Gorzej być nie może

W 5 lat moje życie rozjebało się całkowicie. Z zaradnego zarobasa, pewnego siebie skurwysyna, z którym się wszyscy liczyli stałem się totalnym zerem. Były własne interesy, dużo monet i balet co weekend. Nagle jeden temat nie wyszedł. Niby normalka w handlu, a tu pizda zimna, okazało się że nie uda się już ruszyć dalej. Początkowo przyjąłem to na spokojnie na klatę, bo takie życie, bo tak bywa, bo sobie poradzę i zaraz coś wymyślę, bo przecież byłem kumatym gnojem. Chuja w dupie wymyśliłem. A nawet jak coś wymyśliłem to też się zjebało, zupełnie jakby jakaś pierdolona siła czuwała nad tym, żeby przypadkiem nie było dobrze. Była jeszcze ona. Piękna, mądra, raz w życiu kogoś kochałem. Wzięła co zostało i poszła do 20 lat starszego kutasa, bo akurat na tą pierdoloną chwilę miał więcej. Gdzie jestem dziś? Przede wszystkim w ciemnej dupie. Następnie u lekarza, bo mam depresję i nerwicę, z której to żadne tablety nie mogą mnie wyciągnąć. Jestem też cały dzień w chacie, bo po chuj wyłazić? Po pierwsze pizga, a po drugie ze stu znajomych zostało może z dwóch. Jestem też w jakimś dziwnym miejscu, w którym pieniądz nie istnieje. Nie ma ani grosza, naprawdę jeden chuj wie co robić. Nie mam pracy, a z moim przebiegiem to kurwa smutne. Nie jestem leniem, sam fakt że teraz będę musiał zapierdalać u kogoś mnie przeraża, ale leniem nie jestem. Problem w tym, że pracy nie ma. Mam studia, znam dwa języki, ogarniam komputer i znam się już na życiu – mimo to nie dostałem pracy jako magazynier, bo nie mam kurwa jebanego kwitu na jebany wózek widłowy. Dobrze? Jestem człowiekiem tak zestresowanym, że stres rozkurwił mi mózg. Dosłownie. Mam problemy z głową. Co robić z taką chujnią?

76
78

Komentarze do "Gorzej być nie może"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Idż chłopie do urzedu pracy zapisz sie na kurs wózka widłowego. a potem wbijaj do sellgrossa…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. O żesz kurwa. Jedź za granicę, stary.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Cóż, życie… A co do Twojej kobiety, napisałeś ze była piękna, no spoko… ale kurwa mać, mądra ? Poszła do typa 20lat starszeo bo miał więcej i Ty mowisz ze była mądra ? Naiwny baran z Ciebie. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Stary, ja pierdolę, zadbaj o siebie póki jeszcze żyjesz. Znaczy póki żyjesz możesz jeszcze wszystko…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Spójrz na to z innej perspektywy – Bóg chce ci pokazać co jest w życiu ważne.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Widzisz.Bo sprawiedliwości na świecie nie ma.Ale działa siła szczerzej,ludzkiej zawiści i nienawiści.I bardzo się cieszę że ci się dzięki temu noga powinęła.Bo zarabiać to i trzeba konkretnie i pewnie siebie,ale trzeba być człowiekiem a nie bananem i tępym imprezowiczem.A co do kobiet,to się poznaje je bez pieniędzy i jak jesteś na dnie.No i zasadniczo-poznaje się kobiety nie kurwy łase na kasę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. miałes chamie złoty róg…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No to chujnia stary. Współczuję. Powiem Ci zwykły truizm: ogarnij się, weź się w garść. Z chaty nie musisz wychodzić za dużo, masz neta. Wysyłaj CV, chodź na rozmowy, w końcu coś się trafi. Czasem poszukiwania trwają miesiąc, czasem rok, ale nigdy w nieskończoność. Zaczniesz pracować nawet za jakieś drobne, to i z depresją i nerwicą będzie lepiej. A kobiety to złe są, nie przejmuj się tak. Chujnia i śrut, ale pokaż że silniejszy jesteś niż to.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Gruby to Ty? No tak, byłeś skurwysynem. Ale teraz dostałeś lekcję od życia, że różnie w życiu bywa. Jak opierasz swoje szczęście na kasie oraz poczuciu wyższości nad innymi, to chuj z tego będzie, bo z piedestału można dużo szybiej spierdolić niż się na niego dostać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Miałem to samo tylko, że ja wciąż i zawsze mam kasę. I przez babę tylko miałem. Brać witaminę C , magnez , vitaminy B na stres. Odstresować się bo cię zabije stres i chujnia. Jak nie ma kasy jest problem. Napisz do mnie na gg a napewno 8886978 Ci pomogę. Za FREE

  0

  0
  Odpowiedz
 12. tak to jest jak sie mysli dzis mam to szaleje ,tez taki byłem az w moj pracodawca upadł i z nim wszyscy pracownicy ,teraz choc mam mało to zyje tak by zawsze cos uziułać i nie szaleje juz tak jak kiedyś zycie mnie tego nauczyło nie zawsze bedą luksusy czasem z dziada zrobi sie pan po kilku latach ale z pana dziadem to w kilka chwil sie idzie stać !!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. KARMA działa 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zbyt dużo wymagasz od życia, dużo pieniędzy, miłości i chuj wi jeszcze czego. Na chuj ci to wszystko?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Sam o sobie napisales ze byles SKURWYSYNEM-teraz za to placisz. I dobrze moze nabedziesz POKORY

  0

  0
  Odpowiedz
 16. jebać to masz papier i trochę słów zagranicznych w bani stary w tym kraju tacy ludzie to elita wyślij parę podań podejdź na luzie do tego nie masz nic do stracenia zobacz ile jesteś wart a dupa gwarantuje za pół roku się znajdzie

  0

  0
  Odpowiedz