Gościu od Antyrodziców Jest Mądry

Wy śmiecie, jak w ogóle śmiecie po nim jechać.
Jaki chory psychicznie. Chory psychicznie to by był jak by potrafił sie wypowiedzieć na temat antyrodziców. Jak by miał wyraźne odczucia, przemyślenia, wnioski kurwa.

On wam teraz napisał, że skupi sie na € tak go zniszczyliście. Jak on chciał sie skupić na €. On chciał stąd wypierdalać tak mu pomogliście, miał jedynie żal i potrzebował sobie to jasno zakomunikować.

Chłop ewidentnie dealuje z antyrodzicami, wiecie ile to tworzy permanentnych chujni na bani? Wiecie, że są nawet takie chujnie, że jak o nich wspomnicie to idziecie sie z automatu wieszać bo skłaniają do myślenia?

To kurwa nic dziwnego, że jego chujnie są takie dziwne jak nie może wspomnieć o niektórych rzeczach dla zdrowia własnej psychiki.

Japierdole z was są większe cioty niż z niego, ciągle tylko łyyy łyy nosze chińskie gacie łyy musze sprzątać po dziewczynie.

Chłop sobie poradzi just fine. Nie jest taki zciociały jak wy.

On kurwa prędzej czy później skuma.
•Odpowiadać jednym zdaniem, w żadnym wypadku nie rozmawiać kiedy nie trzeba, urwać kontakty.
•Trening na posture, spacery, potem kalistenika.
•Identyfikacja emocji przed decyzją o poczuciu jej.
•Pewność siebie, skupienie *Zawsze

Chłopie, idziesz do roboty, samochód, rower czy z buta jak nie masz. Jesteś pewny siebie, jesteś skupiony na robocie, myślisz, nawet w najgłupszej robocie – O robocie. A nie chujni. Wracasz do domu i nie angażujesz sie w chujnie.

Ale nie siedzisz tam jak ciota. Chcesz żreć to kurwa otwierasz lodówke albo wyrywasz matce berlinke z ręki i masz wyjebane kurwa na nią.
Nie z braku szacunku, jak chcesz to też. Ale w szczególności, że ona będzie sie kurwa rzucać, że ty kurwa jesz jej jedzenie.
•Stwarzaj takie sytuacje często, ale rozsądnie. Prawda, żeby ją obesrać. Ale głównie dlatego, że wyewoluujesz, będziesz miał wysrane bo Tobie sie ta berlinka należy, pewność siebie, niezależność, odporność emocjonalna, psychiczna, psychologiczna i kurwa lepszy obraz siebie.

Dajesz dajesz, lecisz teraz na spacer. Stara zamknęła drzwi i nie możesz wrócić? Wyjeb jej okno cegłą, wywołuj strach. Co twój stary pijany by zrobił? Myślisz, że nie masz jego genów? Będziesz robił dokładnie to co twoja stara i twój stary połączeni i jak będziesz sie wzbraniał to nigdy nie wyprogresujesz.
Ale jak będziesz ostrym skurwysynem w życiu – I będziesz sie rozwijał. To ci gwarantuje, że będziesz inny.

|Testo|Testo|Testo|

1
6

Komentarze do "Gościu od Antyrodziców Jest Mądry"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebnij se, frajerze, baranka w ścianę, a nie wypisujesz jakieś pochwalne pierdolenie na swoją cześć, złamasie , i „myślisz”, że się nie połapią, że to ty.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. bo to nie ja XD

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Nie wiem czy to sarkazm ze mnie kurwa?!

  1

  1
  Odpowiedz
 4. nie zamierzam być skurwielem

  już bóg i ludzie to skurwiele,
  więc ilość skurwieli na świecie jest w chuj wielka!

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Testo idź w pizdu i nie pierdol głupot jak potłuczony! Pojebało cię?

  1

  0
  Odpowiedz