prawo jazdy i niech rowerem jeździ. Jeśli ten wpis czytają jakieś panie, które kulturalnie prowadzą samochód lub inny pojazd czterokołowy , niech mi wybaczą. Ja się tylko dopieprzam do bezczelnych wandali drogowych. Miłego dnia!

80
59

Komentarze do "Głupie blondynki za kierownicą!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mnie natomiast wkurwiają tacy idioci jak ty, którzy uważają się za kurwa inteligentnych w chuj, a oceniają ludzi przez pryzmat koloru włosów. Bez pozdrowień.

  0

  3
  Odpowiedz
 3. Mnie to najbardziej wkurwiają za kółkiem emeryci i kobiety. Niektóre baby oczywiście dobrze jeżdżą, ale ogólnie, to słabi z nich kierowcy

  1

  0
  Odpowiedz
 4. ja właśnie nie nienawidzę takich pajaców jak ty. Takich co ruszaja dopiero wtedy, gdy światło zmienia się z powrotem na czerwone. I przez skrzyżowanie przez takich patałachow na zielonym przejeżdżą tylko jeden samochód. Jeden patałach, który korkuje cale miasto. Więc naucz się jeździć bo widocznie jeździsz jak pizda skoro babą zdążyła cie wytrabić i jeszcze wyprzedzić zanim opusciłes skrzyżowanie.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. baby to kurwy w Japonii takich niema tam przeciętna Japonka ma ponad 150 IQ.

  0

  2
  Odpowiedz
 6. a ja jestem blondyneczką z fajną cipką i pewnie ci żal że nie możesz mnie mieć nieudaczniku w golfie 3

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Może nie miała prawka.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Czemu blondynki? Moja zona jest ruda i tez je komfitury. Czasem hemoglobina jej skacze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pewnie kierowala jakas feministka pojebana

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Może głupie ale za to ładne !

  0

  0
  Odpowiedz
 11. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. #3- Jakbyś pizdusiu umiała jeździć, to byś wiedziała, że by skręcić w lewo na skrzyżowaniu gdy z przeciwka jadą ludzie prosto, trzeba zaczekać. Opuszczenie skrzyżowania jest możliwe dopiero, gdy nadjeżdżający z przeciwka przejadą. Zamknij więc dupę i ucz się przepisów. Kto wie, może to właśnie ty obtrąbiłaś mnie jeszcze na czerwonym.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Jesli baba jezdzi dynamiczniej od ciebie to znaczy zes stary stetryczaly pierdziel

  1

  0
  Odpowiedz
 14. DO 1: Wskaż pustaku gdzie autor napisał, że uważa się za inteligentnego? Jeśli nie potrafisz wskazać to znaczy, że z czytaniem u ciebie bardzo kiepsko… A z myśleniem to już poniżej zera:)

  0

  1
  Odpowiedz
 15. To nie byly blondynki .To 2 pedaly w blond perukach.Chcieli cie wyrwac i nauczyc jazdy na trojaka.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. do numeru 11- widać że jesteś z głębokiej prowincji. U mnie w mieście są skrzyżowania bezkolizyjne że strzałkami. Więc buraku sam się doucz przepisów a przedewszystkim naucz się jeździć.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Do 15- pajacu, ja mieszkam w Łodzi i może się zdziwisz, ale było to skrzyżowanie Limanowskiego-Zachodnia (czy tam Zgierska, nie wiem bo jedna przechodzi w drugą) jadąc od Bałuckiego Rynku. Jest to duże skrzyżowanie, a jednak nie ma bezkolizyjnego skrętu. Tak więc buraku zamknij ryj.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. do 16- sciśnij i nie płacz już impotencie.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. chujasy to wszystko to chujnia a ja mam sprzeglo od zuka i kota z Lodzi a moja blondynka lewarek z wozem drabiniastym i piratuje po Bockach

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Takie blondynki w puntach corollach i innych fiestach zjadam na autostradzie moim 9-5 aero 2.3 HOT po chiptuningu przyspieszając 100-180 w sześć sekund

  0

  1
  Odpowiedz